Massaaž

Kas tunnete ennast vahel kurnatuna ja võitlete stressiga? Võib-olla tajute kehas valulikkust või püüate vigastusest paraneda? Või soovite lihtsalt lõõgastuda, lasta ennast pisut poputada ja rutiinist põgeneda?

Kas tunnete ennast vahel kurnatuna ja võitlete stressiga? Võib-olla tajute kehas valulikkust või püüate vigastusest paraneda? Või soovite lihtsalt lõõgastuda, lasta ennast pisut poputada ja rutiinist põgeneda?
Massaaž mõjub tasakaalustavalt psüühikale, lõõgastavalt lihaskonnale, aktiveerivalt lümfi- ja vereringele ning immuunsüsteemile ning tõstab keha vastupanuvõimet haigustele.
Mitmed massaažid toniseerivad nahka ja aitavad võidelda vanadusilmingute vastu.

Sünnitusjärgne massaaž

Otsi vabasid aegasid

Põlisrahvaste traditsioonides on sünnitusjärgne aeg ja selle juurde kuuluvad erinevad massaažid, sidused, vannitamised ning muud rituaalid ja tseremooniad olnud väga olulisel kohal. Kõik need hoolitsused annavad kehale ja meelele märku, et sünnitus on läbi ning pingest võib lahti lasta. Koos sellise toetusega hakkab keha end kiiremini tervendama ning kaasneb ka emotsionaalne heaolu – harmoonia ja tasakaal iseendas.

Koostöös naisega selgitatakse massaaži eel ja ajal välja, mida just sel hetkel enim vajatakse, ning vastavalt sellele tehaksegi massaaživalik.

Massaaž toimub matil ja massaaži ajal on naine patjadega toestatud. Massaaž lõpeb harmoniseerimise ehk tasakaalustamisega (lõdvestava loksutamisega). Massaaži võib tulla siis, kui värske ema selleks valmis (kui on keisriarm, siis võiks lasta sel paraneda, kuni see enam valu ei tee). Ootame värskeid emasid massaaži ka siis, kui sünnitusest on möödas mitu kuud.

Täpsemad massaažiliigid – valik tehakse koostöös terapeudiga kohapeal:

  • Shavasana massaaž – terve keha üldmassaaž erinevate lõdvestustehnikatega. Tehakse läbi riiete ja matil.
  • Kõhumassaaž õliga – stimuleerib erinevaid organeid kõhupiirkonnas, mis võivad olla rasedusest ja sünnitusest stressis, suunab nihkunud organeid tagasi oma õigetesse kohtadesse, turgutab soolestikku, vabastab pingeid.
  • Tai massaaž – nn laisa inimese jooga, mis koosneb venitavatest joogal põhinevatest harjutustest, mis soodustavad lühenenud lihaste pikkuse taastamist, pinges lihaste lõõgastamist ja liigesliikuvuse parandamist. Hingamise rütmis teostatav massaaž mõjub rahustavalt, aitab organismil vabaneda liigsest vedelikust, toksiinidest, normaliseerida vere- ja lümfiringlust. Tehakse läbi riiete ja matil.

Millal tulla?

Kõige olulisem on kuulata oma keha – sellest saab aru, kui ollakse valmis. Vaginaalse sünnituse korral enamasti alustatakse 2-3 nädalat pärast sünnitust, kõhusünni korral (keiser) siis, kui haav ei ole enam hell. Tulla võib ka siis, kui sünnitusest on möödas mitu kuud.

Hea teada

  • Massaaži kestvus 50 min.
  • Selga mugavad retuusid, sokid, pika varrukaga särk.
  • Mugavamaks olemiseks soovitame beebi enne massaaži ära toita.

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Tallinn
Hind
Sünnitusjärgne massaaž
65 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses