Confido Surgery Clinic

Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses osutame patsientidele kõrgetasemelist plaanilist kirurgilist ravi kaasates selleks kaasaegseid ja patsiendisõbralikke tehnoloogiad. Teostame nii päevakirurgiat kui ka statsionaarset ravi.

Sinu turvalisus ja privaatsus on tagatud

Confido Kirurgia Keskuses on 4 operatsioonisaali, mis on varustatud  suurepärase tehnoloogia ja personaliga. Protseduuridest taastumiseks on intensiivravipalat, ärkamistuba 9 voodikohaga, 7 mugavustooli ning 11 erapalatit privaatsuse tagamiseks.

Moodne ja mugav viibimine

Confidos oled hoitud. Meie uued palatid on kaasaegsed ning loodud sinu mugavaks taastumiseks. Palatites on televiisor, aknast avaneb võrratu vaade Tallinna kesklinnale ja merele. Kirurgia Kliiniku erapalatis viibides saad ise valida menüüst sobivad toidud ning meie juurest lahkudes hoolitseme sinu turvalise kodutee eest.

Meillä on vahva tiimi, joka koostuu esteettisen ja muun lääketieteen huippuosaajista. Ammattitaitoiset esteettisen lääketieteen sairaanhoitajat, lääkärit ja kosmetologit voivat tarvittaessa ohjata asiakkaan sairaanhoitoon, esimerkiksi laserhoidon mahdollisuuksia käyttämään tai ihotautilääkärin vastaanotolle.

  • https://www.confido.ee/en/esteettinen-klinikka-confido/#lentoasemalta

    Sulge
  • Bariatric Surgery
  • Gynalogical Surgery
  • Ear-nose-throat surgery
  • Orthopaedicl surgery
  • Proctological surgery

Ota yhteyttä

Tiedustelut ja ajanvaraukset puhelimitse +372 6299 277
tai sähköpostitse: info@confido.ee

Missä sijaitsemme?
Confido Medical Center sijaitsee Veerenni 51, Tallinn

Aukioloajat:
ma–la 10–21
su 10–19

g