Hingamisteed

Hingamiselunditega ehk nina, neelu, kõri, hingetoru, bronhide ja kopsudega seotud tervisemured on väga levinud ja võivad nii laste kui ka täiskasvanute igapäevast elukvaliteeti üsna palju mõjutada. Hingamiselundid on seotud ka mitme tõsisema haigusega, sagedasem on krooniline obstruktiivne bronhiit (KOK), bronhiaalastma, lapseeas on levinud probleemid adenoidide ja mandlitega.

Meie arstide poole saad pöörduda saatekirjata, kui riiklik ravijärjekord on liiga pikk, kui soovid teist arvamust või et Sinu kroonilise haiguse kulgu jälgiks tippspetsialist.

Hingamiselundid on seotud mitme tõsisema haigusega, sagedasem on krooniline obstruktiivne bronhiit (KOK), bronhiaalastma, lapseeas on levinud probleemid adenoidide ja mandlitega.
1

Konsultatsioonid

Confidos töötab arstide meeskond, kes tegeleb laste ja täiskasvanute hingamiselundite probleemidega. Meie meeskonda kuuluvad suurte kogemustega peremeditsiini eriarstid, kõrva-nina-kurguarst, kopsuarst ja unearst.

Konsultatsioonidest lähemalt »
2

Uuringud

Kõikide uuringute vajalikkuse ja ulatuse üle otsustavad arstid. Uuringute eel on vajalik arsti konsultatsioon, kes kõigepealt hindabki uuringute vajalikkust.
Seejärel lepitakse kokku nende teostamise aeg.

Uuringutest lähemalt »
3

Tooted

Meie keskuses on müügil SleepAngel padjad.

Eestis toodetav maailma puhtaimal padjal on tõestatud võime blokeerida pisikuid, baktereid, allergeene ja isegi viiruseid.

Toodetest lähemalt »

Praegu on õige aeg on ennast gripi vastu vaktsineerida

Gripp on hingamisteede viirushaigus, mis levib hooajaliste puhangutena kogu maailmas. Eestisse jõuab gripp tavaliselt novembris-detsembris ja hooaeg võib kesta kuni maikuuni.

Viirus levib tavaliselt aevastamisel või köhimisel vabanevate piiskade abil, aga ka saastunud käte vahendusel. Haiguse tundemärkideks on kõrge palavik, peavalu, kuiv köha ja/või nohu, väsimus ja nõrkus, lihase-, pea- ja liigesevalu.

Parim aeg vaktsineerimiseks on oktoober või november, kuid vaktsineerida on võimalik ka hiljem kogu gripihooaja jooksul.

Loen lähemalt »