Kiropraktika

Kiropraktika on ravimivaba mittekirurgiline meetod selja-, kaela- ja peavalude ning jäsemete liigesteprobleemide ennetamiseks ja raviks. Kiropraktika sobib beebidest vanuriteni ja koosneb täpsetest tehnilistest liigutustest, kus käte abil korrigeeritakse liigeste liikuvust, et tagada närvisüsteemi tõrgeteta toimimine.

Kiropraktika on ravimivaba mittekirurgiline meetod selja-, kaela- ja peavalude ning jäsemete liigesteprobleemide ennetamiseks ja juba tekkinud probleemidele abi saamiseks. Kiropraktika sobib beebidest vanuriteni ja koosneb täpsetest tehnilistest liigutustest, kus käte abil korrigeeritakse liigeste liikuvust, et tagada närvisüsteemi tõrgeteta toimimine.

Confido Kiropraktika Stuudio on Eesti juhtiv kiropraktika kompetentsikeskus ja valdkonna eestvedaja, kus töötavad rahvusvaheliselt tunnustatud kõrghariduse omandanud kiropraktikud, pakkudes professionaalset ja privaatset lähenemist tervise küsimustele.

Diastaasiteraapia pakett

Otsi vabasid aegasid

Diastaasiteraapia on mõeldud naisele, kellel on pärast sünnitust tekkinud mure kõhu vormi saamisega, kellel esineb kõhu sirglihase lahknemine ehk diastaas ning kes ei julge treenida, sest kardab olukorda halvendada või ei ole siiani harjutustest abi saanud.

Esmasel vastuvõtul hindab füsioterapeut ultraheliga põhjalikult kõhulihaseid ja kogu keha tervikuna ning koostab vastavalt eesmärkidele taastusplaani. Füsioterapeut õpetab süvalihaste aktiveerimise tehnikat, kasutab vajadusel elektromüograafiat, kinesioteipimist ja annab koju kaasa harjutused, mida on vaja teha iga päev  (boonusena veebiprogramm videojuhistega). Seejärel lepitakse kokku uus kohtumine 4–6 nädala pärast, mil hinnatakse edusamme nii objektiivselt (ultraheliuuring) kui ka subjektiivselt ning muudetakse vastavalt sellele harjutusplaani. Kolmandal ehk viimasel kohtumisel annab füsioterapeut edasised soovitused igapäevaeluks ja treeninguteks.

Pakett sisaldab: üht esmast füsioterapeudi konsultatsiooni ehk sünnitusjärgset skriiningut kestusega 60 minutit ja kaht füsioterapeudi korduskonsultatsiooni kestusega 30 minutit.

Paketti ja selles sisalduvaid teenuseid on võimalik kasutada 12 kuu jooksul alates paketi esimesest broneeringu kuupäevast. Pooleli jäänud paketi eest me raha tagasi ei maksa ning teenuseid ümber ei vaheta.

Seda teenust osutame

Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu
Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Diastaasiteraapia pakett
190 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses