Massaažid kehale ja vaimule

Massaažid kehale ja vaimule

Sinu maailm muutub paremaks, kui oled terve ja rahulolev. Massaažid aitavad Sul parandada elukvaliteeti ja tugevdada oma füüsilist ning emotsionaalset tervist.

Teostame mitmeid erinevaid massaaže, mis mõjuvad tasakaalustavalt psüühikale, lõõgastavalt lihaskonnale, aktiveerivalt lümfi- ja vereringele ning immuunsüsteemile tõstes keha vastupanuvõimet haigustele. Mitmed massaažid toniseerivad nahka ja aitavad võidelda vanadusilmingute vastu.


Aega broneerima

Kvantmassaaž

Kvantmassaaž on sügavalt lõõgastav, energiaid suunav ja aktiveeriv. Massaaž aitab vabaneda allasurutud emotsioonidest ning on abiks oma keha ja hinge tervenemisel.

Kvantmassaaž aitab tasakaalustada blokeerunud või moondunud energiavooge ning vabastada energiat, mis on energiakeha tasakaalus püsimise ja inimese loomuliku paranemise aluseks.

Massaaž on valutu, õrn ja lõdvestav. Kergete pindmiste liigutustega suunatakse energia jalgadest läbi tuharate mööda selga kaelani. Masseeritakse ka käsi, jalgu ja kõhtu.

Erilist tähelepanu pööratakse peamassaažile, mis aitab vabastada meeli ja lõdvestuda. Kvantmassaaži maksumus on 60 eurot. Loen lähemalt »

Aega broneerima

Pingeid vabastav teraapia

Pingeid vabastav teraapia on MER-sidekoemassaaži ja resonantsteraapia kombinatsioon. MER-massaaž on sidekoe tugeval ja aeglasel venitusel põhinev massaaž kombineerituna liigeste vabastamise tehnikatega.

Massaaž on abiks lihaste ja kõõluste venimisele, elastsemaks muutumisele ja seeläbi valudest vabanemisele. Ühtlasi rahuneb läbi aeglaste, sügavate ja mõnusate puudutuste närvisüsteem, taastub emotsionaalne tasakaal ja keha isetervenemisvõime ning paraneb rüht.

Massaažile järgneb resonantsteraapia, mis viib Su läbi sügava lõdvestuse sisemisele rahule ja vaikusele, millel on sügavalt puhastav, tervendav ja organismi taastav efekt. Teraapia hind on 65 eurot. Loen teraapiast lähemalt »

Aega broneerima
Massaaž ja teraapia üheskoos viivad Su läbi sügava lõdvestuse sisemisele rahule ja vaikusele.

Resonantsteraapia

Resonants- ehk kraniosakraalresonants teraapia põhineb kogemusel, et keha suudab oma elujõuressursse taastada ja ise terveneda, kui sügavas lõdvestuse ja usalduse seisundis asetada häälestatud käed õrnalt kehale ja leida teraapia käigus inimese algne vibratsioon ja sisemine tarkus.

Teraapia on abiks nii lastele kui ka täiskasvanutele, pakkudes nii mentaalset kui füüsilist lõõgastust isetervenemise teekonnal. Teraapia hind on 40 eurot. Loen teraapiast lähemalt »

Aega broneerima
Igas inimeses on olemas talle omane ja ainulaadne vibratsioon ja pulss sünnist surmani. Selles väljendub keha jõud ja tarkus end tasakaalustada ja tervendada.

MER-sidekoemassaaž

MER-sidekoemassaaž on pehme- ja sidekoe tugeval ja aeglasel venitusel põhinev massaaž kombineerituna liigeste vabastamise tehnikatega.

Lihaspingete ja valu peamine põhjus on lihaste ülepingutus ja väsimus pidevate staatiliste asendite tõttu. See blokeerib vereringet ja hapniku juurdevoolu nendesse pehmetesse ja tundlikesse kudedesse, kus on närvilõpmed ja valuretseptoreid.

MER-massaaž vähendab stressi, vaimset ja lihaspinget, parandab rühti ja tasakaalustab lülisammast, leevendab kroonilist valu, toob rahulikuma une ja aitab kaasa elujõu taastumisele. Massaaži hind on 40 eurot. Loen teraapiast lähemalt »

Aega broneerima
Kui sidekude mõjutada õige kontakti ja survega, siis lihased ja kõõlused venivad ning muutuvad elastsemaks. Seeläbi vabaneb keha pingest ja valust.

Yumeiho teraapia

Yumeiho on Jaapani holistiline teraapia, kus kasutatakse sügavkoemassaaži ja Sei Tai (liigeste manipulatsiooni) võtteid lülisamba ja vaagna korrigeerimiseks ning tasakaalustamiseks.

See aitab kaasa haigusseisundi kõrvaldamisele ja organismi iseeneslikule tervenemisele. Paraneb rüht, vähenevad lihaspinged ja pea-, kaela- ja seljavalud, paraneb siseorganite talitlus ning kiireneb ainevahetus.

Krooniliste valude ja pikaajaliste rühiprobleemide püsivaks leevendamiseks soovitame pikemaid kuure. Loen teraapiast lähemalt »

Teraapia hind on 50 eurot.

Aega broneerima
Kroonilise valu ja pikaajalise rühiprobleemi püsivaks leevendamiseks soovitame 10–15 korra kuuri.