Eesti kõige põhjalikum vormiprojekt alustab 15.03.2021

Egle Eller-Nabi kuulus ja ülimenukas vormiprojekt Fitbody Challenge on saanud edasiarenduse koostöös Confido Meditsiinikeskusega. Confido Fitbody vormiprojekt alustab juba 15.03.2021! Kohtade arv piiratud.

Enamasti on nii, et inimene seab enda ja enesearmastuse tagaplaanile. Esikohale seatakse perekond, lapsed või töö ja unustatakse iseenda keha, tervise ja meele eest hoolt kanda.

Uue aasta alguses teevad paljud inimesed tühje lubadusi, et „nüüd võtan ennast käsile“ või „nüüd hakkan trennis käima“, aga taas tulevad igapäevatoimetused vahele. Tee see suur samm parema ja õnnelikuma MINA suunas NÜÜD ja võta ette teekond tervislikuma elu suunas! Keegi ei saa astuda seda esimest sammu Sinu eest!

Eesti kõige põhjalikum vormiprojekt on mõeldud igas vanuses naistele ja meestele, kes soovivad parandada elukvaliteeti parema füüsilise ja vaimse vormiga. Oodatud nii algaja kui ka edasijõudnud treenija. Kõik treeningkavad koostatakse vastavalt osaleja tasemele.

Programmi on koostanud IFBB Bikini-pro, toitumisnõustaja, fitness-coach ning mitme fitness-raamatu autor Egle Eller-Nabi koostöös Confido Meditsiinikeskuse tippspetsialistidega. Nii põhjalik vormiprojekt on Eestis ainulaadne.

8-nädalase programmi raames saab osaleja:

  • Uue hingamise ja positiivse ellusuhtlumise.
  • Confido spetsialistidelt terviseauditi koos vereanalüüsidega kaardistamaks alustava treenija tervislikku seisundit.
  • Põhjaliku kehakoostise analüüsi meditsiinilise analüsaatoriga (SECA), millega saab määrata kehakaalu, kehamassiindeksit, rasvamassi, skeletaalse lihaskonna massi, keha vedelikusisaldust, energiakulu puhkeolekus, keha üldist energiakulu ja mitmeid muid väärtuseid, mis on vajalikud keha terviseseisundi hindamiseks.
  • Konsultatsiooni kiropraktikuga, kes teostab treenija lihas-, ja liigesprobleemide kaardistuse.
  • Isikliku kliendikonto Fitbody treeninguäpis, kuhu osaleja saab treeningkava projekti raames. Keskkonnas on juhised ja videomaterjal süsteemseks treenimiseks iseseisvalt.
  • Confido Fitbody treenerite toe koos ühistreeningutega 1 × nädalas.​ Trennid toimuvad privaatses Confido Treeningkeskuse saalis. Treeneriteks on projekti eestvedajad Egle-Eller Nabi ja Roman Gritsanjuk.
  • Toitumisalane coaching programmi vältel. Toitumisnõustaja kaardistab programmi alguses osaleja toitumisharjumused, seejärel antakse osalejale juhised, kuidas oma toidulaud tervislikumaks muuta samm sammu haaval. Eesmärk on toitumisnõustaja toel osaleja õpetada teadlikult tegema tervilikemaid valikud. Tervislik toitumine ei tähenda, et peate loobuma sellest, mis meeldib ja maitseb.
  • Iganädalase personaalse nõu ja tekkivatele küsimustele vastused.
  • Vaheanalüüsid ja kaalumised.
  • Motiveeriva tiimi, kes elavad Sulle sellel põneval teekonnal kaasa ja keda Sina omakorda saad oma edusammude korral julgustada.

Kogu programm on koostatud selliselt, et õpitu ja tulemus ei oleks lühiajalise efektiga, vaid ideaalis saadab osalejat kogu elu.

Treenerid on pühendunud iga osaleja eelistustele ja soovidele personaalselt.

Tule õpi tippspetsialistidelt, kuidas elada tervislikumalt ja muuta oma elu kvaliteeti!

Hind ühele osalejale 770 eurot (tegelik väärtus 1200 eurot). Hind ei sisalda iseseisvaks treenimiseks treeningsaalide kuutasu.

Registreerimiseks saada sooviavaldus aadressile info@confido.ee . Registreerimisel väljastatakse arve, mille tasumine garanteerib koha programmis. Täpsem info info@confido.ee.

Broneeri aeg