Arstid

Confidos töötab lai valik arste ja erinevaid spetsialiste, kes annavad Sulle nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste diagnoosimise ja raviga. Meie üld- ja perearstide poole võid pöörduda nii ootamatute ja äkiliste kui ka krooniliste tervisemurede korral. Lisaks töötavad Confidos kõigi peamiste valdkondade eriarstid, kelle juures saab vastavat spetsiifilist abi. Confidos on võimalik teha palju erinevaid uuringuid kohapeal, vajadusel suuname uuringutele teistesse raviasutustesse. Meie arstid teostavad ka ise lisaks mitmesuguseid meditsiinilisi protseduure kuni operatsioonideni välja.

Vali arst

  Laserravi arsti konsultatsioon

  Armide, vanuseplekkide, kapillaaride, venitusarmide, tätoveeringute, püsimeigi ja muude soovimatute puuduste eemaldamine näost ja kehast, noorendamine ja naha pinguldamine.

  Oma töös keskendub Confido Laserravi ja Confido Esteetilise meditsiini kliinikute arst Dr Alexander Uskov (MD, PhD) uusima naha välimuse parandamiseks laseritehnika rakendamisele Eestis. Dr Uskov on ametlik lasermeditsiini ekspert Balti riikides.

  Individuaalse konsultatsiooni käigus aitab laserarst välja selgitada kaasaegse laserravi võimalusi.


  Hind

  35€

  15€

  Kestus

  10 minutit

  Broneeri aeg

  Aleksander Uskov Kell

  Dr Aleksander Uskov Kell

  Laserravi arst

  Doktorist lähemalt
  Broneeri aeg