Laserepilatsioon (karvade eemaldamine)

Laserepilatsioon on tõhus viis vabanemaks keha karvadest sest eemaldab karvad püsivalt ja ei kahjusta nahka. Laserepilatsiooni võib teha kõikidele kehapiirkondadele ning vanuselist piirangut ei ole. Laserepilatsioon on suunatud karvanääpsule ja pigmendile (mis annab karvale värvuse). Mida tumedam ja tihedam karv, seda efektiivsem on ka laseri protseduur.

Laserepilatsioon ülahuulel

Otsi vabasid aegasid

Laserepilatsioon ülahuulel on ohutu ja tõhus protseduur soovimatute karvade jäädavaks eemaldamiseks. Confido esteetilise meditsiini kliinikus teevad laserepilatsiooni ülahuulel vaid meditsiinilise kõrgharidusega töötajad.

Kuidas see töötab?

Lühiajaline dioodlaseri sähvatus mõjutab karvapigmenti – melaniini – ja soojendab hetkeks karva. Selle tulemusel hävivad karva toitvad rakud, karv langeb välja ja lakkab kasvamast. Protseduur eemaldab olemasolevad karvad ning pärsib uute karvade moodustumist ja kasvu. Pärast 6–10 protseduuri väheneb karvakeste hulk ülahuule kohal kuni 99%.

Näidustused

Laserepilatsioon ülahuulel on näidustatud neile, kes on tüdinud võitlemast soovimatute karvadega ja peavad neid ebaesteetiliseks. Karvakasvu probleem ülahuule piirkonnas on väga levinud. Isegi mitte väga tumedad karvad võivad naistel komplekse põhjustada. Laserepilatsioon ülahuulel lahendab selle probleemi kiiresti ja delikaatselt, olenemata karvakasvu põhjusest – olgu see siis pärilikkus, endokriinhaigused või hormonaalhäired.

Vastunäidustused

  • Põletikulised muutused ülahuule piirkonnas (sh herpes ja akne)
  • Onkoloogilised haigused
  • Palju sünnimärke ülahuule piirkonnas
  • Ägedad külmetushaigused (ja palavik)
  • Rasedus ja imetamine
  • Diabeet
  • Valulik menstruatsioon protseduuri päeval

Vastunäidustused on suhtelised ning lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb Confido esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde isikliku läbivaatuse ja konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri. Kui patsient on alla 16-aastane, peab ta tulema konsultatsioonile koos vanemaga.

Protseduurist

Laserikiir mõjutab karvapigmenti melaniini. Raku lühiajalise kuumutamise tõttu hävivad karva toitvad rakud ning karv langeb välja ja lakkab kasvamast. Laserikiir ei puuduta kogu nahka, mõjutades ainult karvafolliikuleid, seega on valu protseduuri ajal vähene. Protseduur võtab vähem kui 5 minutit. Soovitatavad intervallid protseduuride vahel on 4–6 nädalat.

Protseduuri kirjeldus

Enne protseduuri eemaldatakse näolt kogu meik ja silmad kaetakse kaitseprillidega. Seejärel tehakse laserravi, mida patsient tajub kipitustundena. Pärast protseduuri saab ülahuule nahka ravida meditsiinilise antiseptikumiga, vajadusel kasutatakse lisajahutust ja nahale kantakse taastav preparaat.

Toime

Protseduuri tulemusena langevad mõned karvad kohe välja ja mõned paari päeva jooksul. Pärast protseduurikuuri väheneb karvakeste hulk huule kohal kuni 99%.

Mida peaks teadma enne protseduuri?

Laserikiir toimib ainult nendele folliikulitele, mis on aktiivse kasvu staadiumis. Kui uued karvad tagasi kasvavad, tuleks laserepilatsiooni korrata. Enne protseduuri on soovituslik piirkond raseerida. Enne protseduuri ei tohi karvu kitkuda ega depileerida ning kaks nädalat enne protseduuri tuleks loobuda solaariumis käimisest ja päevitamisest.

Pärast protseduuri

Kohe pärast ülahuule laserepilatsiooni saab patsient naasta tavapärasesse ellu. Ülahuule piirkonna nahal võib esineda punetust, mis möödub järgmise 2–4 tunni jooksul iseenesest. Esimese 24 tunni jooksul püüdke huule kohal olevat piirkonda mitte niisutada. Pärast protseduuri vältige 14 päeva jooksul otsest päikesevalgust ja solaariumis käimist, välja minnes on soovitatav kanda nahale päikesekreemi. Kasutage ka hooldusvahendit, mida teile soovitab Confido esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde.

Võrdlus teiste protseduuridega

Laserepilatsioon on kiireim, tõhusaim ja üpris valutu viis ülahuule kohal asuvatest soovimatutest karvadest vabaneda. Kui võrrelda seda protseduuri vahatamisega, on valu mitu korda väiksem.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Viru Keskuse Kiirkliinik
Viru Väljak 4, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu

1. – 31. septembril on laserepilatsioon sooduskoodiga SEPTEMBER -20% soodsam

Hind

Teenus
Hind
Laserepilatsioon ülahuulel
Sooduskoodiga SEPTEMBER -20%
40 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses