Toitumisnõustajad

Sobimatu toiduvalik võib olla paljude tervisehädade põhjuseks. Näiteks väsimus, ärevus, ülekaal, nahaprobleemid, kõrge ja ka madal vererõhk ning mitmed muud tervisemured võivad olla korrigeeritavad juba väikeste muudatustega toitumises. Toitumisnõustaja ja toitumisterapeut aitavad neid muudatusi teha!

Confidos on toitumise ja kehakaaluga seotud probleemide puhul abiks nii toitumisterapeut kui ka toitumisnõustaja. Tihtilugu algab teekond toitumis- ja kaalunõustaja juurde probleemidest kehakaaluga. Meie toitumis- ja kaalunõustamisspetsialistid on abiks nii kaalu langetamise või tõstmisega seotud küsimustes, aga ka siis, kui olete jõudnud seatud eesmärkideni ning soovite kaalu säilitada.

Kehakaalu langetamise 30 päeva väljakutse „Kiirstart“

Näita vabasid aegasid

30 päeva väljakutse on kaalulangetuse pakett, mis annab sulle kõik tööriistad, et saavutada ihaldatud kaalulangus. Meie toitumisnõustaja ja coach aitab sul muuta toitumise valikuid ja harjumusi, et saavutada püsiv toitumis- ja elustiili muutus. Pakett sisaldab tervislikke retsepte ning nõuandeid selleks, et hakkaksid tasakaalustatud toitumise läbi tervislikult ja stabiilselt kaalu kaotama, samuti toitumisnõustaja ja coach’i tuge 30-päevasel teekonnal.

Millest pakett koosneb?

 • Menüü analüüs
  Toitumisnõustaja analüüsib sinu eelnevalt kirjapandud menüüd ja toob välja peamised vead, mis takistavad kaalu langemist.
 • Toitumissoovitused
  Püsiva kaalulanguse tagab see, et sööd piisavalt õigeid toitaineid. Lähtudes sinu senise menüü analüüsist, annab toitumisnõustaja nõu, kuidas saad muuta oma toitumisharjumusi tervislikuks nõnda, et need sobivad sinu elustiili ja vajadustega.
 • Näidismenüü
  Oleme kokku pannud sulle sobivad toitumisjuhised, mis sisaldavd lisaks näidismenüüle 30 erinevate toidukordade ja vahepalade retsepte. Sa ei pea enam mõistatama, mida süüa teha ja millal süüa. Kõik toidud on lihtsad ja kiirelt valmistatavad. Kogu menüü on ehitatud üles põhimõttel, et söögikordi saab omavahel vahetada.
 • Toitumisnõustaja toetus Kord nädalas saadad sa toitumisnõustaja meilile pildi oma kaalunumbrist, annad tagasisidet, kuidas oled endale püstitatud ülesannetega hakkama saanud, esitad tekkinud küsimused ja mõtted. Toitumisnõustaja vastab küsimustele, annab soovitusi ja innustab jätkama.
 • Konsultatsioonid Paketis sisaldub kaks kohtumist toitumisnõustajaga Confidos kohapeal või Skype’i teel ning 1 kord nädalas infovahetus-tagasiside meili teel. Kohtumistel vaatate koos üle, kuidas on eesmärkide poole liikumine edenenud, millised on tulemused. Ühtlasi saad tuge väljakutsega jätkamiseks.

Kellele paketti soovitame?

 • Kui oled ülekaalus ja soovid püsivalt kaalu langetada.
 • Kui oled proovinud erinevaid dieete, ent pole suutnud saavutada püsivat kaalulangust.
 • Kui soovid jõuda seatud kaalueesmärgini tervislikult ja kiiresti.
 • Kui tunned, et on keeruline orienteeruda toitumisalases infos, et iseseisvalt teha õigeid valikuid.
 • Kui soovid, et keegi hoiaks sul silma peal ning aitaks jälgida liikumist soovitud tulemuseni.
 • Kui soovid oma toitumist ja eluviisi tervislikumaks muuta.

Hind

165€

Kestvus

30 päeva


Iga järgneva paketi hind

130€

Kestus

30 päeva

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Broneeri aeg online’is

Teenus: Kehakaalu langetamise 30 päeva väljakutse „Kiirstart“

Otsi vabasid aegasid