7 fakti Kirurgiakliinikust

08.09.2023

Tervisehädad, mis vajavad kirurgilist ravi, ei pruugi olla erakorralised, kuid võivad oluliselt mõjutada inimese elukvaliteeti. Seepärast annab kiiremini kättesaadav kirurgiline ravi patsientidele võimaluse hakata taas elama kvaliteetset ja tervet elu.

Confido Veerenni peamaja kaheksandal korrusel asub Confido kirurgiakliiniku operatsioonikeskus, kus osutatakse kõrgetasemelist plaanilist kirurgilist ravi. Confidos tehakse nii päevakirurgilist kui ka statsionaarset ravi.

Kas teadsite, et:

  1. Confido kirurgiakliinikus tehakse nii tasulisi kui ka tervisekassa rahastatud operatsioone. Teostame kirurgilist ravi järgmistel erialadel: üldkirurgia, bariaatria, rinnakirurgia, proktoloogia, seljakirurgia, veresoontekirurgia, ortopeedia ja esteetiline kirurgia. Lisaks tasulistele operatsioonidele pakume ka tervisekassa rahastatud kirurgilist ravi järgmistel erialadel: uroloogia, günekoloogia, kõrva-nina-kurguhaigused ja ortopeedia.
  2. Confido peamaja kaheksandal korrusel asub neli moodsa tehnoloogiaga varustatud operatsioonisaali, üheksa voodikohaga ärkamistuba, seitse mugavustooli päevakirurgilistest protseduuridest taastumiseks ning üheksa privaatset erapalatit.
  3. Esimese meditsiiniasutusena Eestis on Confido kirurgiakliinikus kasutusel Thulium Fiiber laser, millega saab kivid neerudes ja kuseteedes tükkideks purustamise asemel endoskoopiliselt tolmustada.
  4. Confido kirurgiakliinikus tehakse mitmeid uuringuid ka üldnarkoosis, mis muudab kogu uuringuprotsessi patsiendi jaoks mugavamaks. Näiteks tehakse Confidos narkoosis gastro- ja koloskoopiauuringuid.
  5. Teeme Confido kirurgiakliinikus ka esteetilisi operatsioone, et aidata patsientidel end oma kehas paremini tunda, näiteks operatsioone rindade kuju ja suuruse muutmiseks, kõhu eesseina plastikat ning mitmeid näo ilukirurgilisi operatsioone.
  6. Confido kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses töötab sõbralik ja professionaalne 55-liikmeline meeskond, kuhu kuuluvad õed, anestesioloogid, anestesistid, sterilisatsioonitehnikud, kirurgid ja assistendid ning kelle eesmärk on tagada, et patsientidel oleks meie juures viibides turvaline, mugav ja privaatne. See on meie jaoks prioriteet!
  7. Meie juurde on oodatud nii need patsiendid, kes alles alustavad oma raviteekonda mõne tervisemurega, kui ka patsiendid, kellele on määratud diagnoos ning kes on operatsiooni järjekorras mõnes teises raviasutuses.

Selleks et naasta kvaliteetse ja terve elu juurde, võib vajalik olla kiirem kirurgiline sekkumine.

Rohkem infot erialade ning raviteekonna kohta: www.confido.ee/kirurgia