Seljakool

Seljakool on taastusravi harjutustel põhinev koolitus, mis aitab taastada ja hoida selja tervist.

Kellele?

Seljakool on mõeldud kõigile inimestele, kes soovivad oma selga tugevdada. Võibolla oled aastaid istunud, hoopis liiga palju jooksnud või mitte midagi teinud – see koolitus sobib!

Mis?

Justnimelt koolitus mitte treening. Tunni rõhk on selja jaoks õigete liikumisharjumuste teadlikul omandamisel, mitte vaid harjutuste sooritamisel. Lülisamba – selg, puusad, kael – liikumise parandamine vähendab traumasid tulevikus ja õpetab kasutama oma keha iga päev parimal moel. Seljakool sobib hästi nii vigastustest taastumiseks kui ettevalmistusena treeningute juurde tagasipöördumiseks. Samuti on Seljakool uudne ja toimiv lähenemine krooniliste seljavalude puhul.

Kaua kestab?

Osaled minimaalselt 4 korda, võimalusel järjestikustel nädalatel ja seejärel otsustad, kuidas edasi. Oled Seljakooli tundidesse alati oodatud, kasvõi üks kord kuus koos treeneriga üle vaatama, et harjutused on õigesti meeles ja keha teeb koostööd.

Seljakooli on võimalik läbida ka personaalse tunnina.

Millal?

Hetkel ei toimu piirangute tõttu teisipäeviti kell 18:00 seljakool. Registreerida saab eratundi treener Elina Vilja juurde.

Küsimuste korral võtta ühendust treener Elina Viljaga.

elina.villja@gmail.com, tel 56211558


Seljakool 5x

100 €

Seljakool 1x

25 €Elina Vilja

Elina Vilja

Seljakooli treener

Spetsialistist lähemalt
      Broneeri aeg