Füsioteraapia

Füsioteraapia on taastusravimeetod, mis põhineb terapeutilistel harjutustel, manuaalsetel võtetel ja füüsikalisel ravil. Füsioterapeudi juurde tasub pöörduda, kui mõni liikumiselundkonna funktsioon on häirunud nt haiguse, trauma, operatsiooni, ülekoormuse või kasutamatuse tagajärjel. Füsioteraapia eesmärk on terviseprobleemide ennetamine, probleemide tuvastamine, valu leevendamine, liigeste liikuvusulatuse ning lihasjõu ja vastupidavuse säilitamine, parandamine ja taastamine.

  Seljavalude leevendamine

  Näita vabasid aegasid

  Selg valutab ja Sa ei ole seni leidnud abi siiani proovitud lahendustest? Sa ei tea täpselt, kelle poole selja probleemidega pöörduda? Kõigepealt on vaja valu põhjus välja selgitada, alles seejärel on võimalik anda kõige õigemaid ravisoovitusi, vajadusel suunata täiendavatele uuringutele, spetsialisti või eriarsti vastuvõtule.

  Täida seljavalude küsimustik

  Täida seljavalude küsimustik ja saada see e-posti aadressile info@confido.ee. Kirja sisus palun kirjelda lühidalt ka haiguse- ja ravikäiku, sest kõige õigemaks edasiseks soovituseks vajame põhjalikku ülevaadet valust ja sellega kaasnevatest asjaoludest ning terviseprobleemidest.

  Seljavalu probleemide korral on Sulle meie keskuses abiks:

  Hea teada enne vastuvõtule tulekut

  • Mõtle hoolikalt läbi, millal valud algasid ja kuidas nad on ajas muutunud.
  • Meenuta, kas valudele eelnes mõni terviseprobleem, trauma või muu esmapilgul tähtsusetu tervisega seotud sündmus.
  • Mõtle läbi, milliseid ravisoovitusi oled saanud ning ravimeid tarvitanud. Hinda, kuidas on need Sinu enesetunnet mõjutanud.
  • Võta kaasa uuringutulemused, mis on vaid Sinu käes. Terviseloo digitaalsete andmetega saavad tutvuvad meie arstid ise.

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  Raatuse 21, Tartu

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Seljavalude leevendamine

  Otsi vabasid aegasid