Õed ja ämmaemandad

Confido õed ja ämmaemandad annavad esmast nõu väga erinevate terviseprobleemide puhul ning lisaks tegelevad ka ennetustööga, et hoida ja säilitada tervist. Kõik meie õed, ämmaemandad, arstid ja teised spetsialistid teevad omavahel tihedat koostööd ning vajadusel suunatakse teid vajaliku abi saamiseks kolleegi juurde edasi.

Vali

Õe vastuvõtt

Õe vastuvõtt on mõeldud esmase nõu saamiseks terviseküsimustes (tervise hoidmiseks ja säilitamiseks, haiguste ennetamiseks), aga ka terviseseisundi hindamiseks ja terviseriskide analüüsimiseks.

Vastuvõtul on võimalik lisatasu eest teostada esmased vere- ja uriinianalüüsid ning olulised tervisenäitajate mõõtmised (vererõhk, pulsisagedus, EKG jne). Vajadusel teostab õde ka lihtsamad raviprotseduurid (ravimi manustamine, haava sidumine, kergete põletuste ravi, putukahammustuse ravi (puuk, herilane, sääsk jne) pinnu või väiksemate võõrkehade eemaldamine, kõrvaloputus jt).

Kui õe vastuvõtul ilmneb vajadus arsti konsultatsiooni järele, suunab õde patsiendi edasi arsti vastuvõtule (ei pruugi toimuda samal päeval).

Õe vastuvõtt
35 €
Sidumine (väike haav) 
35 €
Kergete põletuste ravi
35 €
Pinnu või väiksemate võõrkehade eemaldamine 
17 €
Kõrvaloputus
30 €

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Confido Tartu Raatuse kliinik
Raatuse 21, Tartu
Nautica kiirkliinik
Ahtri 9, Tallinn
Lasnamäe kiirkliinik
Mustakivi 13, Tallinn
Lõunakeskuse kiirkliinik
Ringtee 75, Tartu
Rocca Al Mare kiirkliinik
Paldiski maantee 102, Tallinn
Näita rohkem

Kõik õendusteenused

vaktsineerimine

Vaktsineerimine ja reisinõustamine

Vaktsineerimine aitab kaitsta teid ja teie lapsi ohtlike nakkushaiguste eest. COVID-19 kõrval ei tohi unustada ka teisi haigusi – puukentsefaliit, gripp ja rotaviirus pole kuhugi kadunud.

Vaata kõiki vaktsiine»
tervisekontrolli paketid

Uuringud ja
protseduurid

Õde viib läbi suurema osa esmastest terviseuuringutest ja protseduuridest:
• Südameuuringud
• Geneetika uuringud
• Uneuuring
• Kõrvaloputus

Vaata kõiki uuringuid ja protseduure »
analuusid

Analüüsid ja tervisekontroll

Õde võtab teilt esmased analüüsid ning koordineerib koos assistendi ja arstiga ka tervisekontrolli pakettide korraldust vereanalüüsist vastusteni.

Vaata tervisekontrolli pakette »