vaimne tervis psühholoog psühhiaater vaimse tervise õde ärevus depressioon stress vaimne pinge psüühika käitumishäired ADHD dementsus rahustid neuropsühholoog suhtekriis kurnatus halb meeleolu

Psühhiaatria ja kliiniline psühholoogia (vaimne tervis)

Kliiniline psühholoog tegeleb psüühika- ja psüühikahäirete seaduspärasuste ning häiret säilitavate tegurit uurimise, hindamise ja raviga, kasutades erinevaid testimis- ja psühhoteraapia meetodeid.

Psühhiaater tegeleb inimeste vaimse tervise probleemidega keskendudes psüühika- ja käitumishäirete diagnoosimisele, hindamisele, ravimisele ja ennetamisele.

Peamised probleemid ja põhjused, miks pöördutakse kliinilise psühholoogi või psühhiaatri vastuvõtule: meeleoluhäire, ärevushäire, unehäire, isiksusehäire, keskendumisraskused, mäluhäire. Kui ei tea, kelle juurest alustada, soovitame vaimse tervise õe konsultatsiooni, et saada esmane hinnang ning soovitused selle kohta, kelle juures jätkata.

Lisaks on Confido Vaimse Tervise Keskuses vaimse tervise õde, neuropsühholoog, vaimse tervise coach ning tegevusterapeut.

Vaimse tervise spetsialisti vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata.

Vaata lisaks:

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Vaimse tervise coach

  Näita vabasid aegasid

  Coaching toetab efektiivselt nii vaimset kui füüsilist tervist ja usaldusväärne koostöö coachiga loob suurepärase võimaluse oma heaolu parandada ja eesmärke saavutada.

  Vaimse tervise coach aitab ennetada nii ärevust, läbipõlemist kui depressiooni.

  Coacingu meetod sisaldab kuulamist, peegeldamist, küsimuste küsimist ja lahenduste otsimist. See aitab ära hoida tõsiseid vaimseid probleeme ja hoida oma vaim värske.

  Coaching on väärtuslik investeering, kui soovid:

  • teadvustada oma mõtte-tunde-käitumismustreid ja vajadusel neid muuta
  • luua selgust nii isiklikus kui professionaalses elus
  • kogeda hinnangutevaba ja positiivset keskkonda
  • nautida avastamata radu ja võimekust iseendas

  Vaimne ja füüsiline tasakaal on ainuke viis terve ja õnnelik olla

  Vaimse tervise coach
  120 €
  kuni 60 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Vaimse tervise coach

  Otsi vabasid aegasid