Confidos on nüüdsest ka koduvisiitide teenus

05.04.2022

Esmaspäeval, 4. aprillil alustas Confidos tööd koduvisiidi brigaad. Esmakordselt osutatakse Eestis niivõrd põhjalikku koduvisiitide teenust.

Koduvisiidi käigus osutame patsiendile tervishoiuteenust just temale sobivas asukohas Tallinna linna piires. Antud lahendus on sobilik, kui patsiendi sooviks on saada tervishoiuteenus privaatselt ja mugavalt. Koduvisiidi käigus saame abi pakkuda nii kergemate esmashaigestumiste kui ka krooniliste tervisemurede korral ning kohapeal teostatakse vastavalt teenusele läbivaatus, protseduurid, ravi. Visiidi käigus võetud analüüside tulemused edastatakse patsiendile ning vastavalt leiule on võimalik avada töövõimetus- või hooldusleht, väljastada ravimretsept, saatekiri eriarstile või uuringutele.

Teenus ja broneerimine on kättesaadav 24/7 ning seda osutatakse ka koroonaviirusesse nakatunutele. Koduvisiite viivad läbi erakorralise meditsiini ja/või intensiivravi kogemusega eriõed. Confido Terviselahendusega liitunutele hüvitatakse koduvisiit ambulatoorse ravi limiidi hulgast. Terviselahenduse kliendid peavad teenuse eest esialgu tasuma ise ning hiljem esitama arve kindlustusettevõttele.

Teenuse kohta leiad lisainfot SIIT