Füsioteraapia kiropraktika füsioterapeut kiropraktik lihasvalu liigesvalu manuaalterapeut seljavalu kaelavalu ülekoormus taastusravi liigeseprobleem närvivalu lihase rebend lihasrebend

Ennetus ja taastusravi

Confido eesmärk on võimaldada klientidele parim tervis kogu elukaare jooksul. Selle eesmärgi saavutamise võti on teadliku heaoluhoiu ja õigeaegse ravi sünergia. Tänu ennetustööle on võimalik osutada ravi kõige õigemal ajal, tagades klientidele parim ravitulemus ja kiire taastumine.

Confido ennetuse ja taastusravi kliinikust leiad mitmed tervisespetsialistid: füsioterapeut, kiropraktik, massöör, toitumisnõustaja ja toitumisterapeut, personaaltreener.

Vali

Ravivõimlemine

Näita vabasid aegasid

Ravivõimlemine on raviliik, mille eesmärgiks on patsiendi häirunud funktsioonide taastamine, valu leevendamine,  liigeste liikuvuse ja lihasjõudluse säilitamine ja suurendamine. Tõsiste terviseprobleemide puhul vajab inimene kvalifitseeritud arsti abi, kuid sageli ei muutu ta pärast ravi lõppu ja terviseprobleemi lahendamist täielikult terveks ja aktiivseks. Ravivõimlemine toimub individuaalse harjutuste programmi alusel, mida kogenud spetsialist koostab arvestades patsiendi diagnoosi või/ja taastusarsti soovitusi.

Kellele on ravivõimlemine suunatud?

  • südamehaigetele
  • liigestehaigetele
  • lülisamba haigetele
  • halvatuste korral ning traumade ja operatsioonide järgselt
  • liigeste liikuvuse ja lihasjõudluse säilitamiseks või taastamiseks
  • lülisamba ja liigeste valeasendite tekkimise vältimiseks

Miks tasub ravivõimlemisse tulla?

Ravivõimlemine arendab füüsilise vormi kõiki aspekte: tugevust, painduvust, koordinatsiooni, kiirust ja vastupidavust. See tõstab füüsilist enesetaju ning suurendab kontrolli oma keha üle. Kõik need eelised aitavad teil paremini taastuda ning ennetada tõsisemaid terviseprobleeme.

Ühtlasi parandab ravivõimlemine tasakaalu ning liigesliikuvust. Läbi aktiivse liikumise on võimalik ergutada hingamiselundite tööd ja verevarustust. Ravivõimlemise eeliseks on ka asjaolu, et see alandab kõrget vererõhku ning samas tõstab madalat vererõhku.

Ravivõimlemise abil on võimalik masseerida kogu keha ning seeläbi parandada ka ainevahetust.

Kuidas valmistuda?

Ravivõimlemisele palume tulla mugavate riietega ning võimalusel eelistada trenniriideid. Jalga panna mugavad jalanõud.

Pärast ravivõimlemist üldjuhul väsimust ei teki ning pärast treeningut võib jätkata oma igapäevaseid toiminguid.

Ravivõimlemine
60 €
60 minutit

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Broneeri aeg online’is

Teenus: Ravivõimlemine

Otsi vabasid aegasid