Spetsialistid

Confidost leiad laia valiku oma valdkonnale pühendunud arste ja spetsialiste. Meie tervisespetsialistid annavad nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Arstid, õed ja kõik teised spetsialistid teevad omavahel koostööd ja vajadusel suunatakse teid kolleegi juurde vajaliku abi saamiseks. Confidos on lühikesed ootejärjekorrad ja mitmed teenused on broneeritavad ka läbi Haigekassa.

Vali spetsialist

  Laktoositalumatuse päriliku riski tuvastamine

  Näita vabasid aegasid

  Laktoositalumatus on laialt levinud ainevahetuslik häire, mille puhul organism ei suuda ensüüm laktaasi vähesuse või puudumise tõttu seedida piimasuhkrut ehk laktoosi. Laktoos jääb lõhustamata ega saa imenduda. Laktoositalumatus võib põhjustada kõhuvalu, -krampe ja -puhitust, kõhugaase ja kõhulahtisust.

  Miks eelistada geneetilist testimist?

  • Eristatakse sooleseina vigastusest või haigustest tingitud ajutiselt tekkinud talumatust.
  • Testi tulemus ei ole mõjutatud söömisest, joomisest, antibiootikumide tarvitamisest ega muudest välistest faktoritest.
  • Geneetiline testimine on kiire, lihtne ja mugav.

  Testi tegemiseks on vajalik anda põsekaape või veenivere proov. Selleks pöördu meie geneetiku konsultatsioonile. Testi tulemused selguvad 2 nädala jooksul.

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Laktoositalumatuse päriliku riski tuvastamine

  Otsi vabasid aegasid