Arstid

Confidos töötab lai valik arste ja erinevaid spetsialiste, kes annavad Sulle nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Meie üld- ja perearstide poole võid pöörduda nii ootamatute ja äkiliste kui ka krooniliste tervisemurede korral. Lisaks töötavad Confidos kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kelle juures saab vastavat spetsiifilist abi. Confidos on võimalik teha palju erinevaid uuringuid kohapeal, vajadusel suuname uuringutele teistesse raviasutustesse. Meie arstid teostavad ka ise lisaks mitmesuguseid meditsiinilisi protseduure kuni operatsioonideni välja.

Vali arst

Neurokirurgi konsultatsioon

Neurokirurg tegeleb pea- ja seljaaju ning lülisamba vigastuste, närvisüsteemi kasvajaliste haiguste, ajuveresoonte haigustega jpm. Pöördumise põhjuseks on sageli nimme- ja kaelaradikuliit, lülivaheketta väljasopistus, lülisambakanali kitsenemine jm. Neurokirurg on spetsialiseerunud just kirurgiliselt ravitavate haiguste ja vigastuste diagnoosimisele ja lahenduste leidmisele.

Neurokirurgi vastuvõtule on oodatud inimesed, kes on vastuvõtule suunatud teiste arstide poolt või kellele on teostatud diagnostilisi uuringuid, mis viitavad närvisüsteemi kahjustusele ning vajalik on kirurgiline ravi või neurokirurgi hinnang sellele. Vajadusel määrab neurokirurg täiendavad uuringud ja teostab meie keskuses ka närviblokaade. Teatud kahjustuste iseparanemine on kahjuks ebatõenäoline ja vajalikuks võib osutuda kirurgiline ravi.

Igapäevase tööna lahendan eeskätt selja- ja jalavaluga seotud probleeme, millest radikuliit on kõige sagedasem.

Hind

150 €

Broneeri aeg

Andres Asser

Dr Andres Asser

Neurokirurg

Doktorist lähemalt
Broneeri aeg