Füsioteraapia kiropraktika füsioterapeut kiropraktik lihasvalu liigesvalu manuaalterapeut seljavalu kaelavalu ülekoormus taastusravi liigeseprobleem närvivalu lihase rebend lihasrebend

Ennetus ja taastusravi

Confido eesmärk on võimaldada klientidele parim tervis kogu elukaare jooksul. Selle eesmärgi saavutamise võti on teadliku heaoluhoiu ja õigeaegse ravi sünergia. Tänu ennetustööle on võimalik osutada ravi kõige õigemal ajal, tagades klientidele parim ravitulemus ja kiire taastumine.

Confido ennetuse ja taastusravi kliinikust leiad mitmed tervisespetsialistid: füsioterapeut, kiropraktik, massöör, toitumisnõustaja ja toitumisterapeut, personaaltreener.

Vali

Sünnitusjärgne massaaž

Näita vabasid aegasid

Põlisrahvaste traditsioonides on sünnitusjärgne aeg ja selle juurde kuuluvad erinevad massaažid, sidused, vannitamised ning muud rituaalid ja tseremooniad olnud väga olulisel kohal. Kõik need hoolitsused annavad kehale ja meelele märku, et sünnitus on läbi ning pingest võib lahti lasta. Koos sellise toetusega hakkab keha end kiiremini tervendama ning kaasneb ka emotsionaalne heaolu – harmoonia ja tasakaal iseendas.

Koostöös naisega selgitatakse massaaži eel ja ajal välja, mida just sel hetkel enim vajatakse, ning vastavalt sellele tehaksegi massaaživalik. 

Massaaž toimub matil ja massaaži ajal on naine patjadega toestatud. Massaaž lõpeb harmoniseerimise ehk tasakaalustamisega (lõdvestava loksutamisega). Massaaži võib tulla siis, kui värske ema selleks valmis (kui on keisriarm, siis võiks lasta sel paraneda, kuni see enam valu ei tee). Ootame värskeid emasid massaaži ka siis, kui sünnitusest on möödas mitu kuud.

Täpsemad massaažiliigid – valik tehakse koostöös terapeudiga kohapeal:

  • Shavasana massaaž – terve keha üldmassaaž erinevate lõdvestustehnikatega. Tehakse läbi riiete ja matil.
  • Kõhumassaaž õliga – stimuleerib erinevaid organeid kõhupiirkonnas, mis võivad olla rasedusest ja sünnitusest stressis, suunab nihkunud organeid tagasi oma õigetesse kohtadesse, turgutab soolestikku, vabastab pingeid.
  • Tai massaaž – nn laisa inimese jooga, mis koosneb venitavatest joogal põhinevatest harjutustest, mis soodustavad lühenenud lihaste pikkuse taastamist, pinges lihaste lõõgastamist ja liigesliikuvuse parandamist. Hingamise rütmis teostatav massaaž mõjub rahustavalt, aitab organismil vabaneda liigsest vedelikust, toksiinidest, normaliseerida vere- ja lümfiringlust. Tehakse läbi riiete ja matil.

Millal tulla?

Kõige olulisem on kuulata oma keha – sellest saab aru, kui ollakse valmis. Vaginaalse sünnituse korral enamasti alustatakse 2-3 nädalat pärast sünnitust, kõhusünni korral (keiser) siis, kui haav ei ole enam hell. Tulla võib ka siis, kui sünnitusest on möödas mitu kuud.

Hea teada

  • Massaaži kestvus 50 min.
  • Selga mugavad retuusid, sokid, pika varrukaga särk.
  • Mugavamaks olemiseks soovitame beebi enne massaaži ära toita.
Sünnitusjärgne massaaž (Tallinn)
65 €

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Broneeri aeg online’is

Teenus: Sünnitusjärgne massaaž

Otsi vabasid aegasid