Jõusaalid Tallinnas, jõusaal Tallinn, jõusaal, cardio, rühmatreeningud, cardio treening, pilates Tallinn, rühmatreening, ringtreening.

Rühmatreeningud

Meie jaoks on tähtis inimese tervis tervikuna. Tugeva tervise ja hea enesetunde aluseks on regulaarne liikumine, mistõttu oleme Confidos käivitanud mitmed keha arendavad ja vaimu värskendavad treeningud. Meie treenerid on oma ala tipud, kes on kursis nii lääne- kui ka idamaade meditsiiniga ning oskavad aidata ka inimesi, kel juba on terviseprobleemid. Treenerid on pühendunud sellele, et tugevdada inimeste füüsilist ja vaimset tervist, ennetada terviseprobleeme ning aidata taastuda vigastustest ja haigustest. Treeningrühmad on väiksed, maksimaalselt saab osaleda kuni 10 inimest (v.a treeningul Seljakool, kus on osalejate arv 4–5 inimest), et treeneril oleks võimalik kõiki juhendada.

Rühmatreeningud

Fitbody Weight Loss

Grete Vahter

T17:15–18:30

Broneeri koht

Funktsionaalne pilates

Ekaterina Dushko

TUUS!16:00–17:00

R16:00–17:00

Broneeri koht

Pingetest vabastav õhtujooga

Marika Tamm

K17:00–18:00

Broneeri koht

Reality Check

Grete Vahter

K08:00–08:45

N17:15–18:15

Broneeri koht

Rasedate jooga

Marika Tamm

N16:00–17:00

Broneeri koht

Beebide võimlemine

Triinu Spriit

R10:00–10:45

Broneeri koht

Äratav hommikujooga

Marika Tamm

N08:00–08:45

Broneeri koht

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Lõõgastav õhtujooga – päeva pingest vabaks

  Õhtujooga on kogu keha ja meelt hõlmav süsteemne Hatha-Vinyasa joogapraktika, mis toetab vaimset ja füüsilist tasakaalu, üldist head enesetunnet ning kehasüsteemide toimimist. Aitab rahuneda ning päevasündmustest tulenevast pingest vabaneda. Soodustab rahuolekut, aitab vähendada kurnatuse ja väsimuse tunnet ning unetust.

  Praktika peamine eesmärk on vaimse ning füüsilise tasakaalu saavutamine. Seda tehakse läbi kehasüsteemide (hingamis-, seede-, lümfi- ja närvisüsteem, vereringe, endokrinoloogiline süsteem) ning ainevahetuse mõjutamise joogapooside, meditatsiooni ja hingamistehnikate kaudu. Samuti tõstab tund füüsiliste jõupooside abil lihastoonust ja -vastupanu. Joogapraktika sügavam eesmärk on teadlikkuse arendamine – saada teadlikuks iseendast ja ümbritsevast.

  Tunnis keskendutakse turvalisele praktiseerimisele. Hatha-Vinyasa joogapraktikas kombineeritakse Hatha joogale omast staatilist tööd ning Vinyasale iseloomulikku, hingamise rütmis asendist asendisse liikumist, mis soosib jõudu, paindlikkust ja tasakaalu. Sellises kombinatsioonis on kaasatud kõik keha ja kere lihased, sh süvalihased. Hingamistehnikate kaudu tasakaalustatakse parasümpaatilist ja sümpaatilist närvisüsteemi, mis aitab suurendada rahuolekut ja vähendada ärevust ning vaimset ja füüsilist pinget. Meditatsioon aitab vaigistada meelt ning tuua kohale siia ja praegu, arendades teadlikkust.

  Tund sobib nii algajale kui ka edasijõudnud praktiseerijale ka siis, kui varasem kokkupuude joogaga puudub.

  Broneeri koht

  Lõõgastav õhtujooga
  12 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  OLULINE TEADA!

  • Confidos on kohapeal olemas garderoob riiete vahetamiseks, pesemisvõimalused ning treeningsaalis vajalikud treeningvahendid.
  • Treening toimub, kui 2 tundi enne trenni algust (hommikuste trennide puhul eelmise päeva õhtuks) on registreerunud vähemalt 1 osaleja.
  • Palume saabuda vähemalt 10 minutit enne treeningu algust, et treeningus osalemine kinnitada. Võtke kaasa fotoga isikut tõendav dokument (ID-kaart ja pass või juhiluba).

  BRONEERINGU MUUTMINE JA TÜHISTAMINE

  • Trennidesse registreerumine lõpeb 2 tundi enne treeningu algust, hommikuste trennide puhul eelmisel õhtul kell 19.
  • Broneeringut saab muuta või tühistada e-mailile saadetud broneeringu kinnituskirjast või helistades 1330.
  • Treeningusse mitteilmumisel või tühistades broneeringu vähem kui 2 tundi enne treeningu algust arvestatakse ettemaks teenuse osutamiseks valmisoleku kulude katteks ning raha ei tagastata.
  • Tühistades treeningu vähemalt 2 tundi enne treeningu algust, tagastatakse ettemaksusumma 10 tööpäeva jooksul.

  PERSONAALTREENING

  • Personaaltreener aitab paika panna individuaalsed eesmärgid hetketreenitust ja tervislikku seisundit arves pidades ning juhendab, kuidas tõhusalt eesmärkide saavutamiseni jõuda.
  • Treeningusse registreerimiseks helista 1330, saada kiri info@confido.ee või broneeri koduleheküljel oleva lingi kaudu.

  ASUKOHT JA PARKIMINE

  • Treeningud toimuvad Confido Meditsiinikeskuses Tallinnas, Veerenni 51, 6. Korrusel.
  • Veerenni 51 ees ja kliendiparklas on parkimine 24 h TASULINE. Parkimise alustamiseks saada sõnum numbrile 1902 (auto nr_tühik_EP100) või kasuta parkimise äppi. M-parkimise tsoon on EP100.

  OHUTUKS TREENINGUKS

  Ootame treenima vaid juhul, kui oled terve. Külmetus- ja muude haiguste nähtudega palume jääda koju kuniks tunned end taas paremini. Palume kliinikusse kohapeale mitte tulla, kui:

  • Teil on diagnoositud COVID-19 haigus ja arst ei ole teid veel tervenenuks kuulutanud.
  • Teil on ägedad hingamisteede põletiku sümptomeid (nt palavik, köha, nohu, kurguvalu) ja teile ei ole viimase 48 h jooksul tehtud negatiivset COVID-19 ninaneelu testi.
  • Teil on olnud 2 nädala jooksul kokkupuude COVID-19-haigega.