Ilu ja esteetika

Usalda oma ilu ja tervis professionaalide kätte!

Confido Viru Keskuse Esteetika Kliinikus ja Kiirkliinikus pakume mitmeid erinevaid kehahoolduseid ja näohoolduseid. Kõiki protseduure teostavad meditiinitöötajad või kutsetunnistusega kosmeetikud. Meie juures oled hoitud.

Saadaval on erinevad kehahooldused: krüolipolüüs, lööklaineteraapia, OxyGeneo süstevaba noorendus, keha koorimine, mesoteraapia ja plasmalifting. Pakume laserepilatsiooni kõikidele kehapiirkondadele.

Meie näohooldused toovad sulle kaunima ja tervema naha, näiteks soovitame sügavpuhastav näohooldus Renophase toodetega, valgusteraapia, biorevitalisatsioon. Naha noorendamiseks ja nahaprobleemide korral alustada kosmeetiku külastamisest, kellega saate raviplaani koostada. Lisaks leiad meie juurest täitesüstid ja botuliinisüstid (nt Botox).

Vali

  Neo Age kortsudevastane näohooldus

  Näita vabasid aegasid
  Neo Age kortsudevastane näohooldus

  Uuendatud koostisega Tx Rides NEO-AGE kaotab kortsud 3 hooldusega tänu uusimate biotehnoloogia arengu toel saavutatud koostisainetega ja energeetilise näojoogal ning kupumassaažil põhineva tehnikaga, mis suurendab hoolduse efektiivsust, tagades kohese ja püsivama tulemuse. Uus BTX-Tripeptiid on eksklusiivselt Germaine de Capuccini aktiivaine, mis toimib süvenevate dünaamiliste kortsude vastu tänu kolme peptiidi sünergiale, neutraliseerides näoilmetega kaasnevaid dermokontraktsioone. Uus aktiivaine, Tissulage-Tech, toetudes koe-inseneeria viimastel saavutustel, võitleb näo staatiliste kortsude vastu, mis tekivad naha vananemisel. Soja proteiinid parandavad naha elastsust ja tugevust. Hooldus toimib nii staatiliste kui dünaamiliste kortsude vastu, siludes naha reljeefi, tugevdades pinguldatust ja tihedust ning ennetades vananemist.

  Hooldus sobib igale nahatüübile, soovituslik alates 30. eluaastast limiteerimata vanuseni miimiliste joonte ja kortsude puhul või nende ennetamiseks. 3 hooldusega ühe kuu vältel vähenevad kortsud 43% nii pikkuses kui sügavuses. Näoilme on noorenenud, siledam ja puhanud välimusega. Kliinilised testid tõendavad hoolduse efektiivsust.

  Neo Age kortsudevastane näohooldus
  85 €
  75 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Viru Keskuse kliinik
  Viru Väljak 4, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Neo Age kortsudevastane näohooldus

  Otsi vabasid aegasid