Massaažid Confido Meditsiinikeskuses

Massaaž

Kas tunnete ennast vahel kurnatuna ja võitlete stressiga? Võib-olla tajute kehas valulikkust või püüate vigastusest paraneda? Või soovite lihtsalt lõõgastuda, lasta ennast pisut poputada ja rutiinist põgeneda? Massaaž mõjub tasakaalustavalt psüühikale, lõõgastavalt lihaskonnale, aktiveerivalt lümfi- ja vereringele ning immuunsüsteemile ning tõstab keha vastupanuvõimet haigustele. Mitmed massaažid toniseerivad nahka ja aitavad võidelda vanadusilmingute vastu.

  Sünnitusjärgne massaaž

  Näita vabasid aegasid

  Usutakse, et kogu naise vägi on tema emakas. Seetõttu on naistel nii palju rohkem loovenergiat kui meestel – neil on selline imeline organ. Pärast beebi sündi pole emakas veel taastanud oma algset suurust ja seal valitseb tühjus. Kui naine end ei hoia ega lase toetada tervendavate söökide-jookide, massaaži ja teiste armastavate tegevustega, siis pääseb sinna ruumi külmus, kust võivad alguse saada kergemad ja raskemad haigused nagu infektsioonid, sünnitusjärgne depressioon vms.

  Põlisrahvaste traditsioonides on sünnitusjärgne aeg ning seal sees olevad erinevad massaažid, sidused, vannitamised ja muud rituaalid ning tseremooniad olnud väga olulisel kohal. Kõik need hoolitsused annavad kehale ja meelele märku, et sünnitus on läbi ning pingest võib lahti lasta. Koos sellise toetusega hakkab keha end kiiremini tervendama ja kaasneb ka emotsionaalne heaolu – harmoonia ja tasakaal iseendas.

  Öeldakse, et naised on eluallikad. Aga nad saavad armastust ja hoolt jagada ainult siis, kui enda vajadused on täidetud. Koostöös naisega selgitatakse välja, mida just sel hetkel enim vajatakse, ja vastavalt sellele tehaksegi massaaživalik. Kõik massaažid lõppevad harmoniseerimisega ehk tasakaalustamisega.

  Täpsemad massaažiliigid – valik tehakse koostöös terapeudiga kohapeal:

  • Shavasana massaaž – terve keha üldmassaaž erinevate lõdvestustehnikatega. Tehakse läbi riiete ja matil.
  • Kõhumassaaž õliga – stimuleerib erinevaid organeid kõhupiirkonnas, mis võivad olla rasedusest ja sünnitusest stressis, suunab nihkunud organeid tagasi oma õigetesse kohtadesse, turgutab soolestikku, vabastab pingeid.
  • Tai massaaž – nn laisa inimese jooga, mis koosneb venitavatest joogal põhinevatest harjutustest, mis soodustavad lühenenud lihaste pikkuse taastamist, pinges lihaste lõõgastamist ja liigesliikuvuse parandamist. Hingamise rütmis teostatav massaaž mõjub rahustavalt, aitab organismil vabaneda liigsest vedelikust, toksiinidest, normaliseerida vere- ja lümfiringlust. Tehakse läbi riiete ja matil.

  Millal tulla?

  Kõige olulisem on kuulata oma keha – sellest saab aru, kui ollakse valmis. Vaginaalse sünnituse korral enamasti alustatakse 2-3 nädalat pärast sünnitust, kõhusünni korral (keiser) siis, kui haav ei ole enam hell. Tulla võib ka siis, kui sünnitusest on möödas mitu kuud.

  Hea teada

  • Massaaži kestvus 50 min.
  • Selga mugavad retuusid, sokid, pika varrukaga särk.
  • Mugavamaks olemiseks soovitame beebi enne massaaži ära toita.
  Sünnitusjärgne massaaž (Tallinn)
  50 €
  60 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Sünnitusjärgne massaaž

  Otsi vabasid aegasid