Emadepäeva pakkumised Confido esteetiliselt meditsiinilt

Head emad ja vanaemad, soovime teile kaunist emadepäeva!

naohooldus_hooldus_nagu_esteetiline_ilukliinik_näoholdus_vananemise_vastu

Näohooldused – 20 %

Emadepäeva puhul pakume kõigile naistele näohooldusi soodushinnaga – 20%. Broneerimiseks kasuta sooduskoodi “MAY20”. Pakkumine kehtib järgmistele näohoolitsustele: Purexpert sügavpuhastav, So Delicate Line tundlikule nahale, vananemisvastane Timeexpert Rides Neo–Age, B-Calm ülitundlikule kuperoosa ja rosaatsea nahale, säraandev C-vitamiiniga näohooldus. Soodushind kehtib kuni 31.05.2022. Pakkumist ei saa kombineerida teiste sooduspakkumistega.

Broneeri aeg »
karvade_eemdalamine_karvaeemaldus_vahatamine_suhkruvaha_raseerimine_laserepilatsioon

Laserepilatsioon – 20 %

Mais on Confidos laserepilatsioon 20% soodsam! Soodustus kehtib nii Tallinnas kui Tartus ja kõikidele kehapiirkondadele. Broneerimiseks kasuta sooduskoodi „MAY20“. Pakkumist ei saa kombineerida teiste sooduspakkumistega.

Broneeri aeg »

Laserepilatsioon intiimpiirkondades

Laserepilatsioon intiimpiirkondades on soovimatute karvade eemaldamine intiimpiirkonnast. Laser eemaldab karva koos juureosaga, mis võimaldab soovimatutest karvadest püsivalt vabaneda. Confido esteetilise meditsiini kliinikus teevad intiimpiirkondade laserepilatsiooni vaid meditsiinilise kõrgharidusega töötajad.

Kuidas laserepilatsioon toimib?

Laserepilatsiooni protseduuri on meditsiinis kasutatud aastakümneid ning see on täiesti ohutu ja väga tõhus, võimaldab vabaneda soovimatutest karvadest pikaks ajaks, on peaaegu valutu ning protseduuri ajal ei koge patsient erilist ebamugavust. Confido esteetilise meditsiini kliinikus teevad intiimpiirkondade laserepilatsiooni vaid meditsiinilise kõrgharidusega töötajad.

Näidustused

Tänapäeva naised pööravad intiimpiirkonna välimusele erilist tähelepanu, püüdes välja näha hoolitsetud ja korralikud. Huvi protseduuri vastu on väga suur, sest tänu sellele ei pea muretsema soovimatute karvade pärast, kandes ujumistrikood või aluspesu.

Vastunäidustused

 • Põletikulised muutused intiimpiirkonnas (sealhulgas vistrikud)
 • Herpes intiimpiirkonna nahal
 • Vähkkasvajad
 • Palju sünnimärke intiimpiirkonnas
 • Äge külmetushaigus, kõrge palavik
 • Rasedus ja imetamine
 • Suhkurtõbi
 • Vanus alla 16 aasta
 • Valulik menstruatsioon protseduuri päeval

Lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb Confido esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde isikliku läbivaatuse ja konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri.

Protseduurist

Protseduur on kiire, mitteinvasiivne, see tähendab, et see toimub nahka kahjustamata. Protseduur on praktiliselt valutu. Mõnel juhul võib Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialist väga tundliku nahaga patsiendil enne protseduuri kasutada spetsiaalset anesteetikumi.

Protseduuri kirjeldus

Protseduuri ajal kannab patsient kaitseprille, et mitte kahjustada silmi. Nahk puhastatakse ja epileerimispiirkonda töödeldakse laserikiirega. Pärast protseduuri soovitab Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialist vahendeid intiimpiirkonna hooldamiseks, annab vajaduse korral lisasoovitusi ja määrab kordusprotseduuri.

Laserepilatsiooni tulemus

Laser toimib ainult aktiivse kasvu staadiumis olevatele karvadele. Osa karvadest langeb välja kohe pärast protseduuri, teine osa järgmise 2–3 nädala jooksul. Protseduuri ajal puhkeseisundis olevate karvade kasv taastub aja jooksul, seetõttu on maksimaalse ja pikaajalise mõju saavutamiseks soovitatav läbida mitu protseduuri. 6–10 laserepilatsiooni protseduuriga vabanete 90% soovimatutest intiimpiirkonna karvadest.

Mida peab teadma enne protseduuri?

Enne protseduuri on soovitatav konsulteerida Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialistiga. Spetsialist peab patsiendi naha läbi vaatama, et valida laseri optimaalne töörežiim, prognoosida protseduuride kulgu ja anda vajalikud individuaalsed soovitused. Konsultatsiooni käigus määrab tervishoiutöötaja kindlaks teie fototüübi ja tundlikkuse läve. Kolm nädalat enne protseduuri tuleb vältida otsest päikesevalgust ja solaariume. Ärge kitkuge soovimatuid karvu enne protseduuri ise välja, et vältida folliikulite kahjustamist. 24 tundi enne protseduuri tuleb intiimpiirkonna karvu raseerida (karva pikkus ei tohi ületada 1–2 mm).

Mis saab pärast protseduuri?

Patsient võib kohe pärast protseduuri naasta tavapärasesse ellu. Pärast protseduuri võib nahal esineda punetust, mis kaob järgmise 2–4 tunni jooksul iseenesest. Pärast protseduuri hoiduge 14 päeva jooksul päevitamast ja solaariumis käimast. Kasutage ka antiseptilisi vahendeid, mida Confido esteetilise meditsiini kliiniku arst või -õde teile soovitab. Esimesed 2–3 päeva on soovitatav kasutada looduslikust materjalist aluspesu. Ärge kasutage alternatiivseid karvaeemaldamismeetodeid, vaid oodake laserepilatsiooni mõju. Esimene protseduur vabastab teid umbes 20% intiimpiirkonna karvadest. Pärast 6–10 protseduuri kaob pikaks ajaks kuni 90% soovimatutest intiimpiirkonna karvadest.

Võrdlev analüüs muude protseduuridega

Intiimpiirkonna soovimatuid karvu saab eemaldada odavamate ja lihtsamate meetoditega (raseerija, suhkrudepilatsioon, kreemid, elektriline epilaator, vaha, kitkumine jne). Kuid alternatiivsed meetodid ei anna kahjuks pikaajalist püsivat mõju, nõuavad regulaarselt raha ja aega ning on sageli väga valusad. Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialistid soovitavad soovimatud karvad eemaldada laserepilatsiooni abil.

Korduma kippuvad küsimused

 • Kui kaua kestab intiimpiirkonna laserepilatsiooni protseduur Confido esteetilise meditsiini kliinikus?Olenevalt eemaldatavate karvade hulgast (5–50 minutit).
 • Mis on intiimpiirkonna laserepilatsiooni eelis Confido esteetilise meditsiini kliinikus? Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus; meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad, kes kasutavad kalleid ja tänapäevaseid maailmatasemel seadmeid. Seetõttu saame patsientidele pakkuda kvaliteetseid ja ohutuid tulemusi minimaalsete ebamugavustega.
 • Kas laserepilatsioon on valus? Pigem mitte, kuigi naha tundlikkus on patsientidel erinev. Mõnel juhul võib Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialist väga tundliku nahaga patsiendil enne protseduuri kasutada spetsiaalset anesteetikumi.


Hinnad

Epilatsioon kaenlaalustel ja bikiini piirkonnas, osaline

105 €

Epilatsioon kaenlaalustel ja bikiini piirkonnas, sügav

135 €

Epilatsioon kaenlaalustel ja bikiini piirkonnas, totaalne

170 €

Epilatsioon bikiini piirkonnas, totaal

130 €

Epilatsioon bikiini piirkonnas, sügav

95 €

Epilatsioon bikiini piirkonnas, osaline

65 €


Loe lähemalt:

Laserepilatsioon jalgadel

Jalgade laserepilatsioon on ohutu ja tõhus protseduur soovimatute karvade jäädavaks eemaldamiseks. Pärast laserepilatsiooni unustate karvakasvu jalgadel mitmeks aastaks. Confido Esteetilise meditsiini kliinikus kasutatakse jalgade laserepilatsiooniks rahvusvahelise klassi seadmeid ja protseduuri teeb ainult meditsiinilise kõrgharidusega personal.

Kuidas see toimib?

Lühiajaline dioodlaseri sähvatus mõjutab karvapigmenti melaniini, soojendades mõneks millisekundiks karvafolliikulit. Selle tagajärjel hävivad karva toitvad rakud, karv langeb välja ja lakkab kasvamast. Protseduur eemaldab olemasolevad karvad ja hoiab ära uute ning sissekasvanud karvade tekke ja kasvu. Sõltuvalt patsiendi individuaalsetest eripäradest väheneb pärast 6–10 protseduuri pikkust kuuri karvakasv jalgadel 80–99%.

Näidustused jalgade laserepilatsiooniks

Laserepilatsioon on näidustatud neile, kes on väsinud soovimatute jalakarvadega võitlemisest ja leiavad, et nende välimus on ebaesteetiline. Jalgade karvakasvu probleem on väga levinud. Isegi sellised karvad, mis ei ole väga tumedad, võivad naistel komplekse põhjustada. Eraldi näidustus on suur hulk sissekasvanud karvu jalgadel. Jalgade laserepilatsioon lahendab selle probleemi kiiresti ja delikaatselt ning – mis kõige tähtsam! – jäädavalt.

Vastunäidustused

 • Lahtised haavad ja põletikud alajäsemete nahal
 • Onkoloogilised haigused
 • Suur hulk sünnimärke jalgadel
 • Äge külmetushaigus (millega kaasneb palavik)
 • Rasedus ja imetamine
 • Suhkurtõbi
 • Vanus alla 16 aasta
 • Valulik menstruatsioon protseduuri päeval

Vastunäidustused on suhtelised ning lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb Confido Esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde isikliku läbivaatuse ja konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri. Kui patsient on alla 16 aasta vana, peab ta tulema konsultatsioonile koos ühe vanemaga.

Protseduurist

Laserkiir toimib valikuliselt karvapigmendile melaniinile. Lühiajalise kuumutamise tõttu hävivad karva toitvad rakud ning karv langeb välja ja lakkab kasvamast. Laserkiir praktiliselt ei mõjuta tervet nahka, mõjutades ainult karvafolliikuleid, seega on valu protseduuri ajal minimaalne. Protseduur kestab keskmiselt 15–60 minutit. Soovitatavad intervallid protseduuride vahel on 4–6 nädalat.

Protseduuri sammsammuline kirjeldus

Enne protseduuri eemaldatakse jalgade nahalt igasugune mustus. Silmad kaetakse kaitseprillidega, tehakse laserravi, mis on tajutav kipitustundena. Pärast protseduuri saab jalapiirkonna nahka ravida meditsiinilise antiseptikuga, vajaduse korral kasutatakse lisajahutust või kantakse peale regenereeriv preparaat.

Tulemused

Protseduuri tulemusena langevad mõned karvad välja kohe, mõned lähipäevil. Pärast protseduurikuuri väheneb karvakasv jalgadel kuni 99%.

Mida peab teadma enne protseduuri?

Laserikiir toimib ainult aktiivse kasvu staadiumis olevatele folliikulitele. Kui uued karvad tagasi kasvavad, tuleb laserepilatsiooni korrata. Paar päeva enne (1 päev enne) protseduuri peab jalgu raseerima. Kaks nädalat enne protseduuri vältige solaariumis käimist ja päevitamist.

Pärast protseduuri

Patsient võib kohe pärast jalgade laserepilatsiooni protseduuri naasta tavapärasesse ellu. Jalapiirkonna nahal on võimalik punetus, mis järgneva paari päeva jooksul iseenesest kaob. Esimesed 24 tundi ärge tehke jalanahka märjaks. 14 päeva jooksul pärast protseduuri vältige otsest päikest ja solaariumi ning kasutage õues olles päikesekaitsekreeme. Kasutage ka antiseptilisi vahendeid, mida Confido Esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde teile soovitab.

Võrdlev analüüs muude protseduuridega

Laserepilatsioon on kiire, tõhus ja suhteliselt valutu viis soovimatutest jalakarvadest vabanemiseks. Kui võrrelda seda protseduuri vahatamisega, on valu mitu korda väiksem. Pärast laserepilatsiooni ei teki jalanahal ärritust, sissekasvanud karvu, sisselõikeid ega muid tagajärgi, mis on omased muul meetodil karvade eemaldamisele.

Korduma kippuvad küsimused

 • Kas laserepilatsioon on tervisele kahjulik?
  Protseduuri on kasutatud meditsiinis karvade eemaldamiseks aastakümneid ja see on täiesti ohutu. Protseduuri ajal ei avaldata negatiivset mõju patsiendi nahale ega organismile.
 • Mitu protseduuri hõlmab karvade täieliku eemaldamise kuur?
  Tavaliselt on kuuri pikkus 6–10 protseduuri.
 • Kui kaua kestab jalgade karvade laserepilatsiooni protseduur Confido Esteetilise meditsiini kliinikus?
  45–120 minutit, olenevalt valitud piirkonnast.
 • Mis on laserepilatsiooni eelis Confido kliinikus?
  Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus; meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad, kes kasutavad kalleid ja tänapäevaseid maailmatasemel Lumenis LightSheer Duetti seadmeid. Seetõttu saame patsientidele pakkuda kvaliteetseid ja ohutuid tulemusi minimaalsete ebamugavustega.
 • Kas tätoveeritud nahal saab laserepilatsiooni teha?
  Ei, tätoveeringul olevate karvade epileerimiseks peate esmalt tätoveeringu eemaldama või epileerima selle ala mõne teise meetodiga, näiteks mehaaniliselt, mitte laseriga.

Loe lähemalt:

Laserepilatsioon kaenlaalustel

Kaenlaaluse naha laserepilatsioon on soovimatute karvade pikaajaline eemaldamine kaenla alt. See on üks meie enim nõutud protseduure, mis vabastab vajadusest regulaarselt kaenlaaluseid raseerida või karvu muul valulikul viisil eemaldada. Karvad eemaldatakse laserikiire abil koos juureosaga, mis viib lõpuks soovimatute karvade väljalangemiseni. Confido esteetilise meditsiini kliinikus teevad intiimpiirkondade laserepilatsiooni vaid meditsiinilise kõrgharidusega töötajad.

Laserepilatsioon kaenlaalustel

Kuidas see toimib?

Kaenlaaluste laserepilatsioon on karvade eemaldamise protseduur, kus teatud lainepikkusega laserikiir suunatakse karvafolliikulile. Protseduur on tõestatult ohutu ja väga tõhus, võimaldades vabaneda soovimatutest karvadest pikaks ajaks. See on peaaegu valutu; protseduuri ajal ei koge patsient erilist ebamugavust ega valu. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbida 6–10 protseduuri pikkune kuur.

Näidustused

Siledad ja hoolitsetud kaenlaalused annavad teile enesekindla ning hea tunde. Protseduur sobib nii naistele kui ka meestele. Laserepilatsioon ei mõjuta higistamist, kuid protseduuri käigus eemaldatakse lõhna talletavad folliikulid (neid ei ole võimalik muul viisil eemaldada), mis vähendab märgatavalt higilõhnast tingitud ebamugavust, nahk omandab terve ja ilusa välimuse. Laserepilatsiooni tagajärjel langevad karvad välja koos juurtega, valutult ja mitmeks aastaks.

Vastunäidustused

 • Põletikulised muutused kaenlaaluses nahas
 • HIV-nakkus
 • Vähkkasvajad
 • Suur hulk sünnimärke kaenla all
 • Äge külmetushaigus, kõrge palavik
 • Rasedus ja imetamine
 • Suhkurtõbi
 • Vanus alla 16 aasta
 • Valulik menstruatsioon protseduuri päeval

Lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb Confido esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde isikliku läbivaatuse ja konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri.

Protseduurist

Protseduur viiakse läbi kiiresti ja see ei kahjusta nahka. Laserepilatsioon on praktiliselt valutu, enamasti pole selle protseduuri jaoks vaja anesteesiat. Kui patsiendi nahk on väga tundlik, kasutab Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialist kasutab enne protseduuri spetsiaalset anesteetikumi.

Protseduuri kirjeldus

Protseduuri ajal kannab patsient silmade kahjustuse vältimiseks kaitseprille. Nahk puhastatakse mustusest ja rasunäärmete eritistest. Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialist töötleb piirkondi laserikiirega. Pärast protseduuri määrab tervishoiutöötaja vajaduse korral vahendid kaenlaaluse naha hooldamiseks ja määrab kordusprotseduuri.

Tulemus

Laser toimib ainult aktiivse kasvu staadiumis olevatele karvadele. Pärast protseduuri langevad need välja. Puhkeseisundis olevate karvade kasv võib aja jooksul taastuda ning maksimaalse ja pikaajalise mõju saavutamiseks on soovitatav läbida mitu protseduuri. Osa karvadest langeb välja kohe pärast protseduuri, teine osa järgmise 2–3 nädala jooksul. 6–10 laserepilatsiooni protseduuriga vabanete 90% soovimatutest karvadest kaenla all.

Mida peab teadma enne protseduuri?

Enne protseduuri on soovitatav konsulteerida spetsialistiga Confido esteetilise meditsiini kliinikus. Kolm nädalat varem loobuge igasugustest soovimatute karvade eemaldamisest kitkumise abil, et vältida karvafolliikulite kahjustamist (suhkruepilatsioon, pintsetid, vaha jne). Kaks nädalat enne protseduuri piirake päikese käes viibimist, ärge minge solaariumisse. Kaenlaalused karvad tuleb raseerida 24 tundi enne protseduuri (karva pikkus ei tohi ületada 1–2 mm).

Mis saab pärast protseduuri?

Vältige esimesed 24 tundi sporti ja muud rasket füüsilist tegevust, mis võib põhjustada tugevat higistamist. Esimesed 2–3 päeva ärge kasutage deodoranti, vältige vanni, sauna ja veekeskuste külastamist. Esimese 14 päeva jooksul piirake päikese käes viibimist, hoiduge solaariumis käimisest. Ärge kasutage soovimatute karvade eemaldamiseks muid protseduure, hädavajadusel võite kasutada raseerijat.

Esimene protseduur aitab vabaneda umbes 20% kaenlaalustest karvadest, pärast 8–10 protseduuri langeb pikaks ajaks välja kuni 90% soovimatutest kaenlaalustest karvadest.

Võrdlev analüüs muude protseduuridega

Teiste meetodite kasutamine kaenlaaluste karvade eemaldamiseks võib põhjustada allergilisi reaktsioone, nahaärritust ja sissekasvanud karvu. Kahjuks ei anna ükski teine meetod nii pikaajalist tulemust nagu laserepilatsioon ja need on sageli ka üsna valusad. Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialistid soovitavad soovimatud karvad eemaldada laserepilatsiooni abil.

Korduma kippuvad küsimused

 • Kui kaua kestab kaenlaaluste karvade laserepilatsiooni protseduur Confido esteetilise meditsiini kliinikus? Olenevalt eemaldatavate karvade hulgast (3–5 minutit).
 • Mis on kaenlaaluse naha laserepilatsiooni eelis Confido esteetilise meditsiini kliinikus? Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus; meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad, kes kasutavad kalleid ja tänapäevaseid maailmatasemel seadmeid. Seetõttu saame patsientidele pakkuda kvaliteetseid ja ohutuid tulemusi minimaalsete ebamugavustega.
 • Kas kaenlaaluste karvade eemaldamine on valus? Pigem mitte. Mõnel juhul võib Confido esteetilise meditsiini kliiniku spetsialist väga tundliku nahaga patsiendil kasutada enne protseduuri spetsiaalset anesteetikumi.

Loe lähemalt:

Laserepilatsioon ülahuulel

Laserepilatsioon ülahuulel on ohutu ja tõhus protseduur soovimatute karvade jäädavaks eemaldamiseks. Confido esteetilise meditsiini kliinikus teevad laserepilatsiooni ülahuulel vaid meditsiinilise kõrgharidusega töötajad.

Kuidas see töötab?

Lühiajaline dioodlaseri sähvatus mõjutab karvapigmenti – melaniini – ja soojendab hetkeks karva. Selle tulemusel hävivad karva toitvad rakud, karv langeb välja ja lakkab kasvamast. Protseduur eemaldab olemasolevad karvad ning pärsib uute karvade moodustumist ja kasvu. Pärast 6–10 protseduuri väheneb karvakeste hulk ülahuule kohal kuni 99%.

Näidustused

Laserepilatsioon ülahuulel on näidustatud neile, kes on tüdinud võitlemast soovimatute karvadega ja peavad neid ebaesteetiliseks. Karvakasvu probleem ülahuule piirkonnas on väga levinud. Isegi mitte väga tumedad karvad võivad naistel komplekse põhjustada. Laserepilatsioon ülahuulel lahendab selle probleemi kiiresti ja delikaatselt, olenemata karvakasvu põhjusest – olgu see siis pärilikkus, endokriinhaigused või hormonaalhäired.

Vastunäidustused

 • Põletikulised muutused ülahuule piirkonnas (sh herpes ja akne)
 • Onkoloogilised haigused
 • Palju sünnimärke ülahuule piirkonnas
 • Ägedad külmetushaigused (ja palavik)
 • Rasedus ja imetamine
 • Diabeet
 • Valulik menstruatsioon protseduuri päeval

Vastunäidustused on suhtelised ning lõpliku otsuse protseduuri kohta teeb Confido esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde isikliku läbivaatuse ja konsultatsiooni ajal vahetult enne protseduuri. Kui patsient on alla 16-aastane, peab ta tulema konsultatsioonile koos vanemaga.

Protseduurist

Laserikiir mõjutab karvapigmenti melaniini. Raku lühiajalise kuumutamise tõttu hävivad karva toitvad rakud ning karv langeb välja ja lakkab kasvamast. Laserikiir ei puuduta kogu nahka, mõjutades ainult karvafolliikuleid, seega on valu protseduuri ajal vähene. Protseduur võtab vähem kui 5 minutit. Soovitatavad intervallid protseduuride vahel on 4–6 nädalat.

Protseduuri kirjeldus

Enne protseduuri eemaldatakse näolt kogu meik ja silmad kaetakse kaitseprillidega. Seejärel tehakse laserravi, mida patsient tajub kipitustundena. Pärast protseduuri saab ülahuule nahka ravida meditsiinilise antiseptikumiga, vajadusel kasutatakse lisajahutust ja nahale kantakse taastav preparaat.

Toime

Protseduuri tulemusena langevad mõned karvad kohe välja ja mõned paari päeva jooksul. Pärast protseduurikuuri väheneb karvakeste hulk huule kohal kuni 99%.

Mida peaks teadma enne protseduuri?

Laserikiir toimib ainult nendele folliikulitele, mis on aktiivse kasvu staadiumis. Kui uued karvad tagasi kasvavad, tuleks laserepilatsiooni korrata. Enne protseduuri tuleks loobuda huule kohal olevate karvade raseerimisest või muul viisil eemaldamisest. Kaks nädalat enne protseduuri tuleks loobuda solaariumis käimisest ja päevitamisest.

Pärast protseduuri

Kohe pärast ülahuule laserepilatsiooni saab patsient naasta tavapärasesse ellu. Ülahuule piirkonna nahal võib esineda punetust, mis möödub järgmise 2–4 tunni jooksul iseenesest. Esimese 24 tunni jooksul püüdke huule kohal olevat piirkonda mitte niisutada. Pärast protseduuri vältige 14 päeva jooksul otsest päikesevalgust ja solaariumis käimist, välja minnes on soovitatav kanda nahale päikesekreemi. Kasutage ka hooldusvahendit, mida teile soovitab Confido esteetilise meditsiini kliiniku arst või õde.

Võrdlus teiste protseduuridega

Laserepilatsioon on kiireim, tõhusaim ja üpris valutu viis ülahuule kohal asuvatest soovimatutest karvadest vabaneda. Kui võrrelda seda protseduuri vahatamisega, on valu mitu korda väiksem.

Loe lähemalt:

PUREXPERT sügavpuhastav näohooldus

Purexpert näohooldus tagab puhta ja ühtlase naha ning ennetab esimesi kortse. Hooldus, mis puhastab nahka sügavuti, ellimineerib rasu, vähendab poore, regenereerib sarvkihi paksust, lihtsustab komedoonide ekstraktsiooni, nahka rahustades ja taastades. Hoolduses sisalduv  salitsüülhape taastab naha sarvkesta, soforolipiidid ja teepuuõli puhastavad sügavuti, manuka kontsentraat ja paju ekstrakt vähendavat liigset rasu, punane savi ja pärmi biomembraanid vähendavad poore ning kõrge hüaluroonhappe sisaldus ja piimaproteiinid garanteerivad nahale optimaalse tasakaalu.

Pärast hooldust on  nahk loomuliku ja ühtlase tooniga, ühtlane, särav ja kaitstud päikese kahjuliku mõju eest. Hooldus sobib igale nahatüübile – kui teie nahk on probleemne või rasune, muudab hooldus selle puhtaks ning matiks, kui teie nahk on kombineeritud/normaalne, muudab hooldus selle pehmeks, elastseks ja säravaks.

Näohooldus So Delicate Line tundlikule nahale

Innovaatiline näohooldus kergesti ärrituvale ja tundlikule näonahale. Hooldus leevendab ja tugevdab kuiva ning ülitundlikku näonahka. Tänu parimatele looduslikele koostisainetele (lupiin, mais, arnika, saialill, porgandi- ja riisiekstrakt) pakub So Delicate kõige uuenduslikumat nahka kaitsvat tehnoloogiat. Hooldus suurendab järk-järgult naha taluvust, olles antioksüdatiivse toimega ning rahustab koheselt ärritusest tuleneva ebamugavustunde nahal, pakkudes mugavustunnet ja pehmust. Pärast hooldust on Teie nahk sügavalt niisutatud, toidetud ning kaitstud välise agressiooni eest nagu päike, külm, tuul jne.

Neo Age kortsudevastane näohooldus

Neo Age kortsudevastane näohooldus

Uuendatud koostisega Tx Rides NEO-AGE kaotab kortsud 3 hooldusega tänu uusimate biotehnoloogia arengu toel saavutatud koostisainetega ja energeetilise näojoogal ning kupumassaažil põhineva tehnikaga, mis suurendab hoolduse efektiivsust, tagades kohese ja püsivama tulemuse. Uus BTX-Tripeptiid on eksklusiivselt Germaine de Capuccini aktiivaine, mis toimib süvenevate dünaamiliste kortsude vastu tänu kolme peptiidi sünergiale, neutraliseerides näoilmetega kaasnevaid dermokontraktsioone. Uus aktiivaine, Tissulage-Tech, toetudes koe-inseneeria viimastel saavutustel, võitleb näo staatiliste kortsude vastu, mis tekivad naha vananemisel. Soja proteiinid parandavad naha elastsust ja tugevust. Hooldus toimib nii staatiliste kui dünaamiliste kortsude vastu, siludes naha reljeefi, tugevdades pinguldatust ja tihedust ning ennetades vananemist.

Hooldus sobib igale nahatüübile, soovituslik alates 30. eluaastast limiteerimata vanuseni miimiliste joonte ja kortsude puhul või nende ennetamiseks. 3 hooldusega ühe kuu vältel vähenevad kortsud 43% nii pikkuses kui sügavuses. Näoilme on noorenenud, siledam ja puhanud välimusega. Kliinilised testid tõendavad hoolduse efektiivsust.

B-CALM näohooldus punetavale ja rosaatsea nahale

GERMAINE DE CAPUCCINI läheneb tundliku naha hooldamisele uuenduslikul moel: naha ökosüsteemi kaitse ja taastamine. Tasakaalu säilitamine on võtmeks naha igapäevase  heaolu parandamisel ja vastupanuvõime tõstmisel.

Iga hoolitsus on rangelt kokku pandud vaid kõige vajalikumatest koostisosadest, et see saaks tundlikule nahale kindlaks võitluskaaslaseks, tagades ohutusega riskeerimata maksimaalsed tulemused.

Šokiprotseduur ärritatud naha koheseks lõõgastamiseks, ärrituse vähendamiseks ja punetuse rahustamiseks.

Lähtuvalt selle hüvedest, on B-Calm suurepäraseks dermokosmeetiliseks hoolduseks, mil iganes nahk on tundlikum või ärritatum ja enamik kosmeetilisi protseduure naha haavatatavuse tõttu ei sobi, kuid nahk vajab siiski  professionaalse jälgimise all sellele antud niisutatust ja mugavustunnet, vähendamaks ilmselgeid märke naha tundlikkusest.

Saavutame täielikult rahulolu pakkuvad naha taastamistulemused vaid ühe hoolduse vältel. Protseduuri järgselt on nahk rahustatud ja lõõgastatud. Ärritatus, punetus ja ketendus vähenevad silmnähtavalt.

Säraandev näohooldus C-vitamiiniga

Teaduse edusammud nanotehnoloogias ja uute sünergiate avastamine koostisosade vahel on teinud võimalikuks parima versiooni loomise TIMEXPERT C+’st seismaks vastu oksüdatiivsele stressile senisest olulisemalt efektiivsemalt, seega ka silmnähtavale vananemisele, nagu pigmendilaigud, niiskuskadu ja tuhm nahatoon.

Annab nahale tagasi sära! Väsimuse vastu C-vitamiiniga

Esmakordselt on hooldusel 6 -kordne puhta C-vitamiini mõju, tänu patenteeritud HLG nanopolümeerile, mis on tõeline revolutsioon koostise osas, mis toidab naharakke sügavuti ja võimaldab aktiivainete järk-järgulist vabastamist.

Nanopolümeer HLG®,  6-kordistab ehtsa C-vitamiini toimet ja kaitseb seda teekonnal naha sügavamatesse kihtidesse. 1% E-vitamiin ja 0,5 % feruulhape kombineerituna kõrges kontsentratsioonis 10%-lise C-vitamiiniga annab  võimsa vananemisvastase toime.

C-vitamiin suudab peatada naha fotovananemise põhjustavate vabade radikaalide toime. Enamgi veel, selle kõrval on C-vitamiin võimeline parandama ka päikesekiirgusest põhjustatud kahjustused. Ta parandab naha luminoosust, vähendab pigmendilaike, ühtlustab nahatooni. Edendab kollageeni sünteesi tugevama naha saavutamiseks. Parandab naha niisutatust.

C+ E+ Feruüülhape on dermatoloogide võidukombinatsioon.

Tänu nende suurepäraste antioksüdantide sünergiale on C-vitamiini mõju oluliselt suurendatud, tuues kaasa ihaldusväärseid lisahüvesid: nad ühtlustvad nahatooni, neutraliseerivad vabade radikaalide kahjustused ja pidurdavad naha vananemist. Hinnatud Jaapani ploomisordi, UME ekstakt, mis sisaldab teistest puuviljadest kaks korad enam proteiine, mineraale ja rasvu panustab noorusilku naha hüvanguks.

Ainsa hoolduskorra järel:

98% säravam, energiaga laetud nahk
95% stressivaba nahk
86% oluliselt ühtlasem nahatoon
100% paremini niisutatud nahk
89% hajutatud miimilised kortsud ja jooned

C-vitamiiniga näohoolduses kasutame nahka elustava massaaži eesmärgil spetsiaalset Fitness näomassaazi palli, mis annab märkimisväärselt elujõulisema, suurenenud luminoossusega, pinguldatud naha. Samas vähendab luude-lihaste pingeid ning annab suurepärase lõõgastuse. Massaaž toimib näole fitness- soojenduse ja modelleerimise, stressi punktide pingest vabastamise ja lõpu-lõõgastusega. Paraneb naha mikro-tsirkulatsioon, toksiinide ellimineerimine koos „lifting-toimega“.