Näohooldused tundlikule ja punetavale nahale

"

Esteetiline meditsiin ühendab ilu ja tervise. Meil on erinevad näohooldused mitmete nahaprbleemide jaoks, näiteks akne, rosaatsea, kuperoosa ja dermatiit. Meie kosmeetikud, õed ja arstid pakuvad lisaks protseduurile ka alati nõustamist ja annavad kaasa soovituslikud hooldusvõtted.

Meil leiad sellised teenused nagu biorevitalisatsioon, happekoorimine, ultraheli näohooldus, akne näohooldus, mesoteraapia jpm.

Kuidas alustada enda iluteekonda? Sobivaima näohoolduse leidmiseks alusta konsultatsioonist:

Vali

B-CALM näohooldus punetavale ja rosaatsea nahale

Näita vabasid aegasid

GERMAINE DE CAPUCCINI läheneb tundliku naha hooldamisele uuenduslikul moel: naha ökosüsteemi kaitse ja taastamine. Tasakaalu säilitamine on võtmeks naha igapäevase  heaolu parandamisel ja vastupanuvõime tõstmisel.

Iga hoolitsus on rangelt kokku pandud vaid kõige vajalikumatest koostisosadest, et see saaks tundlikule nahale kindlaks võitluskaaslaseks, tagades ohutusega riskeerimata maksimaalsed tulemused.

Šokiprotseduur ärritatud naha koheseks lõõgastamiseks, ärrituse vähendamiseks ja punetuse rahustamiseks.

Lähtuvalt selle hüvedest, on B-Calm suurepäraseks dermokosmeetiliseks hoolduseks, mil iganes nahk on tundlikum või ärritatum ja enamik kosmeetilisi protseduure naha haavatatavuse tõttu ei sobi, kuid nahk vajab siiski  professionaalse jälgimise all sellele antud niisutatust ja mugavustunnet, vähendamaks ilmselgeid märke naha tundlikkusest.

Saavutame täielikult rahulolu pakkuvad naha taastamistulemused vaid ühe hoolduse vältel. Protseduuri järgselt on nahk rahustatud ja lõõgastatud. Ärritatus, punetus ja ketendus vähenevad silmnähtavalt.

B-CALM hooldus
65 €
60 min

Seda teenust osutame

Viru Keskuse kliinik
Viru Väljak 4, Tallinn
Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Lõunakeskuse kiirkliinik
Ringtee 75, Tartu

Broneeri aeg online’is

Teenus: B-CALM näohooldus punetavale ja rosaatsea nahale

Otsi vabasid aegasid