Gastroloogia gastroloog seedimine seedimishäired IBD haavandiline koliit crohni tõbi toitumisnõustaja toitumisterapeut kõhukinnisus kõrvetised, kõhunäärme probleemid toidutalumatus test

Gastroenteroloogia (seedimine)

Gastroenteroloog tegeleb seedetrakti probleemidega (mao-, peensoole-, jämesoole-, maksa-, sapiteede- ja kõhunäärmehaigused). Gastroenteroloog ei tegele toidutalumatuse testi tõlgendamisega.

IBD õde nõustab haavandilise koliidi ja Crohni tõvega patsiente.

Peamised probleemid ja põhjused, miks pöördutakse gastroenteroloogi vastuvõtule: kõhukinnisus, kõhulahtisus, kõrvetised või rohke gaasi teke, analüüsides avastatakse kehvveresus, maksa ja kõhunäärme funktsioonide häire, valud kõhus.

Gastrenteroloogi või IBD õe vastuvõtule saab Tallinnas pöörduda saatekirjata. Haigekassa poolt rahastatud vastuvõtt toimub vaid Tallinnas saatekirja olemasolul.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Gastroenteroloogi vastuvõtt

  Näita vabasid aegasid

  Gastroenteroloog tegeleb seedetrakti haiguste diagnostika ja raviga. Gastroenteroloogi poole soovitame pöörduda söögitoru- ja maohaiguste, peensoole- ja jämesoolehaiguste, maksa-, sapiteede ja kõhunäärme haiguste ning muude soolestikuga seotud probleemide korral (seedehäired, kõhuvalu, kõrvetised, häiriv kõhukinnisus või kõhulahtisus, ärritatud soole sündroom jne).

  Gastroenteroloogi vastuvõtu raames hindavad meie kogenud arstid probleemi olemust, vajadusel soovitavad analüüside tegemist või suunavad täiendavatele uuringutele. Gastroenteroloogi vastuvõtule pöördumiseks ei ole vaja saatekirja.

  See teenus on broneeritav ka üleriiklikus Digiregistratuuris »

  Gastroenteroloogi vastuvõtt (võimalik ka videokonsultatsioon)
  110 €
  Gastroenteroloogia õe vastuvõtt
  35 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Kaugvastuvõtt
  Interneti vahendusel

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Gastroenteroloogi vastuvõtt

  Otsi vabasid aegasid