Arstid

Confidos töötab lai valik arste ja erinevaid spetsialiste, kes annavad Sulle nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Meie üld- ja perearstide poole võid pöörduda nii ootamatute ja äkiliste kui ka krooniliste tervisemurede korral. Lisaks töötavad Confidos kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kelle juures saab vastavat spetsiifilist abi. Confidos on võimalik teha palju erinevaid uuringuid kohapeal, vajadusel suuname uuringutele teistesse raviasutustesse. Meie arstid teostavad ka ise lisaks mitmesuguseid meditsiinilisi protseduure kuni operatsioonideni välja.

Vali arst

  Psüühilise seisundi hindamine tõendi saamiseks

  Psüühilise seisundi hindamine on psühhiaatri arvamus inimese psüühilise seisundi kohta. Psühhiaatri arvamuse vajalikkus tuleneb sellest, et teatud ülesannete sooritamisel ei tohi inimesel esineda psüühikahäiret, millest tuleneva käitumisega võiks ta ohustada teiste elu, tervist ja/või julgeolekut. Psühhiaatri arvamus on professionaalne ning tugineb esmaselt psühhiaatrilisele intervjuule ja digisüsteemis olevatele terviseandmetele. Vajadusel määratakse täiendavaid teaduslikult põhjendatud uurimismeetodeid.

  Kui psüühikahäireid ei tuvastata, väljastatakse ka sellesisuline tõend. Teenuse eest tuleb tasuda ka juhul, kui arsti otsusel tõendit ei väljastata.

  Kellele soovitame

  • Relvaloa taotlemisel
  • Kaitseressursside Ametile esitamiseks
  • Lapsendamisel

  Relvaloa taotlemiseks vajaliku tervisekontrolli ja psühhiaatri poolt läbiviidava psüühilise seisundi hindamise saad teha kiiresti ning mugavalt ühes kohas. Võimalusel pakume kõiki vastuvõtte samal päeval.

  Kui tõendi väljastamist takistavaid tervisehäireid ei tuvastata, väljastatakse tervisetõend. Loe lähemalt »

  Palume enne vastuvõtule tulekut printida välja ja täita allolevad küsimustikud


  Hind

  140-205 €

  Kestus

  kuni 50 minutit

  Broneeri aeg

  Мartin Kivivare

  Dr Martin Kivivare

  Psühhiaater

  Doktorist lähemalt
  Mari-Liis Laanetu

  Dr Mari-Liis Laanetu

  Psühhiaater

  Doktorist lähemalt
  Liis Haavistu

  Dr Liis Haavistu

  Psühhiaater

  Doktorist lähemalt
  Broneeri aeg