Arstid

Probleemne kehakaal ei ole alati ainult esteetiline või täisväärtusliku elustiili küsimus. Üleliigne või liiga madal kehakaal võib põhjustada või süvendada ka haiguslikke seisundeid kehas.

Vali...

  Maovähenduskirurgia konsultatsioon

  Maovähendusoperatsioon ehk rasvumise kirurgiline ravi on paljudele inimestele andnud tagasi kergema enesetunde, eneseusu, tervise ja elujõu. Peamiselt soovitakse maovähendusoperatsiooni rasvumisest põhjustatud kaebuste nagu väsimus, depressioon, valu ning erinevate terviseprobleemide, lastetuse ja tõenäoliselt oodatava lühema eluea tõttu. Teiseks soovitakse vähendada rasvumisega kaasnevate haiguste nagu diabeet, vähktõbi ja südameveresoonkonna haiguste riski.

  Olgugi, et maovähendusoperatsioon võib olla ainus võimalus oma elu muutmiseks, peab see otsus olema hoolikalt läbimõeldud. Confidos osutab rasvumise kirurgilise ravi konsultatsiooni, räägib operatsioonist ja selle ohtudest ning kaasnevatest vältimatutest muutustest toitumis-, mõtlemis- ja liikumisharjumustes ning elustiilis kogenud kirurg dr Andre Trudnikov. Vajadusel kaasatakse meeskonda kogenud endokrinoloog dr Tatjana Toomsoo.

  Maovähenduskirurgi konsultatsioonile soovitame pöörduda neil, kellele tundub kirurgiline sekkumine ainuvõimalik viis kaaluprobleemi lahendamiseks.


  Hind

  100 €

  Broneeri aeg

  Maovähenduskirurgi poole soovitame pöörduda neil, kellele tundub kirurgiline sekkumine ainuvõimalik viis kaaluprobleemi lahendamiseks.
  Andre Trudnikov

  Dr Andre Trudnikov

  Kirurg

  Doktorist lähemalt
  rein adamson

  Dr Rein Adamson

  Kirurg

  BRONEERI AEG