Füsioteraapia ja kiropraktika Confido Meditsiinikeskuses

Seljakool

Praktiline ja arendav koolitus- ja treeningtund kõigile, kes soovivad tegeleda enda keha tugevdamise ja liikuvuse arendamisega. Võib-olla olete aastaid istunud? Või hoopis liiga palju jooksnud? Või ei ole üldse midagi teinud? Siis on see koolitus just teile!

Miks just seljakool?

Sest tegu on ennekõike koolituse, mitte treeninguga. Tunni rõhk on selja jaoks õigete liikumisharjumuste teadlikul omandamisel, mitte ainult harjutuste sooritamisel. Lülisamba – selg, puusad, kael – liikumise parandamine vähendab traumasid tulevikus ja õpetab kasutama oma keha iga päev parimal moel. Seljakool sobib hästi nii vigastustest taastumiseks kui ettevalmistusena treeningute juurde tagasipöördumiseks, samuti on sellest abi krooniliste seljavalude puhul.

Kuidas toimub?

Väikese rühmas treeneri juhendamisel. Riietuseks mugavad spordiriided ja eelistatult osalemine paljajalu.

Kaua kestab?

Üks tund kestab 60 minutit. Soovitame osaleda minimaalselt 4 korda, võimalusel järjestikustel nädalatel. Seejärel saate otsustada, kas ja kuidas edasi. Olete Seljakooli tundidesse alati oodatud – kas või üks kord kuus koos treeneriga üle vaatama, et harjutused on õigesti meeles ja keha teeb koostööd.

Seljakooli on võimalik läbida ka personaalse tunnina, 60-minutilise tunni hind on 50 eurot. Personaaltrenni soovist anna palun teada info@confido.ee või broneeri see otse online'is.

Millal?

Kolmapäeviti kell 17:30

Broneeri koht


Seljakool, 1 kord (60 minutit)

30 €Elina Vilja

Elina Vilja

Seljakooli treener

Spetsialistist lähemalt