Toitumine ja kehakaal

Tänapäeva suurim terviserisk on tasakaalustamata toitumine ning sellest tingitud ülekaal ja haigused. Hoolimata sellest, et meie kaubandusvõrgud on täis tervislikku toidukraami, kasvab kaaluprobleemidega inimeste, sh meeste ja laste arv nii maailmas kui ka Eestis pidevalt.

Tehes korrektuure oma toitumises, olete juba teel tervislikuma kehakaalu ja üldise tervisliku seisundi paranemise poole. Tervislik toitumine ei tähenda, et peate loobuma sellest, mis meeldib ja maitseb. Tervislik toitumine tähendab, et Te sööte piisavalt ja tasakaalustatult nii, et Teie keha saab toidust vajalikud valgud, süsivesikud, rasvad, kiudained, mineraalid ja vitamiinid.

Parima tulemuseni jõuate, kui kombineerite mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise teadliku ja eesmärgipärase treeningkavaga. Confido personaaltreenerid töötavad koos eriarstide ja toitumisspetsialistidega Teie eesmärkide saavutamise nimel.

Toitumisnõustajad

Toitumisterapeudid ja –nõustajad aitavad Sul teha õigeid valikuid toidusedelis ning liikuda tervislikuma elustiili poole

LOE LÄHEMALT

Arstid

Kehakaalust tulenevate terviseprobleemide või neid põhjustavate murede puhul saad abi meie eriarstidelt

LOE LÄHEMALT