Arstid

Confidos töötab lai valik arste ja erinevaid spetsialiste, kes annavad Sulle nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Meie üld- ja perearstide poole võid pöörduda nii ootamatute ja äkiliste kui ka krooniliste tervisemurede korral. Lisaks töötavad Confidos kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kelle juures saab vastavat spetsiifilist abi. Confidos on võimalik teha palju erinevaid uuringuid kohapeal, vajadusel suuname uuringutele teistesse raviasutustesse. Meie arstid teostavad ka ise lisaks mitmesuguseid meditsiinilisi protseduure kuni operatsioonideni välja.

Vali arst

  Hematoloogi konsultatsioon

  Hematoloog diagnoosib ja ravib erinevaid vereloomesüsteemiga seotud haigusi nagu müeloomtõbe, hemofiiliaid ehk veritsushaigusi, leukeemiaid, aneemiaid jpt. Verehaigused on küll harvaesinevad, kuid pahaloomuliste verehaiguste diagnoosimisel on hematoloogil koostöös teise erialaarstidega võimekus eristada mitmeid eri leukeemia ja lümfoomi vorme. Õigeaegsel sekkumisel on ka pahaloomulised verehaigused ravitavad või muudetavad kontrollitavaks.

  Healoomuliste verehaiguste, nagu näiteks rauavaegusaneemia esmasel testimisel ja ravil on peamine roll perearstil.

  Hematoloogi konsultatsioonile soovitame tulla ekspertarvamuse saamiseks olemasolevale diagnoosile või raviplaanile, tippspetsialisti täiendavate nõuannete saamiseks haigusega toimetulekul, krooniliste haiguste jälgimiseks ja regulaarseks järelkontrolliks. Konsultatsioonile tulles on alati hea võtta kaasa seni tehtud vereanalüüsid ja uuringud.

  Verehaiguste ravis on tänu arstiteaduse arengule ravivõimalused ja -tulemused oluliselt paranenud.

  Hind

  100 €

  Broneeri aeg

  Dr Edward Laane

  Dr Edward Laane

  Hematoloog

  Doktorist lähemalt
  Hematoloog

  Dr Ines Vaide

  Hematoloog

  Doktorist lähemalt
  Broneeri aeg