Confido Meditsiinikeskus

Confido Meditsiinikeskus loodi 2013. aastal arstide poolt. Kui riiklik meditsiinisüsteem keskendub peamiselt ravimisele, siis Confidos pöörame suurt tähelepanu ka sellele, kuidas terve olla, oma tervist hoida ja elukvaliteeti parandada.

Confidos töötavad Eestis tunnustatud oma ala parimad peremeditsiini eriarstid, eriarstid ja spetsialistid, kes tahavad pakkuda kiiresti kättesaadavat ja heal tasemel teenust.

Soovitame meie juurde pöörduda, kui soovid oma tervist kontrollida ja pidada nõu, kuidas püsida terve. Samuti saad abi, kui Sul on mõni tervisemure, mille osas on vaja ekspertarvamust või kui riiklikus ravijärjekorras tuleks liiga kaua oodata.

Confidol puudub leping Haigekassaga ja kõik teenused on tasulised. Vastuvõtule tulekuks on vaja aeg eelnevalt broneerida.

Lahtiolekuajad
Tööpäevadel 8.30 – 19

Vereanalüüside andmine
Tööpäevadel 8.30 – 9.30

Röntgenuuringud
Tööpäevadel 9 – 13
05.10-25.10 röntgenuuringuid ei teostata

Ultraheliuuringud
Tööpäevadel 8.30 – 19

Aega broneerima

Aja broneerimiseks võite helistada ka telefonil 1330 või saata e-kirja aadressile info@confido.ee.

Confido Meditsiinikeskuse uus maja nüüd avatud

Palju uusi tervise- ja heaoluteenuseid Veerenni 51
Confido Meditsiinikeskuses, kus võtavad vastu arstid, spetsialistid ja õed. Avatud on kõik üksused: Vaimne tervis, Füsioteraapia ja kiropraktika, Heaolukeskus, Sõltuvusravi, Lastekeskus, Laserravi, Esteetiline meditsiin ja Radioloogia.


Ühistranspordiga tulles
Buss 16 (Varre peatus)
Estonia peatusest sõidab buss 10 minutit. Varre bussipeatusest on meie keskus paarisammuse jalutuskäigu kaugusel.

Bussid 12, 13 ja 45
Renniotsa bussipeatusest (Järvevana teel) on meie keskus 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Autoga tulles
Tallinna südalinnast ja Viru keskuse juurest asub meie keskus 5-minutilise autosõidu kaugusel.
Confido Meditsiinikeskuse klientidel on võimalus parkida Veerenni 51 maja ees ning 1. korruse kliendiparklas.

 • Parkimine
 • Confido uus maja
 • Confido interjöör
 • Confido interjöör
 • Confido interjöör
 • Confido interjöör
 • Confido interjöör

Broneerimine ja tasumine

 • Aja broneerimine tagab kiire teeninduse
  Külastusaja broneerimine aitab säästa aega ning teenindus on tänu sellele kiirem ning mugavam. Konsultatsioonile tulekuks, uuringuteks, vaktsineerimiseks või tõendi väljastamiseks saab aega broneerida kodulehe kaudu, helistades 1330 või saates e-kirja info@confido.ee.

  Kui vastuvõtul selgub uuringute või analüüside vajadus, lepitakse nende teostamiseks sobiv aeg kokku kliinikus kohapeal. Vereanalüüse saab anda kohapeal elavas järjekorras tööpäeviti 8.30–9.30.
 • Ettemaks kinnitab kokkulepitud aja
  Pärast aja broneerimist saadetakse Sulle e-posti teel ettemaksuteatis soovitud teenuse eest tasumiseks. Ajabroneering jõustub pärast ettemaksu laekumist. Ettemaks hõlmab tasu Confido arsti või spetsialisti vastuvõtu eest. Ettemaks ei sisalda tasu uuringute ja analüüside eest, mille vajadus selgub vastuvõtul.
 • Ootamatute takistuste korral saab aega muuta ja tühistada
  Vastuvõtuaja muutmiseks või tühistamiseks tuleb meiega esimesel võimalusel ühendust võtta, kuid mitte hiljem kui 24 tundi enne vastuvõttu. Siis jõuame leppida kokku uue aja või tagastada ettemaksu.

  Kui vastuvõtule mittetulemisest ei teatata või vastuvõtu tühistamine toimub vähem kui 24 tundi enne vastuvõttu, arvestatakse ettemaks teenuse osutamiseks valmisoleku kulude katteks ning seda ei tagastata. Mida varem lepitakse kokku uus aeg, seda tõenäolisemalt saavad arstid ja spetsialistid samal vastuvõtuajal aidata teist patsienti.

Vastuvõtt ja koostöö

 • Vastuvõtule on parem tulla kokkulepitust veidi varem
  Ootame Sind vastuvõtule kümme minutit varem. Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument, k.a lapsele. Tõendite väljastamiseks tuleb võtta kaasa prillid või läätsed, kui neid kasutatakse. Vereanalüüsile tulles palume olla söömata, joomata ning hoiduda suitsetamisest. Enne analüüside andmist soovitame juua klaasitäie maitsestamata vett. Samuti võid enne analüüsi võtta igapäevaseid ravimeid, v.a juhul, kui arst on andnud teistsugused juhised või ravimeid tohib võtta vaid koos toiduga.
 • Tervise- ja isikuandmed on konfidentsiaalsed
  Eeldame, et klient, kes on endale teenuse saamiseks aja broneerinud, nõustub ühtlasi ka teenuse saamise tingimustega. Parima teenuse osutamiseks on meie arstidel ja spetsialistidel õigus ning kohustus tutvuda ning töödelda isiku- ja terviseandmeid nii vastuvõtu eel, kui ka teenuse osutamise ajal. Kõik teatavaks saanud andmed dokumenteeritakse, säilitatakse ja hoitakse saladuses kolmandate osapoolte eest. Tutvun tingimustega »
 • Confido uus maja
 • Confido uus maja
 • Confido uus maja
 • Confido uus maja

Postiaadress
Arstikeskus Confido OÜ
Veerenni 53a
Tallinn 10138
Eesti

Arveldusarve
EE491010220224283224
Arstikeskus Confido OÜ
SEB pank

Teenuse osutamise tingimused »

Kadi Lambot

Kadi Lambot

juhatuse liige

„Confido eesmärk on parandada inimeste elukvaliteeti ja tõsta tervishoiuteenuste taset Eestis.“

Anna meile tagasisidet

Palun jaga meiega oma külastuskogemust. Kui märkasid oma külastuse vältel midagi, mis oli hästi või midagi, mis võiks teisiti olla, siis palun kirjuta sellest meile. Igasugune tagasiside on edasiviiv ja väärtustame seda väga.

Alati me ei vasta tagasisidele personaalselt, ent võtame seda enda keskuse arendamisel arvesse. Kui soovid meilt personaalset vastust, anna sellest oma kirjas teada.

Kirjuta oma tagasiside aadressile tagasiside@confido.ee. Saame selle kenasti kätte ja oleme väga tänulikud!

New House