Füsioteraapia kiropraktika füsioterapeut kiropraktik lihasvalu liigesvalu manuaalterapeut seljavalu kaelavalu ülekoormus taastusravi liigeseprobleem närvivalu lihase rebend lihasrebend

Ennetus ja taastusravi

Confido eesmärk on võimaldada klientidele parim tervis kogu elukaare jooksul. Selle eesmärgi saavutamise võti on teadliku heaoluhoiu ja õigeaegse ravi sünergia. Tänu ennetustööle on võimalik osutada ravi kõige õigemal ajal, tagades klientidele parim ravitulemus ja kiire taastumine.

Confido ennetuse ja taastusravi kliinikust leiad mitmed tervisespetsialistid: füsioterapeut, kiropraktik, massöör, toitumisnõustaja ja toitumisterapeut, personaaltreener.

Vali

Beebimassaaž

Näita vabasid aegasid

Regulaarne massaaž koos võimlemisega toetavad profülaktiliselt lapse normaalset füüsilist arengut, õpetavad õigeid liikumismustreid, tasakaalustavad seedimist, võimaldavad hea ja sügavama une ning annavad väga hea emotsionaalse kogemuse.

Soovitame kindlasti tulla siis, kui on näha alljärgnevaid seisundeid:

  • motoorsete oskuste omandamine on olnud aeglasem või hilistunud
  • lihastoonus probleemid (kõrgenenud või alanenud)
  • esineb erinevaid lihaspingeid
  • liigesliikuvuse vähenemine
  • lihaste, liigeste valu
  • häiritud liikumismuster
  • erinevates asendites või liikudes esineb asümmeetriat

Vastuvõtul hinnatakse visuaalselt beebit või väikelast ning suunatakse teda manuaalselt mänguliste harjutuste abil, võttes arvesse lapse kasvavast ja arenevast organismist tulenevaid erisusi, tema ealisi iseärasusi ning individuaalset arengut. Beebimassaaži ja võimlemise kestvus on 30 minutit.

Lapsevanemaga vesteldes selgitatakse välja igapäevased tegevused, mis lapse arengut kõige enam mõjutavad. Suur rõhk on lapsevanema kaasamisel, et ka kodus igapäevase mängu kaudu osataks ise võimalikult hästi oma last suunata ja tema arengule kaasa aidata.

Kaasa võtta alustekk.

BEEBIVÕIMLEMINE

Kui on soov lihtsalt koos kasulikult ja arendavalt aega veeta, siis selleks sobib väga hästi juhendatud võimlemistund beebile koos vanemaga. Tunni ülesehitus on vastavalt beebi vanusele ja oskustasemele. Suur rõhk on lapsevanema kaasamisel, et ka kodus igapäevase mängu kaudu osataks ise võimalikult hästi oma last suunata ja tema arengule kaasa aidata. Võimlemistund kestab 30 minutit.

Beebimassaaž (Tallinn)
35 €
30 minutit

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Broneeri aeg online’is

Teenus: Beebimassaaž

Otsi vabasid aegasid