Eesti kõige põhjalikum vormiprojekt alustab jaanuaris 2021

Egle Eller-Nabi kuulus ja ülimenukas vormiprojekt Fitbody Challenge on saanud edasiarenduse koostöös Confido Meditsiinikeskusega. Confido Fitbody vormiprojekt alustab juba jaanuar 2021! Kohtade arv piiratud.

Enamasti on nii, et inimene seab enda ja enesearmastuse tagaplaanile. Esikohale seatakse perekond, lapsed või töö ja unustatakse iseenda keha, tervise ja meele eest hoolt kanda.

Uue aasta alguses teevad paljud inimesed tühje lubadusi, et „nüüd võtan ennast käsile“ või „nüüd hakkan trennis käima“, aga taas tulevad igapäevatoimetused vahele. Tee see suur samm parema ja õnnelikuma MINA suunas NÜÜD ja võta ette teekond tervislikuma elu suunas! Keegi ei saa astuda seda esimest sammu Sinu eest!

Eesti kõige põhjalikum vormiprojekt on mõeldud igas vanuses naistele ja meestele, kes soovivad parandada elukvaliteeti parema füüsilise ja vaimse vormiga. Oodatud on eelkõige algajad ja spordiga taas alustavad osalejad.

Programmi on koostanud IFBB Bikini-pro, toitumisnõustaja, fitness-coach ning mitme fitness-raamatu autor Egle Eller-Nabi koostöös Confido Meditsiinikeskuse tippspetsialistidega. Nii põhjalik vormiprojekt on Eestis ainulaadne.

10-nädalase programmi raames saab osaleja:

  • Uue hingamise ja positiivse ellusuhtlumise.
  • Ülevaate oma terviseseisundist koos kehaanalüüsiga. Uuringutel ja vereanalüüsidel põhinev eksperdihinnang sisaldab Eestis kõige põhjalikumat kehakoostise uuringut koos lihaskonna analüüsida.
  • Juhised ja videomaterjali süsteemseks treenimiseks iseseisvalt ja koos treeneritega.
  • Isikliku kliendikonto Fitbody treeninguäpis.
  • Toitumisalane coaching programmi vältel.
  • Confido Fitbody treenerite toe koos ühistreeningutega 1 × nädalas.
  • Tippspetsialistide loengud.
  • Iganädalase personaalse nõu ja vastused küsimustele.
  • Vaheanalüüsid ja kaalumised.
  • Motiveeriva tiimi, treeneri ja toitumisnõustaja.

Kogu programm on koostatud selliselt, et õpitu ja tulemus ei oleks lühiajalise efektiga, vaid ideaalis saadab osalejat kogu elu.

Treenerid on pühendunud iga osaleja eelistustele ja soovidele personaalselt.

Tule õpi tippspetsialistidelt, kuidas elada tervislikumalt ja muuta oma elu kvaliteeti!

Loengud ja ühistreeningud toimuvad veebis, võimaluse korral Confido Meditsiinikeskuses (programm kohandatakse vastavalt kehtestatud piirangutele).

Hind ühele osalejale 770 eurot (tegelik väärtus 1200 eurot).

Registreerimiseks saada sooviavaldus aadressile info@confido.ee . Registreerimisel väljastatakse arve, mille tasumine garanteerib koha programmis. Täpsem info info@confido.ee.

BRONEERI AEG