Terapeudid ja spetsialistid

Meie juures töötavad oma valdkonnale pühendunud professionaalid – spetsialistid, terapeudid ja massöörid, kes on abiks nii emotsionaalsete kui füüsiliste murede lahendamisel. Meie teraapiad pakuvad leevendust mitmetele tervisemuredele, aitavad vabaneda pingetest ning lõõgastuda kehal, hingel ja vaimul.

Meie kliinilise psühholoogi ja logopeedi juurde saad tulla ka perearsti suunamisega. Sel juhul kompenseerib tasumise osaliselt haigekassa. Sina tasud väikese omaosalustasu.

Oluline teada

 • Teraapiasse tulemiseks on vaja broneerida vastuvõtuaeg
 • Tule kohale kümme minutit varem
 • Mõtle hoolikalt läbi kõik oma mured – millal algasid ja kuidas on ajas muutunud
 • Püsivate tulemuste saavutamiseks soovitame alati teraapiaid kuurina

Kliinilise psühholoogi konsultatsioon

Kliiniline psühholoog kasutab oma töös peamiselt tõenduspõhiseid kognitiiv-käitumisteraapia põhimõtteid ja tehnikaid. Kognitiiv-käitumuslik teraapia on koostööl põhinev ning eesmärgile suunatud ravimeetod, mis aitab muuta inimese mõtte- ja käitumismustreid, reageerimisviise ja parandada seeläbi emotsionaalset seisundit. Kliiniline psühholoog on pädev töötama ka psüühikahäiretega klientidega.

Kliinilise psühholoogi konsultatsioonile soovitame pöörduda depressiooni, ärevuse, foobiate, paanikahäirete, uneprobleemide, söömishäirete, sundmõtete, madala enesehinnangu ja suhteprobleemide lahendamiseks, samuti krooniliste valude käes kannatajatel. Kroonilise valu korral osutub sageli oluliseks psühholoogiline nõustamine nii valu käes kannatajale kui tema lähedastele.

Kliinilise psühholoogi vastuvõtule pöördu ka siis, kui perearst on andnud suunamise ja tasumise kompenseerib osaliselt haigekassa. Sina ise tasud teenuse eest väikese omaosalustasu. Esmase konsultatsiooni hind on 70 eurot, korduva teraapia hind 50 eurot. Perearsti suunamisega tasud Sina omaosalustasu 20 eurot.

Aega broneerima
Elu on väga kiireks ja maailm kirjuks muutunud. Paljudel inimestel on selles raske toime tulla. Sageli ka neil, keda ühiskondliku mõõdupuu järgi edukateks peetakse. Kuid järjest rohkem on inimesi, kes peavad koostööd psühholoogiga normaalseks ja julgevad sellest ka rääkida.
 • Margus LaurikMargus Laurik
 • Ann-Liis OjaotsAnn-Liis Ojaots

Margus Laurik

Kliiniline psühholoog Spetsialistist lähemalt »

Ann-Liis Ojaots

Kliiniline psühholoog Spetsialistist lähemalt »
 • Jane Rannamets-HeinsaluJane Rannamets-Heinsalu
 • Rein HeinsaluRein Heinsalu

Jane Rannamets-Heinsalu

Psühholoog-terapeut Spetsialistist lähemalt »

Rein Heinsalu

Psühholoog-terapeut Spetsialistist lähemalt »

Psühholoog-terapeudi seanss

Psühholoog-terapeudid kasutavad oma töös integratiivseid psühhoteraapia meetodeid (ACT, dialektiline teraapia, hüpnoteraapia jm), et aidata inimesel leida ressursse väljatulekuks stressist, depressioonist, ärevushäirest, sõltuvustest, suhtekriisist ja psühhosomaatilistest häiretest, k.a unehäiretest.

Teraapias on võimalik õppida paremini lõdvestuma, keskenduma, ennast juhtima ja kehtestama. Sobivaim meetod valitakse lähtuvalt probleemist. Noorukite jaoks on eraldi meetodid.

Psühholoog-terapeudid aitavad lahti harutada meeleseisundi sõlmi, õpetades hingamise, mõtte- ja meeleharjutuste kaudu muutma soovimatuid toimimisprogramme. Seansi hind on 70 eurot, kestus 1 tund.

Aega broneerima
Teraapias on võimalik õppida paremini lõdvestuma, keskenduma, ennast juhtima ja kehtestama.

Tervise psühholoogi konsultatsioon

Tervise psühholoog keskendub inimese vaimsele, emotsionaalsele ja sotsiaalsele heaolule. Seda tuntakse maailmas ka meditsiini psühholoogia nime all, kuna keskendub kroonilistele haigetele ja haigusest või õnnetusest paranevatele inimestele.

Tervise psühholoog pakub teadmispõhiseid nõuandeid ning tuge, et leppida olukorraga ja vähendada haiguse mõju elukvaliteedile. Tervise psühholoog on pädev tegelema nii laste, täiskasvanute kui vanuritega ja saab pakkuda abi ka haigete lähedastele, et tulla toime elumuutustega.

Soovitame konsultatsioonile pöörduda, kui sul või sinu lähedasel on diagnoositud diabeet, südame-veresoonkonnahaigused, vähk, dementsus, astma või kroonilised valud. Konsultatsiooni hind on 30 eurot.

Aega broneerima
Mina aitan toetada inimest terviklikuna, et leppida diagnoosiga ja parandada elukvaliteeti, olenemata ravi võimalikkusest.
Triinu Stanford

Triinu Stanford

Tervise psühholoog, heaolu coach Spetsialistist lähemalt »
Triinu Stanford

Triinu Stanford

Tervise psühholoog, heaolu coach Spetsialistist lähemalt »

Heaolu coaching

Heaolu coach aitab inimestel muuta murettegevaid elustiili harjumusi. Coach aitab aru saada kliendi muredest ja pakub personaalseid lahendusi ning käitumismustri sekkumisi, et jõuda soovitud tulemuseni. Koos coachiga pannakse paika teemad, mis on problemaatilised ja tekitavad ebakindlust ning millele klient tahab keskenduda.

Nendele teemadele aitab coach leida lahendused, mis aitavad end paremini tunda ja ennetada tervise probleeme tulevikus. Ühtlasi õpetab coach vältima vanasse rutiini tagasi vajumist. Konsultatsiooni hind on 30 eurot.

Pöördu heaolu coachi poole, kui:

 • soovid vältida elustiilihaiguste teket, näiteks kõrgvererõhutõbi või 2. tüüpi diabeeti
 • Su uni on lünklik või ööd lühikesed
 • soovid vähendada või loobuda suitsetamisest või ülesöömisest
 • soovid ennetada või vähendada ülekaalu ja sellega seotud probleeme
 • soovid tuge, mis aitab sind jõuda soovitud muutusteni
 • soovid kõrgemat elukvaliteeti
Aega broneerima
Usun, et kõik inimesed tahavad enda tervise eest hoolt kanda ja tunda end oma kehas hästi, aga sageli ei teata, kuidas iseseisvalt jõuda soovitud tulemuseni.

Individuaalne coaching

Coaching on tegevusele suunatud koostöö, mis keskendub sellele, kus Sa praegu oled ja kuidas Sul on võimalik saavutada oma eesmärke. See on teekond koos coachiga positiivsete arengute suunas mõtteviisi muutmise kaudu.

Coach aitab püsida valitud rajal, tuues koostöösse objektiivsuse ja aususe, kindla struktuuriga tegevused ja vastutavuse, avatud mõtlemise ja toetuse. Sinult ootab coach pühendumist koostööle, avatust uutele ideedele ja kokkulepitud tegevuste täitmist.

Soovitame coachingut, kui soovid saada selgust oma karjääri ja isikliku elu valikutest, seada endale mõõdetavaid eesmärke, koostada endale plaan seatud eesmärkide täitmiseks ja võtta vastu selleks vajalikke väljakutseid. Coachingu hind on 90 eurot, kestvus 1 tund. Esmakonsultatsiooni hind on 50 eurot.

Aega broneerima
“See ei ole see, et ma ei tea, mida teen vaid see, et ma ei tee seda, mida tean.” (T. Gallwey, “The Inner Game of Tennis”)
Tiina Keskküla

Tiina Keskküla

Coach (ACC) Spetsialistist lähemalt »
Tiina Keskküla

Tiina Keskküla

Coach (ACC) Doktorist lähemalt »

Juhtide coaching

Juhtide coaching lähtuvalt ettevõtte huvidest on eelkõige seotud organisatsiooni vajadustega.

Püstitatud eesmärgid keskenduvad nii tööalastele kui ka individuaalsetele väljakutsetele, kuid on kooskõlastatud ettevõtte osanike või juhtkonnaga.

Tulemustele suunatud coaching keskendub mõtteviisi muutmisele, mis aitab ellu viia positiivseid arenguid ja loob võimaluse juhi õpirännakuks.

Koostöös coachiga keskendutakse sellele, kus praegu ollakse ja kuidas on võimalik saavutada püstitatud eesmärke. Coaching koosneb tavaliselt 12 sessioonist ja kestab 3–6 kuud. Loen lähemalt »

Kui midagi vajab muutmist, siis muuda – eelkõige iseennast või oma suhtumist!

Optometristi konsultatsioon

Optometrist kontrollib nägemist ja tegeleb põhiliselt prillide määramise, prilliretsepti uuendamise ning sellealase nõustamisega, mistõttu ei pea nägemisprobleemidega alati silmaarsti juurde pöörduma.

Optometristi konsultatsioonile ei ole vaja arsti saatekirja ja vastuvõtule on võimalus registreerida alates 16. eluaastast kõigil neil, kes soovivad kontrollida oma nägemist ja välja kirjutada prille või neid korrigeerida.

Konsultatsioonile tulles võta kaasa kasutusel olevad prillid või läätsed, ning kui on alles, ka varasem prilliretsept, mis aitavad kindlaks teha, kas ja kuidas on silmanägemine võrreldes varasemaga muutunud.

Optometristi konsultatsiooni maksumus on 20 eurot ning kestus 20 minutit.

Aega broneerima
Riina Rondo

Riina Rondo

Optometrist
Dr Gerly Truuväärt

Dr Gerly Truuväärt

Kiropraktik Doktorist lähemalt »

Kiropraktiku konsultatsioon ja raviseanss

Kiropraktika on ravimivaba mittekirurgiline meetod selja-, kaela- ja peavalude ning jäsemete liigesteprobleemide ennetamiseks ja raviks.

Kiropraktiline ravi sobib beebidest vanuriteni ja koosneb täpsetest tehnilistest liigutustest, kus käte abil korrigeeritakse liigeste liikuvust, et tagada närvisüsteemi tõrgeteta toimimine. Confido kiropraktiku meditsiiniline erihuvi on rasedad ja sünnitusjärgsete muredega naised, samuti vastsündinud ja kasvueas noored.

Kiropraktiku hinnangu saamiseks on vaja esmalt pöörduda esmakonsultatsioonile, mille raames teostab arst põhjaliku tervise diagnostika, hindab probleemi, kinnitab diagnoosi ning määrab ravi. Loen lähemalt »

Kiropraktiku esmane konsultatsioon ja raviseanss maksab 90 eurot, korduv raviseanss 55 eurot.

Aega broneerima
Minu juurde jõuavad väga paljud „viimases hädas“ peale seda, kui on edutult proovinud erinevaid raviviise. Vahel on lahendus seal, kust seda ei osata otsidagi.

Füsioterapeudi konsultatsioon ja teraapia

Füsioteraapia on terviseprobleemide ennetamine, valu leevendamine, liigeste liikuvusulatuse ning lihaste jõu ja vastupidavuse säilitamine, parandamine ning taastamine.

Füsioterapeudi abi saamiseks on vaja kõigepealt pöörduda esmakonsultatsioonile, mille käigus tehakse põhjalik üldise terviseseisundi hindamine ning testimine, et leida kõige tõhusamad ravimeetodid, anda personaalseid soovitusi võttes arvesse Sinu isiklikud soovid ja eesmärgid.

Ühtlasi lepitakse füsioterapeudiga kokku sobivaim raviplaan ja selle tulemusliku elluviimise kava. Esmakonsultatsioon sisaldab lisaks konsultatsioonile ka füsioterapeutilist ravi (nt harjutused, manuaalteraapia, massaaž vmt personaalselt vajalikud meetodid. Lähemalt »

Füsioterapeudi esmakonsultatsiooni ja teraapia hind on 45 eurot, kestvus 50-60 minutit. Füsioterapeudi korduva teraapia hind on 30 eurot.

Aega broneerima
Kui inimene jälgib oma tervist, siis on raske leida arsti, kes teaks temast paremini, mis on ta tervisele kasulik.
Maris Perendi

Maris Perendi

Füsioterapeut Spetsialistist lähemalt »
Helle Nurmsalu

Helle Nurmsalu

Naiste tervise füsioterapeut Spetsialistist lähemalt »

Naiste tervise füsioterapeudi konsultatsioon ja teraapia

Naiste tervise füsioterapeut tegeleb rasedusest, sünnitusest, günekoloogilistest operatsioonidest või menopausist tingitud vaagnapõhjalihaste nõrkuse, lõtvuse ja lihastoonuse probleemidega, samuti lahkliha rebenditest tuleneva valu ja liikumispiiratuse probleemidega.

Esmakonsultatsioonil hindab füsioterapeut korsetilihaseid, vaagnapõhjalihaseid elektromüograafia ja ultraheliga ning probleemi tervikuna. Selle põhjal annab füsioterapeut juhised edasiseks tegevus- ja teraapiakavaks.

Püsivate tulemuste saavutamiseks on vaja kodus teha õigeid harjutusi. Kui oled hiljuti sünnitanud, pöördu füsioterapeudi poole pärast sünnitusjärgset günekoloogilist kontrolli. Konsultatsiooni ja teraapiate hind on 55 eurot ning kestus 60 minutit. Loen lähemalt »

Veel naiste tervise füsioterapeudi teenuseid:

Aega broneerima
Uriinilekked naerdes, aevastades, köhides või sportides ei ole normaalne paratamatus. Sellest saab edukalt vabaneda.

Logopeedi konsultatsioon

Logopeed tegeleb kommunikatsioonipuuetega, st suulise ja kirjaliku kõne loomisel ja mõistmisel tekkinud probleemide väljaselgitamise, kõrvaldamise või leevendamisega. Logopeedi abi võib vaja minna alles kõnelema hakkaval või juba koolis käival lapsel, aga ka täiskasvanud inimesel. Levinumad mured, millega logopeedi poole pöördutakse, on erinevad häälduspuuded, kõnehäired, kirjutamis- ja lugemisoskuse omandamisega seotud probleemid.

Soovitame meie logopeedi konsultatsioonile pöörduda laste ja täiskasvanute kõnehäirete, lugemis- ja kirjutamisraskustega. Mida varem abivajajad logopeedi juurde jõuavad, seda kiiremini paraneb nende kõne või toimetulek lugemis- või kirjutamisraskustega. See omakorda võimaldab neil igapäeva- ja koolieluga järjest paremini hakkama saada.

Kui märkad, et Sinu lähedasel (olenemata vanusest) on suhtlemisel mõningaid puudujääke, tule ja konsulteeri meie logopeediga. Kunagi ei saa pöörduda liiga vara ja pahatihti ei lahene probleemid iseenesest, vaid vajavad spetsialisti abistavat sekkumist. Konsultatsiooni hind on 40 eurot. Perearsti suunamisega tasud Sina omaosalustasu 20 eurot.

Aega broneerima
Ainult inimesele on antud võime rääkida, kasutada keelt mõtete ja tunnete väljendamiseks, saada keele kaudu tagasisidet ümbritsevast.
Kaja Ölluk

Kaja Ölluk

Logopeed-eripedagoog Spetsialistist lähemalt »
Anneli Kõiv

Anneli Kõiv

Toitumis- ja kaalunõustaja Spetsialistist lähemalt »

Toitumis- ja kaalunõustaja konsultatsioon

Toitumis-ja kaalunõustaja annab praktilist nõu igapäevase toiduvaliku tervislikumaks ja mitmekülgsemaks muutmiseks ning tasakaalustatud menüü koostamiseks. 

Lähtudes Sinu menüü analüüsist, leitakse koos toitumisnõustajaga lahendus, kuidas saad muuta oma toitumisharjumused tervislikuks nii, et need sobivad Sinu elustiili ja vajadustega. Lisaks saad näpunäiteid toiduainete ostmiseks ja nippe toidu valmistamiseks. Toitumisnõustaja on vajadusel abiks ka menüü koostamisel ning annab nõu Sinu füüsilise aktiivsuse korrigeerimiseks.

Diagnoositud haiguste korral nõustab toitumisnõustaja Sind tervisliku toitumise osas, kuid ei määra spetsiifilist diagnoosipõhist dieeti.

Soovitame kindlasti konsultatsioonile pöörduda, kui soovid kehakaalu langetada või tõsta, kui Sulle teevad muret seede- või nahaprobleemid, unehäired, pidev väsimus või kõikuv meeleolu või kui oled lapseootel ja soovid oma toidulauda tervislikumaks muuta, põed diabeeti või mõnd muud kroonilist haigust ja soovid toitumise abil enesetunnet parandada.

Konsultatsioonile on oodatud ka lapsed koos vanematega ning eakad, kelle toiduvalik ja igapäevamenüü vajab korrastamist. Esmase konsultatsiooni hind 50 eurot, korduva konsultatsiooni hind 30 eurot.

Aega broneerima
Tervislike toiduvalikute tegemine on imelihtne, kui lähed üle söömiselt toitmisele – enne kui midagi suhu pistad, mõtle alati, mida Su keha sellest kasulikku saab ehk kas selles asjas on toitu!

Yumeiho teraapia

Yumeiho on Jaapani holistiline teraapia, kus kasutatakse sügavkoemassaaži ja Sei Tai (liigeste manipulatsiooni) võtteid lülisamba ja vaagna korrigeerimiseks ning tasakaalustamiseks.

See aitab kaasa haigusseisundi kõrvaldamisele ja organismi iseeneslikule tervenemisele. Paraneb rüht, vähenevad lihaspinged ja pea-, kaela- ja seljavalud, paraneb siseorganite talitlus ning kiireneb ainevahetus.

Krooniliste valude ja pikaajaliste rühiprobleemide püsivaks leevendamiseks soovitame pikemaid kuure.

Eesti ainsa 4dan (4.tase) terapeudi Merilin Rohtma teraapia maksumus on 60 eurot, 3dan (3.tase) terapeudi Janika Vaikjärve teraapia hind on 50 eurot.

Loen teraapiast lähemalt »

Aega broneerima
Kroonilise valu ja pikaajalise rühiprobleemi püsivaks leevendamiseks soovitame 10–15 korra kuuri.
 • Merilin RohtmaMerilin Rohtma
 • Janika VaikjärvJanika Vaikjärv

Merilin Rohtma

Yumeiho terapeut (4dan) Spetsialistist lähemalt »

Janika Vaikjärv

Yumeiho terapeut (3dan), massöör Spetsialistist lähemalt »
Janika Vaikjärv

Janika Vaikjärv

Yumeiho terapeut (3dan), massöör Spetsialistist lähemalt »

Kvantmassaaž

Kvantmassaaž on sügavalt lõõgastav, energiaid suunav ja aktiveeriv. Massaaž aitab vabaneda allasurutud emotsioonidest ning on abiks oma keha ja hinge tervenemisel.

Kvantmassaaž aitab tasakaalustada blokeerunud või moondunud energiavooge ning vabastada energiat, mis on energiakeha tasakaalus püsimise ja inimese loomuliku paranemise aluseks.

Massaaž on valutu, õrn ja lõdvestav. Kergete pindmiste liigutustega suunatakse energia jalgadest läbi tuharate mööda selga kaelani. Masseeritakse ka käsi, jalgu ja kõhtu.

Erilist tähelepanu pööratakse peamassaažile, mis aitab vabastada meeli ja lõdvestuda. Loen lähemalt »

Kvantmassaaži maksumus on 60 eurot ning kestus 90 minutit.

Aega broneerima

MER-sidekoemassaaž

MER-sidekoemassaaž on pehme- ja sidekoe tugeval ja aeglasel venitusel põhinev massaaž kombineerituna liigeste vabastamise tehnikatega.

Lihaspingete ja valu peamine põhjus on lihaste ülepingutus ja väsimus pidevate staatiliste asendite tõttu. See blokeerib vereringet ja hapniku juurdevoolu nendesse pehmetesse ja tundlikesse kudedesse, kus on närvilõpmed ja valuretseptoreid.

MER-massaaž vähendab stressi, vaimset ja lihaspinget, parandab rühti ja tasakaalustab lülisammast, leevendab kroonilist valu, toob rahulikuma une ja aitab kaasa elujõu taastumisele. Massaaži hind 50 eurot. Loen teraapiast lähemalt »

Aega broneerima
Kui sidekude mõjutada õige kontakti ja survega, siis lihased ja kõõlused venivad ning muutuvad elastsemaks. Seeläbi vabaneb keha pingest ja valust.
Tiina Tammiste

Tiina Tammiste

Terapeut Lähemalt spetsialistist »
Tiina Tammiste

Tiina Tammiste

Terapeut Lähemalt spetsialistist »

Resonantsteraapia

Resonants- ehk kraniosakraalresonants teraapia põhineb kogemusel, et keha suudab oma elujõuressursse taastada ja ise terveneda, kui sügavas lõdvestuse ja usalduse seisundis asetada häälestatud käed õrnalt kehale ja leida teraapia käigus inimese algne vibratsioon ja sisemine tarkus.

Teraapia on abiks nii lastele kui ka täiskasvanutele, pakkudes nii mentaalset kui füüsilist lõõgastust isetervenemise teekonnal. Teraapia hind on 40 eurot. Loen teraapiast lähemalt »

Aega broneerima
Igas inimeses on olemas talle omane ja ainulaadne vibratsioon ja pulss sünnist surmani. Selles väljendub keha jõud ja tarkus end tasakaalustada ja tervendada.

Pingeid vabastav teraapia

Pingeid vabastav teraapia on MER-sidekoemassaaži ja resonantsteraapia kombinatsioon. MER-massaaž on sidekoe tugeval ja aeglasel venitusel põhinev massaaž kombineerituna liigeste vabastamise tehnikatega.

Massaaž on abiks lihaste ja kõõluste venimisele, elastsemaks muutumisele ja seeläbi valudest vabanemisele. Ühtlasi rahuneb läbi aeglaste, sügavate ja mõnusate puudutuste närvisüsteem, taastub emotsionaalne tasakaal ja keha isetervenemisvõime ning paraneb rüht.

Massaažile järgneb resonantsteraapia, mis viib Su läbi sügava lõdvestuse sisemisele rahule ja vaikusele, millel on sügavalt puhastav, tervendav ja organismi taastav efekt. Teraapia hind on 65 eurot. Loen teraapiast lähemalt »

Aega broneerima
Massaaž ja teraapia üheskoos viivad Su läbi sügava lõdvestuse sisemisele rahule ja vaikusele.
Tiina Tammiste

Tiina Tammiste

Terapeut Lähemalt spetsialistist »
Tiina Tammiste

Tiina Tammiste

Terapeut Lähemalt spetsialistist »

Lomi Lomi massaaž

Lomi Lomi Nui on energiat andev ja sügavalt lõõgastav massaaž, mis toetab füüsilise, energeetilise ja emotsionaalse keha ja meele tervenemist, et tasakaalustada täielikult kõiki enese aspekte ning luua inimese olemuses harmooniat ja voolamist.

Massaaž haarab enda alla meele, kasutades selleks liikumist, hingamist, rütmi ja fokusseeritud pikki voolavaid liigutusi mööda keha üles, alla ja ümber keha. Käsi, küünarnukke ja küünarvarsi kasutatakse dünaamiliste ja sügavate liigutuste tegemiseks, mis jäljendavad ookeani tõusu ja mõõna ning vee voolamist.

Keha on terve, kui eluenergia saab vabalt voolata. Kui energivool on pikema aja vältel takistatud või piiratud, võivad tekkida haigused. Massaaži hind on 55 eurot. Loen teraapiast lähemalt »

Aega broneerima
Kehale regulaarset naudingut pakkudes intensiivistuvad ka keha enese sisemised taastusmehhanismid.

Massaažid kehale ja vaimule

Sinu maailm muutub paremaks, kui oled terve ja rahulolev. Massaažid aitavad Sul parandada elukvaliteeti ja tugevdada oma füüsilist ning emotsionaalset tervist.

Teostame mitmeid erinevaid massaaže, mis mõjuvad tasakaalustavalt psüühikale, lõõgastavalt lihaskonnale, aktiveerivalt lümfi- ja vereringele ning immuunsüsteemile tõstes keha vastupanuvõimet haigustele. Mitmed massaažid toniseerivad nahka ja aitavad võidelda vanadusilmingute vastu. Kestus 60/90 minutit. Maksumus 40/50 €.


Aega broneerima
Lily Hindrea

Lily Hindrea

Massöör Spetsialistist lähemalt »
 • Britt KalbusBritt Kalbus
 • Eve PajuEve Paju

Britt Kalbus

Pilatese meister, treener Treenerist lähemalt »

Eve Paju

Treener Treenerist lähemalt »

Pilatese treening

True Pilatese on kogu keha hõlmav lihaste treening, mis ühendab üle 500 harva korduva pingutust ja süvenemist vajava harjutuse.

Treeningul õpetatakse kindlaid harjutuste seeriad, mis viiakse läbi matil pilatese rõngaga või spetsiaalsete treening-vahendite abil.

Harjutused on voolavad, vajalik on keskendumine, täpsus ja dünaamilisus. Harjutused väldivad liigeste liigset koormamist ning neid saab kohandada igaühe eripäradega. Loen lähemalt »

Treening kestab 45 minutit, rühmatreeningu hind on 10 eurot ning eratreeningu hind 79 eurot.

Meie märksõnad on tugevus, painduvus ja eatu energia.

Jooga

Hatha-jooga eesmärk on iidse joogaõpetuse toomine tänapäeva. Iga joogatunni osaks on soojendus- ja tugevdusharjutused, hingamisharjutused, millele järgnevad loogilises järjestuses joogaasendid ning tund lõpeb kosutava lõpulõdvestusega.

Täieliku hatha jooga tunnis töötatakse läbi keha kui terviklik süsteem – soojendusharjutused ja asendid toniseerivad lihaseid ja sidekudet, tugevdavad luustikku, hoiavad selja ja liigesed painduvana, ergutavad vere- ja toiduringlust, ainevahetust, endokriinsüsteemi talitlust jne.

Õige hingamise abil kogub organism energiat ning see mõjutab aju ja närvisüsteemi toimimist. Loen lähemalt »

Treeningu hind on 10 eurot ning kestus 45 minutit.

Piret Aunapuu

Piret Aunapuu

Treener Treenerist lähemalt »
Virge Naeris

Virge Naeris

Treener Treenerist lähemalt »

Qi gong

Qi gong ehk kuldse kella harjutused on vana võimlemisharjutuste kompleks. Kaksteist võimlemisharjutust on siseorganite ja energiamediaanide tugevdamiseks ja qi liikuma panemiseks.

Harjutused annavad energiat ja aitavad jagu saada üldisest väsimusest, reguleerivad seedimist jne. Qi gongi võib kasutada nii raviks kui profülaktikaks.

Qi gong sobib suurepäraselt nii akuutsete kui krooniliste haiguste puhul, selja- ja kaelaprobleemide korral ning inimestele, kes on väsinud ja vähese energiaga. Loen lähemalt »

Treeningu kestus on 60 minutit ning hind 10 eurot.

A.Einstein on öelnud: “Elu on nagu jalgrattasõit - selleks, et püsida tasakaalus tuleb hoida end liikumises“ ja just seetõttu on vaja hoida vabas liikumises ka qi.

Seljatreening

Seljatreening on kogu keha hõlmav treening, mis keskendub enam alaselja ja kaela-õlavöötme vaevuste ennetamisele ja parandamisele. Treeningul keskendutakse lülisamba liikuvusele, süvalihaste ja põhiliste lihasgruppide treenimisele.

Treeningul viiakse läbi harjutusi erineva raskusastmega, et igaüks saaks just endale sobiva koormuse.

Treening sobib hästi kontoritöötajatele, kuid ka kõikidele teistele sundasendites töötavatele või vähem liikuvatele inimestele. Oodatud on kõik, kes soovivad säilitada ja parandada oma kehalist võimekust. Loen lähemalt »

Treening kestab 45 minutit ning maksab 10 eurot.

Kui inimene jälgib oma tervist, siis on raske leida arsti, kes teaks temast paremini, mis on ta tervisele kasulik.
Maris Perendi

Maris Perendi

Treener, füsioterapeut Treenerist lähemalt »
Maris Perendi

Maris Perendi

Treener Treenerist lähemalt »

Tantsutrenn ladina rütmides

Trenn, mis ühendab endas muusika, kuumad rütmid ja mõnusa emotsiooni. Trenn põhineb salsa, bachata, reggaetóni, samba, cha-cha ja mitmete teiste populaarsete ladina-ameerika tantsude sammudel.

Tantsimine on tõhus treening, mis annab meeldiva füüsilise koormuse, parandab rühti ning arendab koordinatsiooni ja rütmitunnetust.

Tantsutrenn sobib kõigile, kes tunnevad rõõmu tantsimisest ja naudivad liigutamist kuumade latiinorütmide saatel. Eelnev tantsukogemus ei ole vajalik. Loen lähemalt »

Treening kestab 45 minutit ning maksab 10 eurot.

Kui inimene jälgib oma tervist, siis on raske leida arsti, kes teaks temast paremini, mis on ta tervisele kasulik.