Kaugvastuvõtt

ARSTI NÕUANDELIIN
1500

Tasuline nõuandeliin 1500 annab professionaalset terviseabi iga päev kl 9–21.
Helista 1500 »

KAUGVASTUVÕTU ONLINE BRONEERING

Nii Eestist kui välismaalt saab kaugvastuvõtule aja online broneeringuga. Kaugvastuvõtte tehakse telefoni- ja videokonsultatsioonina.
Broneeri online »

NÕUANDELIIN TERVISELAHENDUSE KLIENDILE

Professionaalne arsti nõuandeliin ainult Confido Terviselahenduse klientidele numbril 600 4000 (ambulatoorse ravi limiidist).
Helista 600 4000 »

Videokonsultatsioonid

Videokonsultatsioonid toimuvad läbi turvalise krüpteeritud ühenduse patsiendi ning arsti vahel, mistõttu kolmandatel osapooltel pole võimalik vestluses osaleda ega neid „pealt kuulata“. Konsultatsiooni ei talletata ega salvestata video kujul, nii et tagatud on täielik privaatsus ja diskreetsus.

Lahendust on lihtne kasutada. Konsultatsioonile pääseb e-kirja teel saadetud lingi kaudu, mis suunab patsiendi kohe õigesse keskkonda. Eraldi programmi ei pea alla laadima, lahendus toimib kõigis levinumates seadmetes ja veebilehitsejates (Windows, MacOS, Android, iOS).

Videokonsultatsioon säästab nii arsti kui ka patsiendi aega, sest kumbki ei pea füüsiliselt asukohta vahetama. Kui konsultatsiooni käigus arst otsustab, et patsiendi mure lahendamiseks läheb vaja ka füüsilist vastuvõtuaega, saab ta selle alati juurde broneerida.

Teenuse hind sõltub konkreetse arsti vastuvõtu hinnast. Näiteks üldarsti kaugvastuvõtu hind on 50 €.

Alustasin Confido Meditsiinikeskuses videokonsultatsioonide tegemist novembri alguses. Minu varasemast kogemusest video teel patsiente konsulteerida olid olemas juba haiglaperioodist, kuid need olid väga üksikute episoodidena ja peamiselt kasutades Zoomi, Teams´i või Skype ja see oli võimalik vaid patsientidega, kellel olid nende platformide kasutamise kogemus. Mõju konsultatsiooni tulemusele on senini olnud igati positiivne. Confido poolt pakutav videokonsultatsiooni võimalus on patsiendile lihtne ja väga hästi käsitletav tihti ka keeruliste neuroloogiliste patsientidega suhtlemisel kaugtööna.

Dr Toomas Toomsoo (Phd)
Neuroloog
Confido Meditsiinikeskus

Broneeri kaugvastuvõtu aeg veebis

Telefonikonsultatsioonid

Confido tasuline arsti nõuandetelefon 1500. Tasuline nõuandeliin annab põhjalikku ja professionaalset terviseabi iga päev ajavahemikul 9.00–21.00. Nõuandeliini numbrile 1500 vastavad arstid ja õed ning võimalik on läbi viia ka isikustatud nõustamist, mis annab muuhulgas võimaluse olemasolevate retseptide pikendamiseks ja haiguslehe avamiseks (nõuab Mobiil-ID-d või Smart ID-d).

Teenusel on minutipõhine hind 2,50 € minut + telefonioperaatori poolt kehtestatud lühinumbritariif, kuni 30 senti minuti eest. Telefonitsi nõustame tervisemurega inimesi nii eesti, vene kui ka inglise keeles. 

Lisaks saab Confidos telefonikonsultatsioonide ka aega broneerida üldarstidele, eriarstidele ja teiste tervishoiuspetsialistidele. Sellisel juhul võtab tervishoiuteenuseosutaja ise patsiendi ettenähtud ajal ühendust. Teenuse eest tasumine toimub ettemaksuna. Aegu saab broneerida helistades 1330 või läbi online-broneeringu.

Helista arsti nõuandeliinile