Arstid

Confidos töötab lai valik arste ja erinevaid spetsialiste, kes annavad Sulle nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Meie üld- ja perearstide poole võid pöörduda nii ootamatute ja äkiliste kui ka krooniliste tervisemurede korral. Lisaks töötavad Confidos kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kelle juures saab vastavat spetsiifilist abi. Confidos on võimalik teha palju erinevaid uuringuid kohapeal, vajadusel suuname uuringutele teistesse raviasutustesse. Meie arstid teostavad ka ise lisaks mitmesuguseid meditsiinilisi protseduure kuni operatsioonideni välja.

Vali arst

  Neeruarsti konsultatsioon

  Neeruarst tegeleb neeruhaiguste diagnoosimise, raviplaani koostamise, patsiendi jälgimisega ja annab vajadusel eksperthinnangu varem saadud diagnoosile. Umbes igal kümnendal inimesel on krooniline neerukahjustus, mis on salakaval ja progresseeruv haigus ning võib viia neeruasendusravi vajaduseni. Meie nefroloog dr Muliin teostab selliste patsientide pidevat jälgimist, aitab leida sobivaimab neerukahjustuse süvenemist aeglustavat ravi, nõustab neeruhaiget dieedi ja elustiili osas vastalt haiguse raskusastmele.

  Diabeeti ja kõrgvererõhktõbe põdevatel inimestel on sage tüsistus krooniline neerukahjustus. Neil inimestel on oluline leida ravikombinatsioon, millega saavutatakse parim kontroll oma põhihaiguse üle, et vältida neerukahjustuse teket või pidurdada neerupuudulikkuse kiiret süvenemist. Neeruarsti poole pöördumiseks ei ole vaja saatekirja.

  Neerud täidavad meie organismis mitmeid eluliselt tähtsaid funktsioone ning nende töö häirumine keerab elu pea peale. Seetõttu on oluline ligihiilivale neeruhaigusele õigel ajal jälile saada. Mida varem raviga alustada, seda parem!

  Hind

  70 €

  Broneeri aeg

  Margit Muliin

  Dr Margit Muliin

  Neeruarst, nefroloog

  Doktorist lähemalt
  Broneeri aeg