Septembris soodushinnaga trenni

Hiljuti uuenesid meie rühmatreeningud ning lisandus ka mitmeid uusi treeninguid ja treenerid. Sel puhul kingime oma klientele sooduskoodi “trenn september”, millega on septembris treeningud soodsamad – ühe treeningu maksumus on 7 €.

Septembris on Sul võimalik osaleda erinevatel rühmatreeningutel, millega saad tutvuda SIIN. Treeningute kava koostades on silmas peetud seda, et tegu oleks meditsiinikeskusele omaste treeningutega. See tähendab, et kõikidel treeningutel on omaette tervist ja heaolu parandav funktsionaalsus või teraapiline efekt.

Treeningrühmad on väiksed: maksimaalselt saab osaleda kuni 10 inimest, et treeneril oleks võimalik kõiki juhendada ning sooritust jälgida. Enamjaolt on tegu rahulikumate body & mind tüüpi treeningutega või suisa teraapiliste tundidega, mis toimuvad Confido maja (Veerenni 51, Tallinn) 6. korruse saalis. Energilisematest trennidest on pakkuda kaalulangetusele suunatud lihastreening Fitbody Weight Loss, mis toimub Confido maja (Veerenni 51, Tallinn) 5. korruse spordisaalis.


Treeningklubisid on Eestis palju ja igale maitsele. Meie eesmärk on aga pakkuda teadlikku treeningut. Saad kindlustunde nii treeningprogrammide, treenerite kui ka harjutuste osas.

Soodushind 7 € kehtib kõikidele Confido rühmatreeningutele. Vali endale meelepärane trenn:

 • Äratav hommikujooga – Kogu keha ja meelt hõlmav süsteemne Hatha-Vinyasa joogapraktika, mis toetab vaimset ja füüsilist tasakaalu, üldist head enesetunnet ning kehasüsteemide toimimist. Tund annab energiat ja reipust kogu päevaks!
 • Pilatese rühmatreening – Pilates on kogu keha hõlmav süsteemne treening, mis toetab hea rühi saavutamist ning igapäevast liikumist. Pilatese peamine eesmärk on lülisamba stabiliseerimine, kerelihaste tugevdamine ning vaimse ja füüsilise tasakaalu saavutamine.
 • Fitbody Weight Loss – Fitbody sarja kuuluv treeningsari neile, kes soovivad tervislikult kaalu langetada ehk üheaegselt vähendada rasvaprotsenti ning hoida ja tõsta lihastoonust. Programm on välja töötatud fitness-treeneri Egle Nabi juhendamisel.
 • Shindo – Shindo lihtsad ja tõhusad venitusharjutused aitavad lõdvestuda ning tasakaalustada keha ja vaimu sinna kogunenud füüsilisest- ja vaimsest pingest.
 • TRE-lõdvestusteraapia – TRE on lõdvestustehnika (Tension and Trauma Releasing Exercises), mis koosneb stressi ja pingete vabastamise harjutustest. TRE harjutuste süsteem tekitab kehas õrna vibratsiooniprotsessi, mis pikkamööda vabastab kõik kehasse kinnijäänud minevikublokeeringud. Peale TRE seanssi võid tunda mõttevoo rahunemist, rammestust, unekvaliteedi ja söögiisu paranemist, ärevusseisundi rahunemist kehas.
 • Pingetest vabastav õhtujooga – Õhtujooga on kogu keha ja meelt hõlmav süsteemne Hatha-Vinyasa joogapraktika, mis toetab vaimset ja füüsilist tasakaalu, üldist head enesetunnet ning kehasüsteemide toimimist. Aitab rahuneda ning päevasündmustest tulenevast pingest vabaneda.


Oluline teada seoses COVID-19 levikuga

Head kliendid, rühmatreeningutel saad osaleda, kui:

 • oled läbinud koroonaviiruse vastase vaktsineerimiskuuri ja näitad oma sertifikaati elektrooniliselt või trükitud kujul arstikeskuse vastuvõtu-assistendile;
 • vaktsineerimata kliendina teed meie testimispunktis kuni 48 tundi enne rühmatreeningu toimumist koroona kiirtesti ja näitad vastuvõtu-assistendile selle kehtivat sertifikaati (testimisele saad soodustingimustel registeerida koodiga, mille saad elektroonilisel broneerimisel rühmatreeningule);
 • Oma nakkusohutust ei pea esialgu tõendama alla 18-aastased inimesed.
 • Erandina ei kohaldata nakkusohutuse tõendamise nõuet psühholoogilise ja sõltuvusnõustamise klientidele.
 • Lisaks ei nõuta negatiivset testi erivajadustega klientidelt.

Broneerides kasuta sooduskoodi

Septembris saad broneerida soodushinnaga koha meie rühmatreeningutes. Kasuta selleks koodi trenn september

Broneeri koht rühmatreeninguks