Uroloog uroloogia arst neerukivid neerukivide eemaldamine põiekivid urineerimine pidamatus eesnäärme suurenemine kusepidamatus pidamatus vasketoomia eesnaha eemaldamine

Uroloogia

Uroloog tegeleb meeste kuse- ja suguelundite ning naiste kuseelundite haigustega, samuti neerupealise haiguste kirurgilise raviga. Uroloogi töö hõlmab elu vältel tekkinud haigusi ja ka kaasasündinud arenguhäireid.

Peamised probleemid ja põhjused, miks pöördutakse uroloogi vastuvõtule: neerukivid, neerukivide eemaldamine, põiekivid, kasvajad, traumad, urineemisprobleemid, pidamatus, eesnäärme suurenemine, kusepidamatus, impotentsus, vasektoomia, eesnaha eemaldamine.

Uroloogi vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata. Haigekassa poolt rahastatud vastuvõtt toimub vaid saatekirja olemasolul.

Vaata lisaks:

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Uroloogi vastuvõtt

  Näita vabasid aegasid

  Uroloog tegeleb meeste kuse- ja suguelundite ning naiste kuseelundite haigustega, nii kaasasündinud arenguhäiretega kui elu vältel tekkinud haigustega (kasvajad, neerukivitõbi, eesnäärme suurenemine, uriinipidamatus, traumad).

  Confido suurte kogemustega uroloogid aitavad selgusele jõuda, millistel juhtudel on vajalikud spetsiifilisemad uuringud või kirurgiline ravi. Uroloogi vastuvõtu raames tehakse vajadusel ka ultraheliuuring neerudele, kusepõiele või eesnäärmele. Vajadusel koostab arst ravi- ja tegutsemisplaani, sh annab soovituse, milline raviasutus ja arst on sobivaimad ning kuidas vältida probleemide süvenemist.

  Meie uroloogide poole soovitame pöörduda kuse- ja suguelundite kasvajate regulaarseks järelkontrolliks. Korduva neerukivitõve puhul aitame läbi viia ainevahetusuuringud, mis selgitavad neerukivi tekkepõhjuseid.

  Tartus alustame uroloogi vastuvõttudega aastal 2022.

  See teenus on broneeritav ka üleriiklikus Digiregistratuuris »

  Uroloogid saavad patsiendi jaoks oluliselt rohkem ära teha, kui ta probleemide ilmnedes jõuab arsti juurde võimalikult vara.

  Uroloogi konsultatsioon Koos õega
  130 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Uroloogi vastuvõtt

  Otsi vabasid aegasid