Toitumisnõustajad

Sobimatu toiduvalik võib olla paljude tervisehädade põhjuseks. Näiteks väsimus, ärevus, ülekaal, nahaprobleemid, kõrge ja ka madal vererõhk ning mitmed muud tervisemured võivad olla korrigeeritavad juba väikeste muudatustega toitumises. Toitumisnõustaja ja toitumisterapeut aitavad neid muudatusi teha!

Confidos on toitumise ja kehakaaluga seotud probleemide puhul abiks nii toitumisterapeut kui ka toitumisnõustaja. Tihtilugu algab teekond toitumis- ja kaalunõustaja juurde probleemidest kehakaaluga. Meie toitumis- ja kaalunõustamisspetsialistid on abiks nii kaalu langetamise või tõstmisega seotud küsimustes, aga ka siis, kui olete jõudnud seatud eesmärkideni ning soovite kaalu säilitada.

  Kehakoostise analüüs ja tervisenõustamine

  Kehakoostist mõõdetakse meditsiinilise analüsaatoriga, millega saab määrata kehakaalu, kehamassiindeksit, rasvamassi, skeletaalse lihaskonna massi, keha vedelikusisaldust, energiakulu puhkeolekus, keha üldist energiakulu ja mitmeid muid väärtuseid, mis on vajalikud keha terviseseisundi hindamiseks.

  Tulemuste kohta saab kohe ülevaate koos toitumisalaste soovitustega, mis võtavad arvesse teie energiakulu ja aktiivsustaset, treeningprogrammide edu analüüsi, hinnangu keha vedelikusisaldusele ja üldisele tervislikule seisundile koos individuaalsete soovitustega tervise hoidmiseks ja parandamiseks.

  Kellele analüüsi soovitame?

  • Terviseteadlikud inimesed, et elustiili muuta
  • Kroonilistele haigetele (diabeet, kardiovaskulaarsed haigused)
  • Ülekaalulised, et saada nõu, kuidas ja millest kaalukaotust alustada
  • Sportlased, et saada ülevaade, kuidas kiiremini areneda ja efektiivsemalt treenida

  Mida on hea teada:

  • Kehakoostise analüüs tehakse meditsiinilise analüsaatori abil, millel tuleb mõned minutid paljajalu seista.
  • Paar tundi enne uuringut soovitame mitte süüa.
  • Kehakoostise analüüs sobib täisealistele alates 18.eluaastast.
  • Kehakoostise analüüs ei sobi rasedatele, südamearütmiaga inimestele, elektrooniliste implantaatide (südame stimulaator), – proteeside või muude süsteemidega (kunstsüda vms) inimestele.

  Broneeri aeg

  Kehakoostise analüüs ja tervisenõustamine
  50 €
  45 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn