Vali

Sisearst-tromboosiarsti konsultatsioon

Näita vabasid aegasid

Sisehaiguste arsti vastuvõtule on oodatud kõik kõrge tromboosiriskiga inimesed, kellel seisab ees operatsioonile minek või on just operatsioon toimunud ning tromboprofülaktika meetmed vajaksid ülehindamist. Arst jagab veenitromboosiga inimestele nõuandeid elustiili, abivahendite, nagu näiteks kompressioonravisukkade kasutamine osas.

Sisearst-tromboosiarst tegeleb kõikide venoosset trombembooliat (nt süvaveeni või muude paikmete venoosne tromboos, kopsuarteri trombemboolia, kasvajaga kaasnev tromboos) puudutavate küsimustega, milleks on tromboosi põhjuste väljaselgitamine, nõustamine konkreetse verdvedeldava ravimi valikul ja ravi kestvuse ning lõpetamise määramisel, erinevate hüübimissüsteemi mõjutavate analüüside ning täiendavate uuringute määramise vajaduse ja edaspidise tromboprofülaktika vajaduse hindamisel.

Sisearst-tromboosiarst on abiks ka optimaalse raviskeemi leidmisel. Vastuvõtule tulekuks pole tarvis saatekirja.


Kahjuks on teada, et iga 4. surm maailmas on tingitud venoossest trombembooliast. Oluline on patsientide teadlikkus ravivõimalustest ja profülaktikast. Mina saan kaasa aidata informatsiooni ja teadlikkuse tõstmisega, et inimene saaks ise ennast maksimaalselt aidata.
Sisearst-tromboosiarst konsultatsioon
110 €
30 min
Sisearst-tromboosiarst konsultatsioon (Videokonsultatsioon)
110 €
30 min

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Broneeri aeg online’is

Teenus: Sisearst-tromboosiarsti konsultatsioon

Otsi vabasid aegasid