Arstid

Confidos töötab lai valik arste ja erinevaid spetsialiste, kes annavad Sulle nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Meie üld- ja perearstide poole võid pöörduda nii ootamatute ja äkiliste kui ka krooniliste tervisemurede korral. Lisaks töötavad Confidos kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kelle juures saab vastavat spetsiifilist abi. Confidos on võimalik teha palju erinevaid uuringuid kohapeal, vajadusel suuname uuringutele teistesse raviasutustesse. Meie arstid teostavad ka ise lisaks mitmesuguseid meditsiinilisi protseduure kuni operatsioonideni välja.

Vali arst

  Proktoloogi konsultatsioon

  Proktoloogi konsultatsioonile soovitame pöörduda, kui vajate ükskõik milliste pärasoolehaiguste (sh pärakupiirkonna valud, hemorroidid jms) diagnostikat või ravi. Eriti juhul, kui teil tuleb riiklikus järjekorras väga kaua oodata.

  Meie proktoloogid pakuvad nii ülevaatust, konservatiivset ravi kui ka tänapäevaseid vähetraumaatilisi operatsioone, mis on traditsioonilistest kirurgilistest sekkumistest palju mugavamad.

  Meie eesmärk on avastada pärasoolehaigus õigel ajal ning kasutada tänapäevaseid ravimeetodeid, mis aitavad patsiendil nii kiiresti kui võimalik tavapärase elu juurde tagasi pöörduda.

  Hind

  50 €

  Kestus

  20-40 minutit

  Broneeri aeg

  Natalja Žilkina

  Dr Natalja Žilkina

  Proktoloog

  Doktorist lähemalt
  Kaur Liivak

  Dr Kaur Liivak

  Proktoloog

  Doktorist lähemalt
  Dmitrii Fedorov

  Dr Dmitrii Fedorov

  Proktoloog

  Doktorist lähemalt
  Broneeri aeg