Füsioteraapia ja taastusravi

Füsioterapeut tegeleb liigutuste funktsiooni taastamisega, kasutades selleks kehalisi harjutusi ja erinevaid teraapia võimalusi (sooja- ja külmaravi, ultraheli-, magnet- ning elektriravi jm).

Füsioterapeut tegeleb liigutuste funktsiooni taastamisega, kasutades selleks kehalisi harjutusi ja erinevaid teraapia võimalusi (sooja- ja külmaravi, ultraheli-, magnet- ning elektriravi jm). Füsioterapeut aitab patsiendil kujundada sobivad liikumisharrastused, vajadusel saab selleks kasutada ka lisaabivahendeid.

Kiropraktik keskendub liigeste-, ligamentide-, lihaste- ja närvidepõhiste tervisehäirete diagnoosi ja raviga. Kiropraktik tegeleb peamiselt peamiselt selja- ja kaelaprobleemidega.

Manuaalne teraapia on kombinatsioon probleemi ja selle tekkepõhjuse peendiagnostikast ning väga täpselt konkreetse probleemi lahendamisele suunatud manuaalsetest tehnikatest. Sihipärased ja õigesti doseeritud manuaalsed võtted aitavad manuaalterapeudil taastada liigeste ja lihaste ning neid ümbritsevate struktuuride normaalset tööd ning tasakaalu.

Põhilised probleemid, miks füsioteraapia ja kiropraktika spetsialiste külastatakse: lihasprobleemid (lihasrebend, lihaspinge), alaseljavalu, seljavalu, kaela- ja õlavaevused (ülekoormus, trauma jms), liigeste probleemid, taastusravi ja kasvu eas tekkivad probleemid.

Füsioterapeudi või kiropraktiku vastuvõtule pöördumiseks ei ole vaja saatekirja.

Pulmonoloogiline taastusravi

Otsi vabasid aegasid

Pulmonoloogiline taastusravi on näidustatud, kui on hingamissüsteemi haigused, millega kaasnevad hingamislihaste või liikumissüsteemide võimete langus. Füsioteraapia aitab kaasa nende võimete paranemisele.

Sobib neile, kellel on:

  • KOK ehk krooniline obstruktiivne kopsuhaigus
  • Covid-19 järgsed kopsuprobleemid
  • astma
  • tsüstiline fibroos

Vastunäidustused:

  • kuulmekile rebend
  • kostokondriit
  • pneumotooraks ehk õhkrind

Hea teada

Hingamislihaste hindamine ja treenimine võivad esialgu tekitada pearinglust. Vastuvõtule on soovitatav tulla mugavates rõivastes.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Pulmonoloogiline taastusravi
70 €
Pulmonoloogiline taastusravi
(korduv)
50 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses