Confido_Meditsiinikeskuse_spetsialistid

Spetsialistid

Confidost leiad laia valiku oma valdkonnale pühendunud arste ja spetsialiste. Meie tervisespetsialistid annavad nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Arstid, õed ja kõik teised spetsialistid teevad omavahel koostööd ja vajadusel suunatakse teid kolleegi juurde vajaliku abi saamiseks. Confidos on lühikesed ootejärjekorrad ja mitmed teenused on broneeritavad ka läbi Haigekassa.

Vali spetsialist

  Individuaalne coaching

  Näita vabasid aegasid

  Coaching on tegevusele suunatud koostöö, mis keskendub sellele, kus Sa praegu oled ja kuidas Sul on võimalik saavutada oma eesmärke. See on teekond koos coachiga positiivsete arengute suunas mõtteviisi muutmise kaudu.

  Coach aitab püsida valitud rajal, tuues koostöösse objektiivsuse ja aususe, kindla struktuuriga tegevused ja vastutavuse, avatud mõtlemise ja toetuse. Sinult ootab coach pühendumist koostööle, avatust uutele ideedele ja kokkulepitud tegevuste täitmist.

  Coaching on väärtuslik investeering, kui soovid:

  • saada selgust oma karjääri ja isikliku elu valikutest
  • seada endale mõõdetavaid eesmärke
  • koostada plaan endale seatud eesmärkide täitmiseks
  • võtta vastu väljakutseid

  “See ei ole see, et ma ei tea, mida teen vaid see, et ma ei tee seda, mida tean.” (T. Gallwey, “The Inner Game of Tennis”)
  Individuaalne coaching
  120 €
  kuni 60 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Individuaalne coaching

  Otsi vabasid aegasid