12 erilist jõulukingitust

Confido keskuse kinkekaart on eriline ja meeldejääv jõulukingitus, mis sobib kinkimiseks nii pereliikmele, sõbrale kui kolleegile.

Kinkekaardi saab osta nii rahalises väärtuses (et kingisaaja saaks sobiliku teenuse ise valida), kui ka eelnevalt väljavalitud teenuse kinkekaardina. Kinkekaarti on võimalik tellida e-kinkekaardina e-postile või soetada meie keskusest kohapealt.

Kinkekaardi tellimiseks või lisainfo saamiseks kirjuta info@confido.ee või helista 6299 277.

12 erilist jõulukingitust

Siin on meie poolt inspiratsiooniks 12 erinevat ideed üllatavaks ja hoolivaks jõulukingiks.

Jõulukingid, mis sobivad hästi meesterahvale

 • Hiina Tui Na massaaž
  Tui Na massaaži eesmärgiks on seiskunud eluenergia Qi õigesti liikuma panna. Massaaž taastab kõikide organite töö, vähendab valu, parandab verevarustust, kiirendab ainevahetust, tõstab immuunsust. Hiina Tui Na massaaž on raviprotseduur - massaaž on väga tugev ja sügav.
  Massöör-terapeut Guizhi Ju
  Hind: 25 eurot (30 min) / 40 eurot (60 min) /50 (90 min)
 • Südametervise hindamise pakett või Südametervise hindamise PLUS pakett
  Südametervise pakett sobib hästi kingituseks mehele alates 40ndast ja naisele alates 50ndast eluaastast ning tervisesportlasele hindamaks südame tervist koormuse aspektist.
  Kardioloog prof Margus Viigimaa ja tervisepsühholoog-nõustaja Triinu Stanford
  Hind: alates 260 eurot
 • Kiropraktiku seanss
  Kiropraktik on abiks kõikidele inimestele, kel esineb kaela kangust, õlavöötme valu, pea-, kaela- ja seljavalu või tasakaaluprobleeme.
  Kiropraktik Gerly Truuväärt
  Hind: 90 eurot

Jõulukingiideid spordisõbrale - nii noorele kui vanale

 • Spordimassaaž
  Klassikalisest massaažist tugevam spordimassaaž aitab kaasa saavutusvõime tõstmisele, kiiremale taastumisele, lihaspingete ja valude kiirele leevendamisele.
  Füsioterapeut Maris Perendi, füsioterapeut Maarja Uuspõld
  Hind: 40 eurot (60 min) / 50 eurot (90 min)
 • Kehakoostise uuring
  Uuringu käigus määratakse kehakaal, kehamassiindeks, rasvamass, skeletaalse lihaskonna mass, keha vedelikusisaldus, energiakulu puhkeolekus, keha üldine energiakulu ja mitmeid teised väärtuseid, mis annavad hea ülevaade, kuidas efektiivsemalt treenida ja kiiremini areneda.
  Tervisepsühholoog ja -nõustaja Triinu Stanford
  Hind: 20 eurot
 • Füsioterapeudi seanss
  Seanss sisaldab füsioterapeudi konsultatsiooni ja füsioterapeutilist ravi vastavalt individuaalsetele vajadustele (näiteks: spetsiaalselt määratud harjutused, manuaalteraapia, massaaž, teipimine vm vajadusest lähtuv ravimeetod)
  Füsioterapeut Maris Perendi
  Hind: 45 eurot (60 min)

Hoolivaks ja armsaks jõulukingiks naisterahvale

 • Meemassaaž
  Meemassaaž parandab verevarustust, maandab lihaspingeid ning puhastab, toidab ja toniseerib nahka, aitab väljutada organismist jääkaineid.
  Massöör-terapeut Lily Hindrea
  Hind: 40 eurot (60 min) / 50 eurot (90 min)
 • Laavakivimassaaž
  Kuumade laavakivide ja õlisegudega tehtav sügavalt lõõgastav massaaž kaotab väsimuse, stressi, lihaspinged ning toidab elujõudu ja positiivsust, reguleerib ainevahetust ning seede- ja hormonaalsüsteemi.
  Massöör-terapeut Lily Hindrea
  Hind: 50 eurot (90 min)
 • Lomi Lomi maandav ja energiat andev massaaž
  Lomi Lomi massaaž algab ja lõpeb palvega – taotlusega inimese tervendamiseks ja joondamiseks tema kõige kõrgemaks hüvanguks. Lomi-lomi laeb keha taas energiaga, loob tasakaalu teadliku ja alateadliku vahel, lõdvestab, leevendab valu ning tõstab teadlikkust ja elurõõmu.
  Massöör-terapeut Tiina Tammiste
  Hind: 55 eurot (90 min)
 • Shindo massaaž
  Jaapani vanadel traditsioonidel põhineva massaažiga aidatakse liikuma keha läbivate meridiaanide energia, et siseorganeid mõjutades toetada kogu keha heaolu. Massaaž leevendab unetust, ärevust, väsimust, pea- ja liigesvalusid, tugevdab immuunsust ja korrastab ainevahetust.
  Jaapani terapeut-massöör Merike Villard
  Hind: 50 eurot (60min)
 • Yumeiho teraapia
  Lülisammast ja vaagnat korrigeeriv Jaapani holistiline teraapia, mida tehakse põrandal oleval matil. See valutu teraapia aitab kaasa organismi iseeneslikule tervenemisele, kiirendab ainevahetust ning leevendab lihaspingeid ja selja- ja jalavalusid.
  Yumeiho terapeut-massöör Janika Vaikjärv
  Hind: 50 eurot (50-60min)
 • Naiste tervisepaketid 18+ ja 35+
  Pakett sisaldab tervise- ja elustiilinõustamist, kehakoostise analüüsi, verenäitajate testi, naistearsti vastuvõttu ja ühte tervist toetavat teraapiat (valikus: aroomimassaaž, tselluliidimassaaž, vibroakustiline teraapia või Yumeiho teraapia)
  Naistearst dr Urve Pappa ja tervisepsühholoog Triinu Stanford
  Hind: alates 160 eurot

Tellin Confido kinkekaardi

Kinkekaardi tellimiseks või lisainfo saamiseks kirjuta info@confido.ee või helista 6299 277.

Kinkekaardi ja e-kinkekaardi tellimine

Kinkekaardi saad osta nii meie keskusest (Veerenni Tervisekeskus, Veerenni 53a, Tallinn) kohapealt kui ka tellida elektrooniliselt e-postile. E-kinkekaardi eelduseks on ülekande laekumine meie arveldusarvele, misjärel saadame kinkekaardi (PDF). E-kinkekaart sobib paberile printimiseks, kuid ka nutitelefoni salvestamiseks ja sealt kasutamiseks.

Kinkekaardi kasutamine

Rahalise väärtusega kaarti on võimalik kasutada kõikide Confidos pakutavate teenuste eest tasumiseks. Teenuse kinkekaarti on võimalik vahetada soovi korral muu teenuse vastu.

Kui valitud teenuse maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vaheraha ei tagastata. Kui teenuse maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saab puuduva summa tasuda sularahas või pangakaardiga. Kinkekaarti raha vastu vahetada ei saa.