Füsioteraapia kiropraktika füsioterapeut kiropraktik lihasvalu liigesvalu manuaalterapeut seljavalu kaelavalu ülekoormus taastusravi liigeseprobleem närvivalu lihase rebend lihasrebend

Ennetus ja taastusravi

Confido eesmärk on võimaldada klientidele parim tervis kogu elukaare jooksul. Selle eesmärgi saavutamise võti on teadliku heaoluhoiu ja õigeaegse ravi sünergia. Tänu ennetustööle on võimalik osutada ravi kõige õigemal ajal, tagades klientidele parim ravitulemus ja kiire taastumine.

Confido ennetuse ja taastusravi kliinikust leiad mitmed tervisespetsialistid: füsioterapeut, kiropraktik, massöör, toitumisnõustaja ja toitumisterapeut, personaaltreener.

Vali

Vaagnapõhjateraapia pakett

Vaagnapõhjateraapia on mõeldud naisele, kellel esineb vaagnapõhja probleeme:

  • uriinilekked (sh sportides);
  • allavajed (tupe eesseina/tagaseina, emaka allavaje jms);
  • sünnitusjärgne valu suguelundite piirkonnas (puhkeolekus, liikumisel, vahekorras olles või isegi günekoloogilise läbivaatuse ajal);
  • tundetu ja ebamugav suguelu;
  • valu vaagna piirkonnas, alaseljas, kõhus, valu pärast hüsterektoomiat või teisi günekoloogilisi operatsioone.

Samuti sobib teraapia neile, kes ei tunneta oma vaagnapõhjalihaseid ja soovivad neid efektiivselt treenima hakata. 

Esmasel visiidil hindab füsioterapeut põhjalikult vaagnapõhjalihaste jõudu, vastupidavust, elastsust ning koostab vastavalt eesmärkidele taastusplaani. Füsioterapeut õpetab õiget süvalihaste aktiveerimist, pingutus- ja lõdvestustehnikaid. Vastavalt vajadusele kasutab ka manuaalteraapiat lihaste lõdvestamiseks, mobiliseerimiseks ja valu vähendamiseks. Kui esineb lihastunnetuse probleeme, siis kasutab biofeedback-treeningut või lihasstimulatsiooni õigete lihaste üles leidmiseks. Seejärel õpetab füsioterapeut koduseid harjutusi, mida on vaja taastusperioodil teha iga päev, ning annab soovitusi ka koduste treeningvahendite kasutamiseks.

4–6 nädala pärast on korduv visiit, mille selle käigus hinnatakse edusamme ning muudetakse vastavalt sellele taastusplaani. Kolmandal ehk viimasel visiidil õpetab füsioterapeut tehnikaid, kuidas kogu ülejäänud elu kontrollida kõhusisest rõhku intensiivsematel treeningutel, et vältida ülemäärast survet vaagnapõhjale.

Oluline teada: vastuvõtule tulles ei tohi esineda menstruatsiooni ega günekoloogilisi põletikke.

Pakett sisaldab üht esmast füsioterapeudi konsultatsiooni ehk sünnitusjärgset skriiningut kestusega 60 minutit ja kaht füsioterapeudi korduskonsultatsiooni kestusega 30 minutit.

Broneeri aeg

Vaagnapõhjateraapia pakett
190 €

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
6. korrus, Raatuse 21, Tartu