Meie kardioloogid teostavad

Meie kardioloogid teostavad

 • Koormustest
  Koormustest abil saab anda hinnangut südame-veresoonkonna seisundi kohta, rütmihäirete või rindkerevalude jm. kaebuste selgitamiseks, kuid ka ravitulemuste hindamiseks südame- ja hingamisprobleemidega haigetel. Koormustestiga saab tervel inimesel hinnata sooritusvõimekust, selgitada treeningutega alustaja lähtevõimekust ja soovitada vastavalt pulsisagedusele optimaalset treeningpulssi ja sobivaid treeningu vorme. Loen lisaks »
 • Südame ultraheli (EHHO)
  Südame ultraheli on südame(töö) uuring, mis võimaldab hinnata südameõõnte ja -kambrite suurust, südameklappide funktsiooni, vasema vatsakese töövõimet ja südamelihase kokkutõmbevõimet, infarktikoldeid ja isheemilisi kahjustusi südamelihase erinevates piirkondades, trombide olemasolu südameõõntes ja veresoontes, samuti vererõhust tingitud muutusi südames. Uuringu abil saab diagnoosida (kaasasündinud) südamerikkeid, infarktiarmi esinemist, ulatust ja asetust, samuti vedeliku leidumist ja sellest tekkinud tüsistusi südamepaunas. Loen lisaks »
 • EKG ehk elektrokardiogramm
  Elektrokardiograafia ehk EKG on uuring, mis annab infot südame löögisageduse ja erinevate rütmihäirete kohta. Uuringuga saab hinnata ka südamelihase verevarustuse häireid (südamelihase isheemia), läbipõetud südamelihase infarkti ning südamekambrite ülekoormust ja suurenemist. Loen lisaks »
 • Ööpäevaringne rütmihäirete Holter-uuring
  Holter-uuring on südametegevuse registreerimine elektrokardiogrammina ehk EKG-na 24 tunni jooksul. Uuring on vajalik südame rütmihäirete avastamiseks, ja blokaadide kindlakstegemiseks ning ravi tõhususe hindamiseks. Loen lisaks »
 • Hotman®-uuring
  Hotman®-uuringut teostatakse kõrgvererõhktõve ehk hüpertoonia diagnoosimiseks, individuaalselt sobivaima ravi määramiseks ja selle tõhustamiseks. Loen lisaks »
 • A.B.I indeksi määramine
  Perifeersete arterite aterosklerootiliste muutuste diagnostika ehk A.B.I indeksi määramine seisneb säärte ja õlavarte vererõhu üheaegsel fikseerimisel ja omavahelisel kõrvutamisel. Mõõtmistulemusi võrreldakse omavahel ning hinnatakse, kas jala verevarustus on vähenenud trombi või ateroskleroosi tõttu. Mõõtmistele tuginedes saab hinnata perifeersete arterite haiguse ja verevarustuse häire olemasolu ning tõsidust. Loen lisaks »
 • Ultraheli Doppler-uuring jalgade arteritel ja/või veenidel
  Doppler-uuring võimaldab diagnoosida trombe ja sulgusid nii arterites kui ka veenides, samuti perifeersete arterite haiguste kahtlusel märgata haigust juba varases staadiumis. Loen lisaks »

Südame rütmihäirete arsti konsultatsioon

Dr Hasso Uuetoa on rahvusvahelise kogemusega südame rütmihäirete ravile – elektrofüsioloogiale spetsialiseerunud tippspetsialist, kes nõustab Confidos kõiki kardiostimulaatoriga patsiente ning teostab vajalikke järelkontrolle.

Rütmihäirete arsti konsultatsiooni hind on 100 eurot. Kardiostimulaatoriga patsientide konsultatsiooni hind on 35 eurot, alates 63. eluaastast 25 eurot.

Aega broneerima

Kardioloogi konsultatsioon

Südamearst ehk kardioloog tegeleb südame- ja veresoonkonna haiguste diagnoosimise ja raviga, annab eksperthinnangu olemasolevale diagnoosile ja raviskeemile, nõustab haigusest taastumisel ja teostab keeruliste krooniliste haiguste järelkontrolli. Vajadusel hindavad arstid kaebuste ja haigusnähtude põhjuslikke seoseid võimalike südamehaigustega ehk tegelevad diferentsiaaldiagnostiliste juhtudega – erinevate südamehaiguste omavahelise eristamisega.

Soovitame pöörduda meie kardioloogide konsultatsioonile, kui on vajalik raviskeemi või selle tulemuslikkuse hindamine. Samuti siis, kui senise raviskeemiga ei ole saavutatud soovitud tulemusi, ravi ajal esineb halba enesetunnet ning soovimatuid kõrvalnähte ja raviskeemi oleks tõenäoliselt tarvis muuta. Meie keskuses töötavad suurte kogemustega kardioloogid, kes on oma eriala tippeksperdid. Prof Viigimaa konsultatsiooni hind on 120 eurot, dr Masiku, dr Uuetoa ja dr Sergi konsultatsiooni hind 100 eurot.

Aega broneerima
Hea patsient on enda haigust aktsepteeriv patsient, kes saab aru, et eeskätt peab ta ise oma tervisesse ja ravisse panustama, usaldades arste ja arvestades nende soovitustega.

Südamehaiguste ennetamise konsultatsioon

Südametervise arst nõustab inimesi, kes tunnevad huvi oma südametervise vastu ja soovivad lasta oma tervist kontrollida. Soovitame oma südametervist kindlasti ennetavalt ja regulaarselt kontrollida, kui Sinu perekonnas on esinenud varaseid infarkte või insulte, Sul on istuva eluviisiga stressirohke töö, Sul on esinenud valusid südamepiirkonnas või muid ebamääraseid kaebuseid tervisele, oled kergelt ülekaaluline vms.

Konsultatsioonil hindab arst Sinu terviseseisundit kompleksselt, kaardistab südame- ning veresoonkonna haiguste riskid, vajadusel määrab täiendavaid analüüse ning lisauuringuid, nagu näiteks EKG, koormustest, südame ultraheliuuring jmt. Samuti annab arst nõu, milliseks tuleks kujundada oma elustiil, et oma südant igapäevaselt hästi hoida ja võimalikke probleeme ennetada. Konsultatsiooni hind on 120 eurot.

Aega broneerima
Kõige parema tulemuse annab individuaalne lähenemine ja nõustamine, sest sel puhul arvestatakse just konkreetse inimese vajadusi. Tähtis on ka inimese elustiil, millest sõltub pool tema südame tervisest.