Esteetiline meditsiin Confido Meditsiinikeskuses

Esteetiline meditsiin

Confido esteetiline meditsiin ühendab ilu ja ravi. Meie arstid ja spetsialistid omavad kõik meditsiinilist haridust või on läbinud vastavad koolitused – meiega oled hoitud. Meie kliinikus töötavad Eesti tipptegijad, nii nahaarst, kosmeetik, kirurg ja ka õde. Aitame mitmete terviseprobleemide korral: akne, dermatiit, kuperoosa, rosaatsea, venitusarmid jt.

Teenuseid osutame uute ja kaasaegsete seadmetega: laserepilatsioon, näohooldused, täitesüstid ja ilusüstid (sh mesoteraapia), krüolipolüüs, tätoveeringu eemaldamine ja palju muud.

Sobivaima esteetilise teenuse leidmiseks alusta konsultatsioonist:

tatoveeringu_eemaldamine_tätoveeringu_eemaldamine_tattoo_eemaldamine_püsimeigi_eemaldamine_püsimeigi_eemaldus_laseriga

Tätoveeringu ja püsimeigi eemaldamine

Püsimeigi eemaldamine laseriga, tätoveeringu eemaldamine ja värvilise tätoveeringu eemaldamine.

Vaata ja broneeri »
laserepilatsioon_depilatsioon_karvaeemaldus_laser_karvaeemaldus_brasiilia_depilatsioon_depilatsiooni_epilatsioon_raseerimine_depilatsioon_meestele_bikiinipiirkonna_raseerimine

Laserepilatsioon

Bikiinipiirkonna laserepilatsioon, laserepilatsioon meestele, laserepilatsioon jalgadel ja mujal.

Vaata ja broneeri »
kosmeetik_akne_näohooldus_nägu_akne ravi_ultraheli näohooldus_hormonaalne akne_akneravi_näohooldused_kosmeetikud_iluhooldus_näonahk_tundlik nahk_kortsude vastu_nahaprobleemid_anti akne_akne stop_

Näohooldused

Kosmeetiku vastuvõtt ning erinevad näohooldused: akne ravi, keemiline koorimine, rosaatsea ravi.

Vaata ja broneeri »
kosmeetik_akne_näohooldus_nägu_akne ravi_ultraheli näohooldus_hormonaalne akne_akneravi_näohooldused_kosmeetikud_iluhooldus_näonahk_tundlik nahk_kortsude vastu_nahaprobleemid_anti akne_akne stop_

Ilusüstid

Pakume erinevaid ilu- ja täitesüste, näiteks huulte fillereid, otsmikukortsude vähendamist.

Vaata ja broneeri »
IV_infusioon_IV ravi_infusioonravi_infusiooniravi_IV teraapia_infusiooniteraapia_vitamiinid_vitamiinikokteil_tervisekokteil_veenisisene vitamiin_vitamiinide manustamine_tervise teraapia_külmetuse vastu_koroonast taastumine_naha ravi

Infusioon/ IV teraapia

Veenisese vedelikravi puhul viiakse vitamiinid või ravimid veeni teel otse inimese vereringesse. IV teraapia aitab tõsta naha üldist kvaliteeti ja niiskustasakaalu.

Vaata ja broneeri »
naharavi_laserravi_armide_eemaldamine_armi_eemaldamine_keisrilõike_arm_rosaatsea_pigmendilaigud

Naharavi laseriga

Sünnimärkide ja armide eemaldamine, venitusarmide eemaldamine. Akne ravi, pigmendilaikude eemaldamine, rosaatsea ravi.

Vaata ja broneeri »
lipolüüs_akne ravi_rosaatsea ravi_lipolüüs kogemus_armide ravi_naha laserravi_keha hoolitsused_kehahoolitsused_käte hoolitsused_jalahoolitsused_kehakoorimine

Kehahooldused

Viru Esteetika kliinikus pakume uuenduslikke ning Eestis ainulaadseid kehahoolduseid ja protseduure.

Vaata ja broneeri »

Juuksehooldused

Confidos pakume uuenduslikke juuksehoolduseid.

Vaata ja broneeri »

  Juuksekasvu laserstimulatsioon

  Näita vabasid aegasid

  ResurFX™ Hair protseduuri käigus stimuleeritakse peanahka laseriga juuksekasvu parandamiseks. Lasertöötlus intensiivistab peanaha ainevahetust, parandab vereringet, uuendab pärisnaha struktuure. Seeläbi ärkavad ravitud piirkonnas nn uinunud karvanääpsud ja taastub loomulik karvakasv.

  ResurFX™ juuksehooldus sobib alopeetsia raviks, hajusa juuste väljalangemise ja juuste hõrenemise korral. Protseduur on ohutu ega kahjusta nahapinda.

  Kuidas laserstimulatsioon toimib?

  Peanaha laserstimulatsioon viiakse läbi kontaktjahutusega, et protseduur oleks maksimaalselt talutav. Protseduur on kiire, kestab umbes 10–15 minutit, ja tunda on ainult kergeid torkeid. 

  Laserkiired tekitatavad nahas mikrokahjustusi. Kahjustatud nahaosa parandamiseks hakkavad rakud aktiivsemalt tööle, tekitades uusi struktuure ning andes jõudu uinunud karvafolliikulile. Rakkude uuenemisega produtseeritakse rohkem tüvirakke, mis on karvakasvu alguseks väga tähtsad. Naha kvaliteet ja elastsus paranevad, karvad kasvavad aktiivsemalt. 

  ResurFX™ ei kahjusta nahapinda, mõjutades selektiivselt pärisnahka, kus paiknevad karvafolliikulid. Laserkiir tungib läbi naha ainult vajaliku sügavuseni, mitte rohkem kui 1 mikron ja sellest piisab naha turgutamiseks. Laserkiir sügavamaid nahastruktuure ei mõjuta ega tungi olulistesse organitesse..

  Miks juuksed välja langevad?

  Statistika kohaselt kannatab maailmas kuni 70% täiskasvanud elanikkonnast mistahes alopeetsia ilmingu all. Juuste hõrenemine võib negatiivselt mõjutada elukvaliteeti ja varajane juuste väljalangemine võib olla masenduse või depressiooni põhjus.

  Protsess on järkjärguline, tekitades esmalt juuste hõrenemise. Hakates sel perioodil tegelema juuksekasvu stimulatsiooniga, on suurepärane võimalus folliikuleid taastada. Aja jooksul väheneb juuksekasvu taastumise tõenäosus. Arvatakse, et protseduuriks on sobilikud patsiendid, kellel on juuste väljalangemine kestnud kuni viis aastat.

  Juuste väljalangemise levinumad põhjused:

  • lokaalsed nahahaigused, nagu seborroiline ekseem, erütroderma jne;
  • hormonaalsed muutused (rasedus);
  • vale juuksehooldus;
  • aneemia;
  • juuste liigsest pingest põhjustatud tõmbealopeetsia (tugev pats);
  • peanaha väline kahjustus;
  • hormoonravimite tarvitamine, ravimite kõrvaltoimed;
  • ägedad (gripp, erüsiipel jt) ja kroonilised infektsioonid (tuberkuloos, süüfilis);
  • siseorganite (hepatopaatia) ja endokriinsete näärmete (kilpnääre, hüpofüüsi jt) haigused;
  • rasked kurnavad haigused (dermatomüosiit, pahaloomulised kasvajad, verehaigused, kahheksia);
  • stressiolukorrad, endogeensed depressioonid;
  • kesknärvisüsteemi haigused (meningiit, entsefaliit jt);
  • ebatervislik toitumine.

  Millised on vastunäidustused?

  ResurFX™ ei sobi aktiivsete infektsioonide, viirus-, seen- ja bakteriaalsete haiguste, põletikuliste nahahaiguste või nahavähi korral.

  Kuidas valmistuda protseduuriks?

  Juuksekasvu laserstimulatsiooni tehakse puhtale peanahale. Enne protseduuri on vaja eelmisel või samal päeval pesta juuksed ja mitte kasutada juuksehooldusvahendeid.

  Millega arvestada pärast protseduuri?

  ResurFX™ Hair laserstimulatsioon ei hävita nahapinna rakke, tänu millele on protseduurijärgne taastumine kiire ja mugav.

  Pärast protseduuri võib peanahal esineda punetust, kerget turset, sügelust ja põletustunnet, mis möödub mõne tunni jooksul. Peanahale ei teki koorikuid ega verd.

  ResurFX™ laser on varustatud tipptasemel CoolScan™ otsikuga mittejärjestikuseks naha skaneerimiseks. Patenteeritud algoritm kontrollib iga laserkiire paigutust, et kaitsta kudesid kuumuse kogunemise ja ülekuumenemise eest. See võimalus on ResurFX™ laseri puhul unikaalne. ResurFX™ käsiinstrumendil on sisseehitatud pidevkontaktiga jahutussüsteem, mis suurendab ravi ajal patsiendi mugavustunnet.

  Juuksekasvu laserstimulatsiooni kuur koosneb keskmiselt 5–10 protseduurist iga 10–14 päeva järel. Protseduuri saab kombineerida teiste juuksekasvu stimuleerimise meetoditega (nt plasmalifting). Esimest tulemust on oodata 3–4 kuu möödudes.

  Vaata lisaks:

  Juuksekasvu laserstimulatsioon
  150 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Juuksekasvu laserstimulatsioon

  Otsi vabasid aegasid